Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a teraz zjem kilo truskawek a zakupiłam DWA ha ha
a tak z ciekawości po ile u was truskawy?????

na bazarku po 5 zeta a pod domem w sklepie po 8

a ja zalałam truskawy rzadką zimną galaretką, stoi w lodówce już 4 h i się nie ścina i chyba dupa będzie z deseru 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a teraz zjem kilo truskawek a zakupiłam DWA ha ha
a tak z ciekawości po ile u was truskawy?????

Jak karmisz to nie jedz truskawek!!!!!!!!!!!
U mnie po 5 zł.

Ninuś ja jem truskawki odkąd są dostępne te nasz czyli od bardzo dawna tylko nie w takiej ilości oczywiście kilo na raz nie zjem bo sama do kibla nie nadążę ale małej nic nie uczula
aha bo ja dziś zdobyłam po 4.50 juhu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a teraz zjem kilo truskawek a zakupiłam DWA ha ha
a tak z ciekawości po ile u was truskawy?????

na bazarku po 5 zeta a pod domem w sklepie po 8

a ja zalałam truskawy rzadką zimną galaretką, stoi w lodówce już 4 h i się nie ścina i chyba dupa będzie z deseru 🥴

ja nie lubię w żadnych przetworach nawet ze śmietaną, najlepiej wcinam same umyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka co tam jeszcze u Ciebie??
wszystko się już wygoiło????
jak mały ??
kiedy będzie nowa fotka???

no i faktycznie naszej Eweliny coś długo nie ma i to nie jest niepokojące tylko to że zniknęła tak nagle
bo o kmatus i beacie się nie wypowiem 😜
podglądaczki jedne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszek będzie bolał i może być zielona kupka. U mnie wystarczyło, że zjadłam jogurt truskawkowy 😞
Jeszcze się goi, niestety. Mały zdrowy tylko ma słabą anemię, dostaje leki, w tym żelazo i ma zaparcia, czasem też wzdęcia 😞 Zaraz wrzucę mojego Królewicza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Brzuszek będzie bolał i może być zielona kupka. U mnie wystarczyło, że zjadłam jogurt truskawkowy 😞
Jeszcze się goi, niestety. Mały zdrowy tylko ma słabą anemię, dostaje leki, w tym żelazo i ma zaparcia, czasem też wzdęcia 😞 Zaraz wrzucę mojego Królewicza 😁

co do truskawek nie wiek zobaczymy
mojej całe szczeście jak do tej pory nic nie szkodzi nic a nic ( tfu tfu i oby tak zostało)
a mi w szpitalu dawali jogurt truskawkowy 😮 i dżem 😮
czekamy na foto Królewicza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Czy Wasze szkraby też maja ciemieniuchę? Kurde moja ma taką paskudną że szok, smaruję oliwką i wyczesuję ale i tak lipa... 🥴


Moja nie ale ja jej od dnia porodu po umyciu oliwka smaruje cale ciałko i główkę, a Ty smarowałaś główkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czy Wasze szkraby też maja ciemieniuchę? Kurde moja ma taką paskudną że szok, smaruję oliwką i wyczesuję ale i tak lipa... 🥴


Moja nie ale ja jej od dnia porodu po umyciu oliwka smaruje cale ciałko i główkę, a Ty smarowałaś główkę?

Nie, dopiero teraz smaruję samo miejsce z ciemieniuchą, bo jak się kąpie w Oilatum to nie ma potrzeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka taki wielki się Twój bobo wydaje , ale fajniusi

Ola moja nie ma tego na głowie ale raz tak po trzech tygodniach zauważyłam że więcej naskórka jej się tam złuszcza i tylko raz przeprowadziłam ten zabieg z oliwką i szczotką i wytarłam jej też trochę włosów jak Kasia Witkowi i od tamtej pory nic nie ma ale zauważyłam ze na brwiach coś jej przybywa a tam też chyba może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czy Wasze szkraby też maja ciemieniuchę? Kurde moja ma taką paskudną że szok, smaruję oliwką i wyczesuję ale i tak lipa... 🥴


Moja nie ale ja jej od dnia porodu po umyciu oliwka smaruje cale ciałko i główkę, a Ty smarowałaś główkę?

Nie, dopiero teraz smaruję samo miejsce z ciemieniuchą, bo jak się kąpie w Oilatum to nie ma potrzeby


ja na początku kapałam w Oilatum( do momentu az sie skonczył) ale moaj mała nie ma w ogóle suchej skóry wiec przestałam, smaruje oliwka troche tylko i głowke przede wszytskim bo mi tak znajoma doradziła zeby od samego początku smarowała głwoek to nie bedzie cieminiuchy ale nie wiem czy ta oliwka tak pomogła ze nie ma czy ot tak po prostu nie ma (lub jeszcze jej to wyjdzie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu Ola jednak w Oilatum???
miało być mydełko NIVEA- co za bardzo ją wysuszało????
ja stosuję raz mydełko raz Emolium i chyba jest wystarczająco nawilżona, oliwki nie stosowałam w ogóle ale raz na jakiś czas smaruję ją takim balsamem Nivea bo dostałyśmy wielka butlę w prezencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
grzmi

ło matko gdzie???????
północ?południe?wschód? zachód?
podaj współrzędne i kierunek wiatru muszę wiedzieć ile mam czasu na ewakuację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
grzmi

ło matko gdzie???????
północ?południe?wschód? zachód?
podaj współrzędne i kierunek wiatru muszę wiedzieć ile mam czasu na ewakuację


hahaha do mnie masz baaardzo daleko wiec spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...