Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny, wyjaśnijcie mi proszę, bo może którejś też się coś takiego trafiło.
20.11 poczułam pierwsze kopniaczki: delikatne i kilka. Na drugi dzień maleństwo jeszcze bardziej aktywne: czuję je cały dzień jak buszuje po brzusiu. A od dwóch dni cisza. Raz dziennie, głownie po obiedzie i jak się położę na plecach, na bezdechu, z rękoma na brzuchu poczuję delikatne wybrzuszenie i przesunięcie. Ale to wszystko. W poniedziałek mam połówkowe, ale obawiam się że do tego czasu zwariuję z nerwów. Mam wprawdzie łożysko położone na przedniej ścianie, ale żeby w tak szybko nastąpiła zmiana w odczuwaniu ruchów ? a kończę 21 tydzień. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz się czym martwić, ja również tak miałam, że nie czułam przez cały dzień ruchów, no i zdarza mi się to nawet teraz, a jestem już w 26tc. Jak panikowałam również z tego powodu, to mi powiedziano, że dziecko też ma gorsze dni. Ja miałam z 2 dni ciszy jak pogoda ze słonecznej zmieniła się w deszczową. Może przez te zmiany pogody, dzieci mają gorsze dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo fijolku jestes i tutaj 🙂 to ja tez sie pochwale. Moje malenstwo powoli zaczyna o sobie informowac, smyranie, motylki, bulgotanie malej rybki, narazie to tyle i moze nie jest to czeste ale i tak przyjemne, zobaczymy co to bedzie jak zacznie naprawde kopac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja mam 26tc, w sumie to już 27tc się zaczyna! 😜 i powiem tak, jak to wczoraj kuzynka mi powiedziała.. nasz maluchy dają o sobie znać, jak kładziemy się wieczorem do łóżka, bo przez cały dzień chodzimy, bujamy je to śpią, a wieczorem coś jest nie tak to się budzą i dają nam popalić 🙂 😜 chociaż wczoraj byłam tak zmęczona, że położyłam się i od razu zasnęłam, więc mój maluszek nawet nie zdążył mi za bardzo dopiec.. 🙂 zazwyczaj się budzę jak mnie kopie w nocy, ale miałam tak twardy sen, że nawet nie czułam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje nic nie kopie czasem tylko delikatnie muśnie i tak się zastanawiam gdzie ono się mieści bo brzuch ajak nie było tak nie ma ale to prawda jak chodzimy i ruszamy się usypiamy nasze dzieci kiedy my odpoczywamy one się budzą i buszują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jak na 26tc to też mam mały brzuch, jak porównuje z innymi, które są w tym samym tyg. albo jeszcze krócej. z tym, że ja mam duży biust to może dlatego nie widać tak bardzo brzusia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie to samo, od wczoraj dużo niżej aż zaczęłam się stresować, czy to normalne 😮

Za 4 dni idziemy do lekarza, może w końcu odsłoni pępowiną nóżki i na spóźnione mikołajki zrobi rodzicom prezent 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
U mnie dokładnie to samo, od wczoraj dużo niżej aż zaczęłam się stresować, czy to normalne 😮

Za 4 dni idziemy do lekarza, może w końcu odsłoni pępowiną nóżki i na spóźnione mikołajki zrobi rodzicom prezent 🤪 🤪


heheh wstydziocha znaczy się..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, czy Wy miewacie bóle, takie ciągnięcia w lewym dole brzucha? 🥴 czasami zaboli jak siedze, a jak chodzę to przy robieniu kroka ból się nasila.

Czytałam, że to naciąganie wiązadeł itd... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
moja Fasola ewidentnie reaguje jak dostanie kawalek ciastka z czekolada. 🙂 lubi chyba slodkosci.. 🙂


Wszystkie dzieciaczki tam reagują na słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
Aż miło się czyta 🙂
Zobaczycie jeszcze dokopią Wam maluszki 😁


Skąd ja to znam 😁 Z tygodnia na tydzień są coraz silniejsze i nieznośne 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Aż miło się czyta 🙂
Zobaczycie jeszcze dokopią Wam maluszki 😁


Skąd ja to znam 😁 Z tygodnia na tydzień są coraz silniejsze i nieznośne 😜 🙂

zgadza się czasami nawet się popłaczę(łezka poleci) tak czadu daję 🙂 🙂 🙂 ale nie zrozumcie mnie żle cieszy mnie to bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Synuś uwielbia kopać mnie po lewej stronie, zebra już zaczynaja dostawac niezłe manto 😁 Ale zawsze pojawia mi się uśmiech jak dostane kopniaka 🙂 Ciesze się strasznie, że jest energicznym Dzieckiem!!! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...