Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Ola.... To była osoba tylko do seksu... nie tak do życia....
Ja wiem, że on chciałby ze mną być, ale on sam nie wie jak to zrobić....
Nie usprawiedliwiam go w żaden sposób.... Tylko wiem jak wygląda ta sytuacja....
Wiesz... ja też go zdradziłam (mówiłam o tym parę miesięcy temu - i nie żałowałam) tylko, że on o tym nie wie.... Jego największym problemem jest to, że jest ZBYT pewny siebie... Tak myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Matylda ogol FOXY'ego to będziesz miała dywanik do sypialni 😁


🤪 🤪 🤪 🤪
zawsze o takim marzyłam
idę szukać maszynki

a tak serio to teraz chyba jest apogeum gorąca bo uda mi się skleiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz go zapytalam czy mi paczki odbierze z allegro.... bo sa na jego nazwisko i na adres jego zameldowania (tam gdzie mieszkal przed slubem) powiedzial ze tak.... normalnie, jak gdyby nigdy nic sie nie stalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Teraz go zapytalam czy mi paczki odbierze z allegro.... bo sa na jego nazwisko i na adres jego zameldowania (tam gdzie mieszkal przed slubem) powiedzial ze tak.... normalnie, jak gdyby nigdy nic sie nie stalo....

Magda bo widocznie dla niego nic się nie stało 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Biedna Madzia jak ja Ci współczuje ja bym chyba umarła z bólu nie wiem....
Ja lece sie szykowac i jade na zakupy i włosy robic:P
W samochodzie to chyba sie zagotuje:P


Odziwo.... jestem spokojna.... Chociaz mam wrazenie, ze mi serce zaraz wyskoczy.... nie wiem czy cos na uspokojenie pomoglo by w tym.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Teraz go zapytalam czy mi paczki odbierze z allegro.... bo sa na jego nazwisko i na adres jego zameldowania (tam gdzie mieszkal przed slubem) powiedzial ze tak.... normalnie, jak gdyby nigdy nic sie nie stalo....

Magda bo widocznie dla niego nic się nie stało 🥴


Pewnie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wychodzimy za pół godziny ale u mnie jakoś tak intensywnie wieje
potem plątanie się na dworze i około 19.00 wychodze z Leonem do lasu , jak w ogóle będzie chciał
i oboje wracamy zawsze z bąblami po komarach no i z kleszczami w pakiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda to ja już nie wiem, mam wrażenie że jakby skinął palcem to wrócisz do niego...
Zrobisz jak będziesz uważała ale z takiej mąki chleba nie będzie...



Nieeeeeeee, nie wroce juz.... napewno....
Ta sytuacja juz przechylila szale....
Tylko boli, boli, boli i jeszcze raz boli.....

Kupilam dzis czeresnie.... ale jeszcze kwaskowe.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No właśnie - można jeść czereśnie? Kurde strach trochę co?

ja raz przystanęłam przy drzewie i żarłam żarłam żarłam może z kilo ego wyszło ( u babci mam take słitaśne swoje mniam ) tzn miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 5 minut 😠

kurrrr**********aaaa, że też amerykanskie spec służby nie chcą przebadać mojego dziecka: majątek by na tym zbili !!! 😠 😠 😠 marudzi,lacze, chce spać, jest mega zmęczony, po czym zasypia na dwie minuty i budzi się uchachany, radosny i pełen uśmiechów !! nie wiem jak on to robi, ale ja też tak chcę, bo ja po kilku godzinach snu nadal jestem marudna, zła i wkurwi****ona 😁 😁

niestety: dwie noce z A. ( wieczór zakupowy i kolacja na mieście ) odbiły się na Witoldzie: znowu, zzzzznoooowu kuźwa jest nauczone noszenia i mam meksyk w domu bo ja tego wyjca przetrzymam i będę tulić po swojemu: ja klocka nosić nie będę ( notabene w ostatni czwartek ważył 5300 ) Mało tego: nie potrafi zasnąć w wózku bo wyje: ale jak go wyjmiesz i ponosisz sekund dwie to od razu spokój. no i weź tu zostaw dziecko z chłopem.. 🤢 🤢 🤢

ugotowałam pomidorową: sukces, bo biegałam od łóżeczka do kuchni i jedno i drugie w miarę ogarnięte 😁 pomidorowa nawet zjedliwa 😉 😁

Ola, super razem wyglądacie i powiem, że Lenka to córcia Tatusia jak nic: toczka w toczkę.
😉

wykorzystam fakt, że Witold śpi ( bosz, daj mu se na dłużej niż pół godziny : plis plis plissss ) i idę poprasować.
A na spacerze byłam: mam park z lasem pod nosem i powiem, że ni chuja chłodniej.

Przepraszam za przekleństwa: oby admin nie czytał ☺️ bojam się go czasami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam to:


NAPOJE
Pij bez obaw:
– wodę mineralną niegazowaną,
– słabą herbatę lub bawarkę,
– herbaty owocowe i ziołowe,
– kawę bezkofeinową albo słabą, normalną,
– soki owocowo-warzywne,
– kompoty,
– jogurty naturalne, kefiry, maślanki

Unikaj: napojów gazowanych (zawierają dużo cukru a bąbelki w nich zawarte mogą powodować kolki)

MLEKO i PRZETWORY MLECZNE
Jedz ostrożnie: jogurty naturalne, kefiry, maślanki, mleko zsiadłe, sery białe (mogą wywoływać reakcje alergiczne)

OWOCE
Jedz bez obaw:
– banany,
– brzoskwinie,
– jabłka,
– maliny ,
– jeżyny,
– porzeczki,
– agrest,
– soki, dżemy, jogurty, galaretki z tych owoców

Uważaj na:
– truskawki, poziomki, cytrusy (uczulają)
– gruszki i pestkowce, np. śliwki, morele, czereśnie, wiśnie (niekiedy mogą powodować bóle brzucha i kolki)
– owoce suszone (konserwowane chemicznie)
– soki, dżemy, jogurty i galaretki z tych owoców

WARZYWA
Jedz bez obaw:
– ogórki,
– buraki,
– marchewkę,
– ziemniaki,
– kapustę pekińską
– kukurydzę,
– pietruszkę,
– koperek,
– soję,
– szpinak,
– młodą fasolkę szparagową,
– dynię,
– kabaczek,
– cukinię,
– wszystkie rodzaje sałat

Uważaj na:
– cebulę i czosnek - mogą zmieniać smak mleka; cebula powoduje wzdęcia
– kapusta, kalafior, groch, fasola, brokuły, bób - mają właściwości wzdymające i mogą powodować kolki u dziecka
– pomidory i seler - zawierają silne alergeny
– paprykę, chrzan, pory, grzyby


PIECZYWO
– jedz zwłaszcza ciemne i pełnoziarniste
Uważaj na: pieczywo z konserwantami

KASZA, RYŻ, MAKARON
– wybieraj zwłaszcza te pełnoziarniste – jedz kilka razy w tygodniu

JAJKA
– ugotowane, zarówno na miękko jak i twardo – 2-3 razy w tygodniu

Uważaj na białko – jest bardziej alergogenne niż żółtko

RYBY
– jedz najlepiej morskie (ugotowane lub pieczone) – dwa razy w tygodniu

Unikaj:
– surowych ryb, np. sushi
– konserw rybnych i ryb marynowanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam mam inne zdanie co do tego wszystkiego ale lepiej sie nie wypowiem bo chyba zostana zlinczowana. Dlatego uwazam ze mowienie komus co ma robic jest bez sensu, kazdy ma inny system wartosci i bedzie robil to co uwaza za sluszne. Nie powinnismy nikogo krytykowac za to jaka decyzje podejmuje. Madzia rob tak jak Ci podpowiada twoj wewnetrzny glos, bo przez jeden wybryk nie mozna tez przekreslac tego co sie do tej pory zbudowalo. Ale to tylko takie moje skromne zdanie, uwazam poprostu ze nie warto uciekac od problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie możecie jeść czereśni....
Chociaż niby truskawek też nie, a Matylda jadła od 1 dnia....
Wydaje mi się, że można spróbować.... i zobaczyć jak zareaguje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze mówiłam że wiele zniosę ( bo święta też nie jestem tj trudna w pożyciu) ale zdrady nie wybaczę
ale w sumie jakby przyszło co do czego to nie wiem jakbym się zachowała - łatwo mówić jak się nigdy w takiej sytuacji nie było , tylko zależy co kto ma na myśli używając pojęcia zdrada
Ty Ola przynajmniej coś takiego przeżyłaś to możesz radzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja tam mam inne zdanie co do tego wszystkiego ale lepiej sie nie wypowiem bo chyba zostana zlinczowana. Dlatego uwazam ze mowienie komus co ma robic jest bez sensu, kazdy ma inny system wartosci i bedzie robil to co uwaza za sluszne. Nie powinnismy nikogo krytykowac za to jaka decyzje podejmuje. Madzia rob tak jak Ci podpowiada twoj wewnetrzny glos, bo przez jeden wybryk nie mozna tez przekreslac tego co sie do tej pory zbudowalo. Ale to tylko takie moje skromne zdanie, uwazam poprostu ze nie warto uciekac od problemow


Ale proszę!! 😁 Wypowiedz się w 100 % (dla mnie:blush 🙂 Twoje zdanie też chciałabym znać, bo Oli już znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a ja zawsze mówiłam że wiele zniosę ( bo święta też nie jestem tj trudna w pożyciu) ale zdrady nie wybaczę
ale w sumie jakby przyszło co do czego to nie wiem jakbym się zachowała - łatwo mówić jak się nigdy w takiej sytuacji nie było , tylko zależy co kto ma na myśli używając pojęcia zdrada
Ty Ola przynajmniej coś takiego przeżyłaś to możesz radzić

Ola mowila ze to przezyla tez kiedys.... z tym poprzednim.... o ile sobie dobrze przypominam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...