Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Pierwszy raz od x czasu do gina bez karty ciąży idę - chyba wezmę z sobą bo mi nieswojo jakoś tak 😁


ja tez sie dziwnie czulam a szczegolnie podczas usg bo zadnej dzidzi tam nie bylo 😞
nie ? 😞 okropne uczucie.. normalnie pustka.. jakos tak dziwnie mi bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

OLa mi zabrali kartę ciąży została w szpitalu 😞
ale też ostatnio z całą teczką pojechałam ze wszystkimi badaniami bo tak łyso było bez niczego 😞
a i z przyzwyczajenia na wagę stanęłam to się zaśmiał i mnie zważył 😁
a i tak dziwnie na samolocie było bo jednak wcześniej brzuch mi go trochę zasłaniał a teraz widziałam jego wyraz twarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja mam dziecko w drugim pokoju wiec wogole go nie widze i nie mam kolo siebie, ale gdybym miala to ja bym pewnie wogole oka nie zmruzyla.. bo jego najmniejsze kwekniecie mnie budzi a co dopiero jakby lozeczko stalo w mojej sypialni


mam tak samo: lóżeczko stoi w drugim pokoju i dzięki Bogu, bo na każde stęknięcie bum wstała: wiem, bo przećwiczyłam to u rodziców mając Witka obok siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
OLa mi zabrali kartę ciąży została w szpitalu 😞
ale też ostatnio z całą teczką pojechałam ze wszystkimi badaniami bo tak łyso było bez niczego 😞
a i z przyzwyczajenia na wagę stanęłam to się zaśmiał i mnie zważył 😁
a i tak dziwnie na samolocie było bo jednak wcześniej brzuch mi go trochę zasłaniał a teraz widziałam jego wyraz twarzy


😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak apropo to wlasnie jestem podczas przerwy siedmiodniowej i dostalam okres.. cos czuje ze nic sie nie zmieni 😞 drugi dzien okresu to tak jak kiedys, bol brzucha, do tego doszlo jeszcze bolace krocze jakos tak jakby grawitacja za mocno dzialala.. i to przy antykoncepcji a bez??? bedzie tragedia znowu 😞 moj pierwszy okres po porodzie trwal jeden dzien i wogole nic mnie nie bolalo wiec mialam nadzieje ze bedzie super. A tu dupa.. 😞 cieknie juz 3 dzien i to dosc intensywnie i dosyc bolesnie przezylam drugi dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja mam dziecko w drugim pokoju wiec wogole go nie widze i nie mam kolo siebie, ale gdybym miala to ja bym pewnie wogole oka nie zmruzyla.. bo jego najmniejsze kwekniecie mnie budzi a co dopiero jakby lozeczko stalo w mojej sypialni


mam tak samo: lóżeczko stoi w drugim pokoju i dzięki Bogu, bo na każde stęknięcie bum wstała: wiem, bo przećwiczyłam to u rodziców mając Witka obok siebie.


zgadza sie niestety kazde stukniecie przekrecenie sie jęknięcie budzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja mam dziecko w drugim pokoju wiec wogole go nie widze i nie mam kolo siebie, ale gdybym miala to ja bym pewnie wogole oka nie zmruzyla.. bo jego najmniejsze kwekniecie mnie budzi a co dopiero jakby lozeczko stalo w mojej sypialni


mam tak samo: lóżeczko stoi w drugim pokoju i dzięki Bogu, bo na każde stęknięcie bum wstała: wiem, bo przećwiczyłam to u rodziców mając Witka obok siebie.
jeju juz myslalam ze tylko ja tak robie, czytajac tu dziewczyny to wychodzi na to ze wszystkie maja dzieci w swoich pokojach. Ja bym tak nie mogla.. zreszta wole go od najmlodszego uczyc do swojego miejsca 🙂 swoj pokoik, swoje lozeczko. A i ja przy okazji troche pospie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
A tak apropo to wlasnie jestem podczas przerwy siedmiodniowej i dostalam okres.. cos czuje ze nic sie nie zmieni 😞 drugi dzien okresu to tak jak kiedys, bol brzucha, do tego doszlo jeszcze bolace krocze jakos tak jakby grawitacja za mocno dzialala.. i to przy antykoncepcji a bez??? bedzie tragedia znowu 😞 moj pierwszy okres po porodzie trwal jeden dzien i wogole nic mnie nie bolalo wiec mialam nadzieje ze bedzie super. A tu dupa.. 😞 cieknie juz 3 dzien i to dosc intensywnie i dosyc bolesnie przezylam drugi dzien


ja mam plamienia juz 6 dzien ale bardzo male i raz krew raz uplawy brazowe i zupelnie bez bolu modle sie zeby tak bylo caly czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja mam dziecko w drugim pokoju wiec wogole go nie widze i nie mam kolo siebie, ale gdybym miala to ja bym pewnie wogole oka nie zmruzyla.. bo jego najmniejsze kwekniecie mnie budzi a co dopiero jakby lozeczko stalo w mojej sypialni


mam tak samo: lóżeczko stoi w drugim pokoju i dzięki Bogu, bo na każde stęknięcie bum wstała: wiem, bo przećwiczyłam to u rodziców mając Witka obok siebie.
jeju juz myslalam ze tylko ja tak robie, czytajac tu dziewczyny to wychodzi na to ze wszystkie maja dzieci w swoich pokojach. Ja bym tak nie mogla.. zreszta wole go od najmlodszego uczyc do swojego miejsca 🙂 swoj pokoik, swoje lozeczko. A i ja przy okazji troche pospie


ja nie mam wyboru bo mieszkam w kawalerce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja mam dziecko w drugim pokoju wiec wogole go nie widze i nie mam kolo siebie, ale gdybym miala to ja bym pewnie wogole oka nie zmruzyla.. bo jego najmniejsze kwekniecie mnie budzi a co dopiero jakby lozeczko stalo w mojej sypialni


mam tak samo: lóżeczko stoi w drugim pokoju i dzięki Bogu, bo na każde stęknięcie bum wstała: wiem, bo przećwiczyłam to u rodziców mając Witka obok siebie.
jeju juz myslalam ze tylko ja tak robie, czytajac tu dziewczyny to wychodzi na to ze wszystkie maja dzieci w swoich pokojach. Ja bym tak nie mogla.. zreszta wole go od najmlodszego uczyc do swojego miejsca 🙂 swoj pokoik, swoje lozeczko. A i ja przy okazji troche pospie


hehe. ja bardziej wyrodną matką jestem: ze względów logistycznych nie zdecydowałam się na wstawienie łóżeczka do sypialni, więc stoi w pokoju dziennym, w wydzielonej strefie pod balkonem 😁 😁
znaczy oknem balkonowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - jeździ sam bo wyjścia nie ma ale i tak bez listy się nie rusza a spoza listy się nie wychyla - no chyba że sobie jakieś chrupki albo piwko kupi 😁

Ja okresu jeszcze nie mam dzięki Bogu

Kasia a Ty Witka w wydzielonej strefie "zaparkowałaś jak samochód?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Olus Ty chyba jestes nepowazna 🙂 ja nie z tych obrazalskich, zreszta przeciez nie bylo o co 🙂 bez przesady, to juz bym predziej pomyslala ze Ty masz jakas uraze do mnie 🙂 Co Ty co Ty.
Mam wielkie I Love You do Ciebie i Was wszystkich 😁 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam Was i czytam, a tu ciagle nowe strony.. a moje dziecko dopiero zasnelo.. i mialam wrazenie, ze prawie caly dzien byl glodny i wisial na cycu.. a butli z mlekiem nie chce, tylko gryzie i krzyczy.. 🤢
sliczne te nasze dzieciaczki sa, tylko kazde pokolei schrupac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zrobione, dziecko spi. Najlepsze jest to ze on chyba kocha swoje lozeczko, bo po jedzeniu czesto nie zasnie na rekach i drze sie i wierci, nawet jak probuje go odbic a jak sie wkur... i go poloze do lozeczka to momentalnie zasypia. Kochane dziecko 😁 To jest jego miejsce, dobrze ze i on to wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też już po
moja też w swoim żółtym łożu
ja idę się trochę odświeżyć i też idę spać jakoś tak mnie naszło dzisiaj wcześniej
i nie mam co oglądać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...