Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a ja z wozkiem zrobie inaczej..pojade do Szczecina do sklepow z wozkami i poogladam jak mi jakis wpadnie w oko,wymacam,obejze,wypytam i wtedy kupie...dzisiaj jakis dziwny dzien 😞

Witaj Ola 🙂U nas też dziwny dzień teraz zrobiła sie straszna mgła nic nie widać.Dobrze że nigdzie nie musze jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj to wszystko przez ta pogode organizm się przyzwyczaił do mrozów wirusy zamrożone a tu nagle temp dodatnia i duzo wilgoci czyli środowisko dla wirusów idealne ja staram się nie przegrzewać ani nie wyziębiać duuzo witaminek no i głowa do góry i jakoś aby do wiosny 😁
mój misiek wczoraj zadał mi pytanie " a ile nam trzeba kaski żeby wszystko kupić " 😮 😮 😮
no to wyliczam że wózek to bedzie największy wydatek wiadomo z fotelikiem no i część drobiazgów pewnie dostaniemy od jego siostry więc w sumie duuuzo pierdół a on mi na to " aha, ok" no i przed świętami musimy juz wszystko mieć
eh ten mój facet same konkrety lubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
oj to wszystko przez ta pogode organizm się przyzwyczaił do mrozów wirusy zamrożone a tu nagle temp dodatnia i duzo wilgoci czyli środowisko dla wirusów idealne ja staram się nie przegrzewać ani nie wyziębiać duuzo witaminek no i głowa do góry i jakoś aby do wiosny 😁
mój misiek wczoraj zadał mi pytanie " a ile nam trzeba kaski żeby wszystko kupić " 😮 😮 😮
no to wyliczam że wózek to bedzie największy wydatek wiadomo z fotelikiem no i część drobiazgów pewnie dostaniemy od jego siostry więc w sumie duuuzo pierdół a on mi na to " aha, ok" no i przed świętami musimy juz wszystko mieć
eh ten mój facet same konkrety lubi



Dobrye , ze konkretny 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci lubia konkrety chyba wszyscy...moze i pogoda dobija,mam nadzieje ze juz po wielkich mrozach i lodowisku na ulicach,wczoraj widzialam w parku jak kwiatuszki sie przebijaly,bardzo lubie takie odkrycia przy spacerach z psem..jezusiu chyba sie starzeje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dopiero wczoraj się doczytałam jak sięgnełam po opis usg z przed świąt a tam jak wół napisane łożysko na ścianie przedniej 😮 i wszystko jasne dlaczego mój junior dobija się gdzieś z głębin
jak wczoraj wieczorem cos poczułam i mówie że junior chyba kopnał to misiek o d razu z ręką na brzuch a jak mu powiedziałam że nie będzie czuł bo ja ledwo czuje gdzieś tam w środku to był taki zawiedziony że az buuuuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
mój misiek wczoraj zadał mi pytanie " a ile nam trzeba kaski żeby wszystko kupić " 😮 😮 😮
no to wyliczam że wózek to bedzie największy wydatek wiadomo z fotelikiem no i część drobiazgów pewnie dostaniemy od jego siostry więc w sumie duuuzo pierdół a on mi na to " aha, ok" no i przed świętami musimy juz wszystko mieć
eh ten mój facet same konkrety lubi


no my chcemy miec wszystko pod koniec marca... skrupulatnie wypelniam liste w xls i mniej wiecej wiem juz czego mi bedzie jeszcze potrzeba.
wczoraj ogladalam wanienki. teraz suzkamy bawelnianych kocykow. wiec jesli ktoras z Was widziala np na allegro takie kocyki, podajcie prosze linka. Wszedzie tylko sa polarowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzuszki! chcialam tylko Was przywitac, bo niestety musze leciec, zejdzie mi sie dzis tez do popoludnia, ale to tylko ten tydzien taki zawalony zalatwianiem, po przyjezdzie duzo do zrobienia 🙂
nastepny juz, bede miec luzniejszy 🙃
zycze Wam milego dzionka! do pozniej 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
u mnie od świąt zostaje równo miesiąc więc to dlatego święta wyznaczyłam jako punkt zero 😜

nasz termin jest od 28.04 do 05.05 wiec musimy byc przygotowani na kwiecien. No i biore pod uwage rowniez ewentulanie wczesniejsza wizyte na porodowce.. 🤢 zatem nadal kwiecien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justiks23 nie mam konta na klasie 😞juz dawno zlikwidowalam..teraz troche zaluje,w ten weekend jade do brata do Szczecina i uprosze go o jakies zdjecia moje zeby sie Wam pokazac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny juz mnie pupa od siedzenia boli 😁 chyba trzeba się ruszyć moja psina nawet nie myśli o wstaniu jak wychodzi rano z pańciem to pózniej spi ze mna do południa no taka jest smieszna że codziennie mamy z niej kupe śmiechu a to kilka jej zdjęć właśnie wysyłałam do mamy więc wam też pokaże zdjęcia są zaraz po fryzjerze bo do tej pory miała fryzure wystawową 😜
http://picasaweb.google.com/monikakus.mk/20110112?authkey=Gv1sRgCJm97d2Y4MTgfg#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...