Skocz do zawarto艣ci

charczenie niemowlaka | Forum dla mam


Alija_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamusie 馃槅
czy mia艂y艣cie takie sytuacje, 偶e Wasze smyki charcza艂y najcz臋艣ciej w nocy i po jedzeniu?? 馃槥bo m贸j synek(5tyg)strasznie charczy,chrz膮ka, mo偶e to trwa膰 nawet do godziny. Pediatra m贸wi艂a, 偶e to normalny objaw zwi膮zany z wiotko艣ci膮 krtani i wyst臋puje cz臋sto u niemowl膮t, ale mnie to martwi. Je艣li kt贸ra艣 z Was mia艂a podobn膮 sytuacj臋 to jak d艂ugo to trwa艂o i czy rzeczywi艣cie jest to normalne.
Dzi臋ki i pozdrawiam 馃槅
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 馃檪
M贸j Franek ma 6 tygodni i od jaki艣 3 - 4 tygodni charczy. Te偶 si臋 tym martwi艂am, ale pediatra powiedzia艂a 偶e to wiotko艣膰 krtani i nie ma si臋 czym martwi膰, wi臋c si臋 nie martwi臋. Nie charczy ca艂y czas, tylko przez jaki艣 czas w ci膮gu dnia. Jedyny minus to taki, 偶e jak spimy i on lekko si臋 przebudzi, to przez to charczenie wszyscy si臋 budz膮 馃槈 馃檪
Pozdrawiam 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
hej mamuski 馃槈
Moj synek tez tak harczy,a ma 2 tyg. i wystraszylam sie ze moze za szybko i za czesto na spaerek wychodzimy i sie przeziebil albo cos, a raczej pilnuje zeby byl cieplo ubrany i nigdzie w niego nie wialo.
W dodatku kicha sobie i pokasluje ale to tak ze 2 razy na dzien bo z kichaniem to wiecej...
mam nadzieje ze poprostu sie jeszcze czysci a to harczenie to chyba wlasnie normalne jest.
Czesto tez sie slyszly ze dzidzius nie zostal dokladnie wyczyszczony z wod plodowych itd

pozdrawiam 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Ania 8888
Ja jednak uda艂am si臋 z synkiem do laryngologa, 偶eby zobaczy艂 czy wszystko w porz膮dku,jest zdrowy jak rybka 馃檪a to charczenie wynika z wiotko艣ci krtani i powinno przej艣膰 w 4-5 miesi膮cu 偶ycia. Synek ma nieca艂e 8 tygodni, charczenie zdecydowanie rzadziej wyst臋puje 馃檪 i kr贸cej (potrafi艂o trwa膰 ok godziny!). Dodatkowo pod艂o偶y艂am pod materac ksia偶ki, 偶eby mia艂 wy偶ej g艂贸wk臋 a jak charczy i rz臋藕i to uk艂adam go na boczku .Pomaga!!! 馃檪
pozdrawiam 馃槅
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech.. dobrze, 偶e jest ten "Brzuszek". Moja c贸rcia ma dzi艣 tydzie艅, te偶 charczy ale zazwyczaj kiedy dostaje cyca. Bardzo si臋 tym przej臋li艣my, ale je艣li to jest normalne i Wy te偶 tak macie to ju偶 si臋 nie martwi臋. Fajnie, 偶e mamy siebie. 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...