Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O widzę że nadal odwieczny dylemat kręćka można dostać co dziewczyny, ja najbardziej się boję że kupimy i okaże się że nie jest taki wcale rewelacyjny...eh a i oglądałam dziś łóżeczka 120x60 i muszę wam powiedzieć, że też albo sie nie znam albo one jakieś małe są podobno standardowe, to może ja już świruje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no takich małych to ja też nie chce, są dostępne albo wszystkie duże albo przednie średniej wielkości, a jeszcze dziewczyny mam jeden dylemat czy lepiej jak wózek na stałe jest spacerowy i gondola jest wkładana, znaczy tylko ta kołyska, czy osobno wpinane w stelaż bo to jeszcze spędza mi sen z powiek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Z wózkami to jest dopiero problem, chciałoby sie i ładny i funkcjonalny i wygodny a pogodzić wszystko gdy sie nie zna trudno (mówię na własnym przykładzie), podoba mi się bardzo np ten
http://allegro.pl/wozek-v3-coneco-totalna-wyprzedaz-ceny-hurtowe-i1406007130.html
co sądzicie o nim?




nooo wreszcie usiadlam po sobocie prac domowych!
Beatko bardzo fajny wozek! moze kolor inny bym wziela, nie ten pomarnacz, ale jako wozek z wygladu jest fajny!
bardzo podobny do tego AbC design, condor 4s! ja biore pod uwage jeszcze 3 Tec, bo tez bardzo fajnie, lekko sie prowadzi, gondola tez nie jest taaak wielka, spacerowka ani nie mala ani nie za duza i wyglad tez ma nowoczesny! 🙃
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to muszę jeszcze ten twój obejrzeć, a teraz zobaczyłam bardzo fajnie dobrany grafit z jagodą takim fioletem, oj za dużo już chyba tego wszystkiego...a sądzicie że lepiej przekładany na jednym stelażu czy jak spacerówka na stałe a wkładamy np tylko ten śpiworek (gondole)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Hey Kasienkagwiazdka! Mi sie podoba Twoj pierwszy przyklad kolorkow do pokoiku malutkiego,czyli niebieski,zielen i granat(chociaz granat niekoniecznie) Ale kombinacja moze byc rozna,oby nie rozowa dla chlopczyka 🙂 Ale dla dziecka nigdy nie bedzie za psatrokato,bo im wiecej kolorow tym weselszy pokoik,a przemalowac mozna przeciez jak dorosnie.
Pozdrowionka.


a dziekuje!!! no ja wlasnie tez zastanawialam sie nad tym granatem, bo pomimo tego ze chcialabym jedna sciane to daje naprawde duuuze wrazenie, a moze ten granat dolozyc mozna jak dzidzia bedzie starsza 🙃 a poki co to niebieski jasny, plus ta zielen jaskrawa, pasuje super! mam 4 sciany- to ta gdzie okno zrobilabym zielona, przeciwlegle na niebiesko, a ta naprzeciw okna moze taki jasniutki brazik moze, wpadajacy w kawke latte maciato ?? jak myslisz??? i dywanik tez cos niebieskiego z zielenia, albo poprostu jasny brazik w polaczeniu z ciemniejszym brazem, bo podloge mam biala- plytki 🤢 a zabawki i inne dodatki dzidzi beda dopelnieniem kolorow 🙂 🙂 🙂 juz mam metlik w glowie 🙂 bo chcialam poprostu zrobic braz sredni z jasnym brazem, ale bedzie za smuuutno 😮 wiec napewno zaszalejemy kolorami!
a dla Brzuszkow, ktore beda miec DZIEWCZYNKI, POLECAM ZIELEN Z ROZEM- polaczenie niesamowicie piekne i nowoczesne!!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
oj to muszę jeszcze ten twój obejrzeć, a teraz zobaczyłam bardzo fajnie dobrany grafit z jagodą takim fioletem, oj za dużo już chyba tego wszystkiego...a sądzicie że lepiej przekładany na jednym stelażu czy jak spacerówka na stałe a wkładamy np tylko ten śpiworek (gondole)


ja mysle, ze lepiej przekladany, czyli jeden stelaz i wkladasz sobie kiedy chcesz gondole, kiedy chcesz spacerowke i oczywiscie kiedy chcesz fotelik, np. jesli jestes na zakupkach autem, super rozwiazanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
O widzę że nadal odwieczny dylemat kręćka można dostać co dziewczyny, ja najbardziej się boję że kupimy i okaże się że nie jest taki wcale rewelacyjny...eh a i oglądałam dziś łóżeczka 120x60 i muszę wam powiedzieć, że też albo sie nie znam albo one jakieś małe są podobno standardowe, to może ja już świruje .....



120x60 jest standardowe! jesli chcesz to mozesz kupic wieksze, czyli 140x70 i te lozeczka pozniej jak dziecko jest starsze, mozesz przerabiac na lozko dla dziecka... ale to juz kwestia wyboru. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Aneczka tu masz link sklepu z którego będziemy zamawiać mają tam różne wzory można dobrać koła i wszystko inne bo dzwoniłam, a co do twoic wózków to słyszałam że xlander jest dobry ale moja koleżanka go ma i w tym co ona ma jest minus taki że roączka nie jest przekładana i spacerówka może być tylko w pozycji jak mały jest plecami do mamy (brak kontaktu wzrokowego) no i mi odradzała że ciężki i już kupiła inny a mały ma niecały rok może ona trafiła na taki model nie wiem dziś w sklepie też z mężem oglądaliśmy xlander`a i amortyzatory miał straszne ledwo sie go dotknęło i chodził cały, ale wiesz pewnie rzecz gustu i modelu (są napewno lepsze modele niż ten co oglądałam lub ma moja koleżanka) ale ja szukam coś z coneco ale też nie wiem czy nie okaże się badziewny...eh 😉




tylko x lander xq z 2010 ma spacerowke w dwie strony ale wtedy sa male kolka.
XA ma duze kola ale w jedna strone jest.
sprawdzalam jego amortyzatory i nie budza moich zastrzezen.. raczka co prawda moglaby byc sztywniejsza ale mysle ze kwestia przyzwyczajenia.


potwierdzam.. teraz słyszałam ze na xlandery promocje mozna fajne trafic.. fajniutki wózeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienka,super! Uwazam,ze dywanik zielen+niebieski jest super! My mamy w pokoju glownym tez sciany zielone i zielony dywanik(uwielbiam ten kolor bo nastraja mnie pozytywnie 🙂),tylko,ze podloga brazowa.Wlasciwie wybor nalezy do Ciebie i Twojej poloweczki..tutaj wszystkie chwyty dozwolone.My tez oczekujemy chlopczyka,i chyba ukradne Ci troche pomyslow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to link do condor 4s.
http://www.abc-design.de/en/products/prams/condor-4s.html
fajny, tylko ma male kolka z przodu, a z tego co czytam nie polecaja dziewczyny 🤢
takze juz sama nie wiem...
moja kolezanka ma z teutonia z mniejszymi kolkami z przodu i sprawuje sie rewelacyjnie,
juz sama nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
aaaa...ta sciana braz jasny typu latte macchiatto jest tez ciekawe 🙂


mysle, ze ta sciana w tym kolorze naprzeciwko okna, czyli naprzeciw tej zieleni, a boczna niebieskiego koloru, bardzo fajnie by sie zgrala kolorystycznie 🙂 pasuje i do zieleni i do niebieskiego 🙂 a bylaby malym uspokojeniem tej szalonej zieleni 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
oj to muszę jeszcze ten twój obejrzeć, a teraz zobaczyłam bardzo fajnie dobrany grafit z jagodą takim fioletem, oj za dużo już chyba tego wszystkiego...a sądzicie że lepiej przekładany na jednym stelażu czy jak spacerówka na stałe a wkładamy np tylko ten śpiworek (gondole)

z tego co ja ogladalam wozki to nie zauwazylam zeby bylo jakos inaczej niz: stelaz i do tego wpinana gondola a potem spacerowka.. wiec nie bardzo wiem co masz na mysli... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasienka,super! Uwazam,ze dywanik zielen+niebieski jest super! My mamy w pokoju glownym tez sciany zielone i zielony dywanik(uwielbiam ten kolor bo nastraja mnie pozytywnie 🙂),tylko,ze podloga brazowa.Wlasciwie wybor nalezy do Ciebie i Twojej poloweczki..tutaj wszystkie chwyty dozwolone.My tez oczekujemy chlopczyka,i chyba ukradne Ci troche pomyslow 😉


a bardzo prosze- kradnij 😜
co do podlogi, to ja juz nic nie zrobie, poniewaz to mieszkanko wynajmujemy i nie chcemy wkladac kasy na nowa podloge 🤢 a fajnie jakby byly panele w kolorze braziku 🙂
myslelismy nad wykladzina, ale poki dzidzia malutka OK, ale jak dorosnie i zacznie raczkowac i chodzic to bedzie szybko sie brudzic napewno,a latwiej jest dac dywan do pralni niz wykladzine wymieniac znow na nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek na na te fora patrze troszke zprzymruzeniem oka, bo mam tez wyrobione zdanie na temat tych wózeczków, a niektórzy to takie rzeczy pisza .. ehhhhhh ja nie słyszałam poki co nic złego na temat xlandera, no poza tym tylko ze nie mozna odwracac budy.. ale czy to az takie wazne.. mowie każdy wózek ma cos nie tak jak bysmy chciały.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek na na te fora patrze troszke zprzymruzeniem oka, bo mam tez wyrobione zdanie na temat tych wózeczków, a niektórzy to takie rzeczy pisza .. ehhhhhh ja nie słyszałam poki co nic złego na temat xlandera, no poza tym tylko ze nie mozna odwracac budy.. ale czy to az takie wazne.. mowie każdy wózek ma cos nie tak jak bysmy chciały.. 😘

dokladnie! my stwierdzilismy ze na bank nie zjadziemy wozka ktory spelni nasze oczekiwania w 100%. Mam nadzieje, ze moja Fasola jak bedzie juz korzystac ze spacerowki jakos zniesie jazde w jedna strone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja widze ze dopóki nie kupimy wózeczków to temat będzie "na tapecie" 😁 my dzisiaj bylismy i wymacalismy i nawet manewrowalismy troszke po sklepie i wybór zostaje taki jak był czyli mutsy spacerówka wcale nie wydaje się płytsza niz u innych bardzo długi jest podnóżek i nie obniżony dla malucha stwarza duzo miejsca poza tym pałąk jest wysoko i można go błyskawicznie wpiąc i wypiąc troche porównywałam do spacerówki maxi cosi ale niestety tam to coś co zastepuje pałak jest dużo niżej i obawiam się że bobas w kombinezonie miałby niewygodnie poza tym na plus w tej spacerówce jest tylko to że ma taką wyściókłe i wygląda o wiele przyjemniej niż mutsy ale za to spacerówka mutsy jest długa i ma dużą budke która składa się bezszelestnie więc tylko kolor musimy wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...