Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
Brzuszki, znalazlam ochraniacze na allegro w przyzwoitej cenie. chcilabym podpytac co o nich sadzicie?
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wiele-wzorow-i1413952176.html
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wyprzedaz-i1421806419.html


osobiscie podobają mi sie takie zaokrąglone ale takie tez ładne zwłaszcza ten wzór w owieczki no i ważne zeby sie nie odkształciły po praniu chyba ze da się zdjąć poszewke

zastanawiam sie nad wymiarami. bo czy 30cm to troszke nie za malo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
Brzuszki, znalazlam ochraniacze na allegro w przyzwoitej cenie. chcilabym podpytac co o nich sadzicie?
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wiele-wzorow-i1413952176.html
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wyprzedaz-i1421806419.html


osobiscie podobają mi sie takie zaokrąglone ale takie tez ładne zwłaszcza ten wzór w owieczki no i ważne zeby sie nie odkształciły po praniu chyba ze da się zdjąć poszewke


zastanawiam sie nad wymiarami. bo czy 30cm to troszke nie za malo??


no troszke mało ale pewnie dlatego taka cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasiu ja pije czasami Karamalz,albo Vitamalz.Nie wiem,czy to jest dokladnie to samo co to karmi 🤔 Ale po Karamalz czuje sie dobrze 🙂 Mmmmmhhhh...jak ja juz dawno karpatki nie jadlam...Chyba tez kiedys upieke 🙂
Tez zmykam pomalu do lozeczka.Wszystkim mamusiom slodkich snow.Pa.


aaaaa to musze sprobowac 🙂 pewnie to to samo, ale zawsze wyprobowac mozna 😉
no karpatka udala sie superrrrrr! na swieta robila mojego meza siostra, bo wie, ze brat taaaak ja lubi i od tamtej pory maz czekal az ja zrobie, hihihi, wiec zrobilam, ale ja tez z checia pojadlam i pojem - dzis do kawki capuccino jak ulal! 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka i jakie mebelki wybraliscie?? jaki kolorek? bierzecie caly komplet- tzn. lozeczko, komoda z przewijakiem i szafa??
😘

a Wy Brzuchatki na jakie mebelki sie zdecydowalyscie?? juz macie cos wybrane??
😘


My będziemy kupować wszystko osobno, łóżeczko, komodę na rzeczy najbardziej przydatne (Ikea) i do tego będziemy robić garderobę - szafę przesuwną na ciuszki itd.
Mebelki dziecięce owszem są bardzo ładne, ale mało pojemne no i drogie, a taka szafa uważam, że posłuży już na wieeeeele lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmmmmhhhh...pycha 🙂 Ja dzisiaj ciasta nie pieklam.Mezulek wyjechal na 1 dzien.Takze jak od wczoraj zaczelam robic przedwiosenne porzadki,tak do dzisiaj nie moge skonczyc.A spalam...do 11 ej 😆 ....ale czuje sie super!Chyba przeprowadzki nie bedzie.Dlatego staramy sie tak w mieszkanku uprzadzic,zeby nasz skarb tez mial swoj maly kacik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka i jakie mebelki wybraliscie?? jaki kolorek? bierzecie caly komplet- tzn. lozeczko, komoda z przewijakiem i szafa??
😘

a Wy Brzuchatki na jakie mebelki sie zdecydowalyscie?? juz macie cos wybrane??
😘


My będziemy kupować wszystko osobno, łóżeczko, komodę na rzeczy najbardziej przydatne (Ikea) i do tego będziemy robić garderobę - szafę przesuwną na ciuszki itd.
Mebelki dziecięce owszem są bardzo ładne, ale mało pojemne no i drogie, a taka szafa uważam, że posłuży już na wieeeeele lat.


ja tez sie zastanawialam zeby kupic tylko lozeczko i komode z przewijakiem, a szafe chcielismy zakupic z przesuwanymi drzwiami, bo na stale szafy nie chcemy robic, gdyz narazie wynajmujemy mieszkanie, a na nowe nie wiadomo czy bedzie pasowac :/ a te szafy w kompletach sa baaardzo malo pojemne 🤢
a do tego jak mowisz joma-komlepty mebli sa strasznie drogie! jak ogladalm to ok.3000-4000 zl kosztuja! szok!
a jaki kolor lozeczka bierzecie?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
mmmmmmhhhh...pycha 🙂 Ja dzisiaj ciasta nie pieklam.Mezulek wyjechal na 1 dzien.Takze jak od wczoraj zaczelam robic przedwiosenne porzadki,tak do dzisiaj nie moge skonczyc.A spalam...do 11 ej 😆 ....ale czuje sie super!Chyba przeprowadzki nie bedzie.Dlatego staramy sie tak w mieszkanku uprzadzic,zeby nasz skarb tez mial swoj maly kacik 🙂


justina widze, ze Ty trrrryssssskasz energia!!!
ale uwazaj kochana! ja wiem, ze chcialoby sie wszystko naraz, ale lepiej powolutku 😜
jeszcze troszke miesiecy przed nami jest 🙂
to jednak zdecydowaliscie zostac tutaj 🙂 napewno maluszkowi kacik tez urzadzicie super i bedzie sie czul milo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak energia tryskam...ale nie przesadzam.Dzwiganie ciezkich rzeczy to meza zadanie 🙂 Wlasciwie to szkoda,ze przeprowadzki nie bedzie,ale mieszkanie drogie,takze pomyslelismy,ze przeczekamy jeszcze te pare mcy,moze i rok.A nuz znajdziemy lepsza oferte 🙂 My szukamy czegos na dluzej.Mezulka czeka do tego jeszcze w lutym operacja stopy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
O tak energia tryskam...ale nie przesadzam.Dzwiganie ciezkich rzeczy to meza zadanie 🙂 Wlasciwie to szkoda,ze przeprowadzki nie bedzie,ale mieszkanie drogie,takze pomyslelismy,ze przeczekamy jeszcze te pare mcy,moze i rok.A nuz znajdziemy lepsza oferte 🙂 My szukamy czegos na dluzej.Mezulka czeka do tego jeszcze w lutym operacja stopy 🤔


ojjj, to faktycznie, jeszcze jak operacja stopy to juz ciezej!
moze i lepiej jak sobie odlozyliscie ta przeprowadzke na pozniej 🙂 bez stresu, na spokojnie sobie cos znajdziecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...