Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej wróciłam po kąpieli i kolacji a tu już 5 stron do nadrobienia, mam nadzieje że moich wypowiedzi nie odebrałyście jako karcących ja poprostu wypowiadałam swoje zdanie co do wózków a że chyba jestem najmłodsza z towarzystwa to sadziłam ze dowiem sie coś ciekawego na ich temat, jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, a co do wózków to nie pamiętam komu mam odpowiedzieć ale prócz wpinane na stelaż wszystko osobno widzialam dziś taki co się np fotelik wkłada w gondole i chodziło i o to która wersja lepsza

spoko nikt tu się nie obraza 🙂 od tego tu jestesmy zeby sobie szczerze gadac a co do tych wózków to jest coś takiego jak miękka gondola i wiem że w starszych modelach chyba gracco rozkłada się spacerówke całkowicie bo nie da sie jej wypiąć ani zdemontować i tam wkłada się tą miękką gondolke tak samo mozna tez włożyc fotelik samochodowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasiu....Ja tam jestem za zwyklami podlogami.Dywanowe brudza sie,a szczegolnie przy dzieciach 🙂 A dywan,zawsze mozna nowy kupic,i napewno znajdziecie cos,co bedzie do podlogi pasowalo.A malenstwo bedzie pewnie raczkowalo i jak pokleksi,to mozna szybko wytrzec 😉 Nie wiem czy ta odpowiedz idzie konkretnie do Ciebie?Bo nie wiem nigdy gdzie mam klikac 🙂


idzie idzie, nie konkretnie do mnie, ale czytam po kolei co Kobietki pisza 🙂
no i masz racje! 🙂 tak wiec zostaniemy przy dywanie 🙂 co do tych kolorkow to musze sie konkretnie zastanowic, bo ja to mam kilka pomyslow na minute 😜 maz moj stwierdzil, ze pomalowanie pokoju to pikus i najlepiej bedzie te kolory dobrac jak juz wybierzemy mebelki i dodatki tez 🙂 moze i ma racje 😉
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie i teraz nastąpił problem dla mnie czy lepiej stelaż i wszystko można wypiąć czy w spacerówkę wszystko na zmianę pakować...aż już chyba skończę ten temat bo to rzeka normalnie heh mały chyba też już ma dość bo sie wierci strasznie co oglądam lub myślę o wózkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
no ktos najwidoczniej sie zalogował i wszytskim pozabierał ... ech.. dziwni są niektórzy...

z drugiej strony, co nam daja te oklaski. To tylko dobra zabawa i tyle. Fajnie jest moc pogadulic sobie, wyzalic sie i wymienic poglady. chyba po to sa fora internetowe.. czyz nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No właśnie i teraz nastąpił problem dla mnie czy lepiej stelaż i wszystko można wypiąć czy w spacerówkę wszystko na zmianę pakować...aż już chyba skończę ten temat bo to rzeka normalnie heh mały chyba też już ma dość bo sie wierci strasznie co oglądam lub myślę o wózkach 🙂

a ja mam pytanie. czy jak bedziesz to wpinac w spacerowke to zwieksza to wage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojojoj, jakis problem z oklaskami 🤢
Kobietki, nie przejmujcie sie tym, jesli komus podoba sie taka glupia zabawa w odbieraniu oklaskow, to niech ma frajde z tego 🙂
najwazniejsze, ze my sobie mozemy fajnie i sympatycznie pogadac i wymienic sie zdaniami na rozne tematy 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
chyba nie zmienia wagi...kurcze nie wiem...chociaż z drugiej strony włóż w spacerówkę np fotelik to chyba bedzie ciezej niz sam fotelik na stelazu...



pytam bo nie spotkalam sie z takim wozkiem, albo nie wiem ze to bylo to 🙂 masz jakis konkretny wozek/model na oku bo chcialabym zobaczyc jak to wyglada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
chyba nie zmienia wagi...kurcze nie wiem...chociaż z drugiej strony włóż w spacerówkę np fotelik to chyba bedzie ciezej niz sam fotelik na stelazu...




Beatko, mi sie wydaje, ze chyba lepiej bedzie, jak na stelaz sobie bedziesz mogla wpiac kazda czesc oddzielnie, bo na spacerowke fotelik 😮 troche dziwnie 😮
takie jest moje zdanie, jesli moge doradzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
http://allegro.pl/zestaw-skrzat-wozek-speed-fotelik-kola-pompowa-i1400555812.html
to jest ten co sie wkłada w spacerówke co


hmm moim skromnym zdaniem na bank bedziesz musiala doliczyc ciezar spacerowki. Czyli jakies plus 3-5kg. Moze warto pomyslec jednak tak jak mowi kasia gwiazdka o takim co to ma kazdy element osobno wpinany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez powoli uciekam, bo juz odczuam bol pleckow 🤢
dzis mialam intensywna sobote, pranie, prasowanie, zmiana poscieli i wreszcie wypakowanie naszych walizek z podrozy 😜
takze teraz czas na kapiel i wypoczynek 🙃
do juterka!!!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki! ja tylko na chwile, widac ze weekend i wiekszoosc z nas spedza ten czas dosc aktywnie 🙂 z mezami na przyklad 🙂 wczoraj zaryzykowalam i bylam w aquaparku ile tam bylo ciezarowek, a jakie odciazenie dla plecow a jak na sen dziala 🙂 no jestem zachwycona i polecam. a dzis jedziemy z mezem ogladnac kilka domow ale by bylo fajnie gdybym jakis znalazla.
Widze ze wciaz pojawia sie temat wozkow, no ja jednak chyba kupie w sklepie jak juz kiedys pisalam ceny sa konkurencyjne a serwis na miejscu jest bardzo kuszacy. A oklaskami sie dziewuszki nie przejmujcie, najwazniejsze ze my sie rozumiemy i chyba lubimy co??? 🙂 odezwe sie pozniej buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...