Skocz do zawartości

Oddawanie moczu ;/ | Forum o ciąży


paula8966

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze ja mam chyba czesty ale jakze meczacy pronblem... Nie latam az tak czesto do wc ale przy oddawaniu moczu na koncowce albo wogole nie czuje wogole tego ze cokolwiek leci hehs... albo wydaje sie ze juz sie zalatwilam i juz jest ok a tu jeszcze cos hehs dosyc niewygodny temat ... heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
dziwczyny ratunku!!! tak czesto musze chodzic do toalety, ze zaczynam myślec, ze moze mam zapalenie pęcherza 😲
w ciągu 20 minut potrafie isc 4 razy- to chyba juz lekka przesada 🤨 ide dzis do lekarza i mam nadzieje, ze powie mi cos konkretnego czy to rzeczywieście zapalenie pecherza czy juz tak bede biegac do wc przez kolejne 5 miesiecy heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najczęściej jest tak że najwiecej biega się do WC na poczatku ciąży i pod koniec.Po prostu na poczatku rośnie macica i uciska ne pęcherz dlatego często sikamy,a potem to dzieciątko jest na tyle duże że uciska nam pęcherz 🙂 Więc kochane musicie uzbroić się w cierpliwość.Beatasz jeśli nie czujesz pieczenia przy oddawaniu moczu to nie sądze żebyś miała zapalenie pęcherza,ale masz racje najlepiej zapytać lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
ja tak mam co 3 godziny budze sie i ide siekac jesli chodzi o noc a w dzien to roZnie ostatnio jak przez 2 tygodnie non stopa rbuuz leci to pomyslcie co moj pecherz mial plus do tego wody soki masakra hehe czasem boje sie gdzies dalej isc ze bedzie mi sie bardzo chcialo sikac a nie bedzie gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja ma straszny problem z oddawaniem moczu. Mąż się śmieję że lepiej gdybym cały czas siedziała w toalecie, oszczędzi mi to biegania. Ostatnio policzył mi, że w 30 minut poszłam do toalety 7 razy 😲 ....śmiechu co nie miara. Mam nadzieję, że to minie 🤪 . Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie takie są uroki ciąży. U mnie co prawda już się unormowało ale tak gdzieś do 9 tc miałam właśnie tak jak piszecie, ze wydawało mi się, że już koniec siusiu a tu jeszcze parę kropelek, a za 5 minut znowu i już tym razem tylko parę kropelek.
Także jest to chyba normalne i nie ma się czym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
hej dziewczyny,
no wiec z tym czestym oddawaniem moczu moze byc roznie, z doswiadczenia wiem ze albo moze to byc ucisk macicy na pecherz albo niestety zapalenie drog moczowych ktore niestety trzeba leczyć. Najlepiej sonsultować sie ze swoim ginkiem on wam powie co i jak a w razie potwrzeby skieruje na badanie moczu. Moim zdaniem nie powinno się tego lekcewarzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z Klaudią, że różnie to bywa z tym oddawaniem moczu. Oczywiste jest, że pod koniec ciąży jest większy ucisk na pęcherz i częściej chce się siusiu, ale z tego co pamiętam niezbyt bezpieczne jest kiedy wydaje nam się, że chce nam się siusiu, a wyleci tylko kila kropelek. Oczywiście nie jestem tego pewna na 100% dlatego proponowałabym zapytać się swojego gina przy okazji wizyty 🙂

A co do posikiwania to się nie martw 😉 czasami w ciąży się zdarza...zobaczysz jak będzie kiedy urodzisz...ja czasami nie zdążyłam usiąść na toaletę i samo leciało....dlatego ćwiczcie mięśnie kegla ponoc to pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...