Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no i strasznie duzo ludzi było w tym sklepie i az dziwne wszystkie ciężarówki miały duzo większe brzuszki niż ja czyzby jednak większość zostawiała taki zakup na ostatnią chwilę 😮

ja bym chciala do konca stycznia juz kupic wozeczek, zwlaszcza ze sa teraz fajne ceny na x landera - nie wiedziec w sumie czemu,ale jakos mi to nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
My jak nie znajdziemy lepszej ceny na miejscu to będziemy internetowo zamawiać, a czasem czeka się do miesiąca, bo nie wszystkie kolory są dostępne więc decyzję trzeba będzie niedługo podjąć 😉

ktoras z Majowek ostatnio zauwazyla ze ceny na allegro sa wyzsze niz w sklepach.
my chyba kupimy w sklepie w Łodzi bo gdyby nie daj Boze cos trzeba bylo reklamowac to mamy na miejscu. Ale mam nadzieje ze nie bedzie nic reklamowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu....Ja tam jestem za zwyklami podlogami.Dywanowe brudza sie,a szczegolnie przy dzieciach 🙂 A dywan,zawsze mozna nowy kupic,i napewno znajdziecie cos,co bedzie do podlogi pasowalo.A malenstwo bedzie pewnie raczkowalo i jak pokleksi,to mozna szybko wytrzec 😉 Nie wiem czy ta odpowiedz idzie konkretnie do Ciebie?Bo nie wiem nigdy gdzie mam klikac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
zgadza się my też raczej przez sklep internetowy bedziemy kupowac bo jak się dzis okazało jest dużo taniej chociaz to jest sklep internetowy tego sklepu stacjonarnego co dzis bylismy

nio dokladnie. kurcze a niby na tym allegro taka taniocha ale przy wiekszym wydatku juz sie tak czetso nie oplaca.. buu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
zgadza się my też raczej przez sklep internetowy bedziemy kupowac bo jak się dzis okazało jest dużo taniej chociaz to jest sklep internetowy tego sklepu stacjonarnego co dzis bylismy

nio dokladnie. kurcze a niby na tym allegro taka taniocha ale przy wiekszym wydatku juz sie tak czetso nie oplaca.. buu 🥴


z mojego siedzenia na allegro wnioskuje że tam nie zawsze jest taniej czasami jak się trafi na okazje od zwykłego sprzedawcy to mozna zaoszczedzic ale ci handlarze co mają sklepy internetowe to ceny maja porównywalne do innych sklepów internetowych ja ostatnio trafiłam na aukcje która się konczyła w południe i był zestaw ciuszków ciążowych i akurat miałąm w odserwowanych i cena była niska wiec zalicytowałam i wygrałam aukcje za 115 zł + przesyłka a ciuszki są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
o, ktos mi oklask zabral.. ej, za co? 😞


mi też 😠 😠 😠 😠 chyba komus nie odpowiada nasze towarzystwo

ehh nawet wrocilam do tego co pisalam, bo moze cos napisalam niegrzecznie, ale nic zlego nie dostrzeglam.. ☺️
to ja ci dam oklask 🙂 a co tam! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monallisa, nie moge dotrzymac slowa bo musi minac czas 120minut czy cos - takie cosik mi sie pojawia 😞 bez sensu..


aaaaaaaaaaa widzisz bo po odebraniu nam przez "kogos" oklasków musi minąc 120 min i dopiero możemy sobie znowu klaskać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
monallisa, nie moge dotrzymac slowa bo musi minac czas 120minut czy cos - takie cosik mi sie pojawia 😞 bez sensu..


aaaaaaaaaaa widzisz bo po odebraniu nam przez "kogos" oklasków musi minąc 120 min i dopiero możemy sobie znowu klaskać 😉


spoko, ja moge poczekac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jeszcze dzis pomyślałam siedzac na allegro że moze warto kupic gondole na allegro na aukcji bo są mało uzywane i w dobrym stanie z tego co oglądałam jest ich sporo nawet kolor mozna wybrac a jak by sie trafila z naszego miasta to pewnie bym sie nie zastanawiała wiec pewnie bede śledzić aukcje gondolek do mutsiaka 😁 zawsze pare setek wiecej na ciuszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no jeszcze dzis pomyślałam siedzac na allegro że moze warto kupic gondole na allegro na aukcji bo są mało uzywane i w dobrym stanie z tego co oglądałam jest ich sporo nawet kolor mozna wybrac a jak by sie trafila z naszego miasta to pewnie bym sie nie zastanawiała wiec pewnie bede śledzić aukcje gondolek do mutsiaka 😁 zawsze pare setek wiecej na ciuszki 😜


no dokłądnie ... fajny pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no jeszcze dzis pomyślałam siedzac na allegro że moze warto kupic gondole na allegro na aukcji bo są mało uzywane i w dobrym stanie z tego co oglądałam jest ich sporo nawet kolor mozna wybrac a jak by sie trafila z naszego miasta to pewnie bym sie nie zastanawiała wiec pewnie bede śledzić aukcje gondolek do mutsiaka 😁 zawsze pare setek wiecej na ciuszki 😜

O! Dobra myśl 🙂
Ja to w ogóle myślałam jeszcze o używanym wózku...
Ale wiadomo stelaż może być zawsze mocno wyeksploatowany, a gondola to ewentualnie tylko przybrudzona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wróciłam po kąpieli i kolacji a tu już 5 stron do nadrobienia, mam nadzieje że moich wypowiedzi nie odebrałyście jako karcących ja poprostu wypowiadałam swoje zdanie co do wózków a że chyba jestem najmłodsza z towarzystwa to sadziłam ze dowiem sie coś ciekawego na ich temat, jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, a co do wózków to nie pamiętam komu mam odpowiedzieć ale prócz wpinane na stelaż wszystko osobno widzialam dziś taki co się np fotelik wkłada w gondole i chodziło i o to która wersja lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo tak na prawde jak dzidzia rodzi sie w zimie to mało wychodzi na poczatku na spacery i właściwie to gondola jest w uzyciu kilka miesiecy wiec one są prawie nowe a jak się już ktoś przesiądzie do spacerówki to ta gondola mu tylko zawadza bo troche miejsca jednak zajmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no jeszcze dzis pomyślałam siedzac na allegro że moze warto kupic gondole na allegro na aukcji bo są mało uzywane i w dobrym stanie z tego co oglądałam jest ich sporo nawet kolor mozna wybrac a jak by sie trafila z naszego miasta to pewnie bym sie nie zastanawiała wiec pewnie bede śledzić aukcje gondolek do mutsiaka 😁 zawsze pare setek wiecej na ciuszki 😜

my chcemy pozyczyc gondole od mojego brata po quinny. Ale przed kilkoma minutami ogladalam na allegro i mozna gondole kupic nawet za 100pln. Wiec jak jutro sie okaze ze ta gondola mojego brata po dwoch dziewczynkach juz sie nie nadaje bo bardzo zuzyta, to pewnie bede szukac na jakiejs aukcji. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...