Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti lobuziaro ale mi smaka robisz... 🙂
ale wam dziewczynki zazdroszcze...macie mieszkanka,pokoiki dla dzidzi,urzadzacie,malujecie,...fajnie tez bym chciala miec wlasny kat,i szykowac dzidziuni pokoik...eh moge sie tylko cieszyc z wami waszym szczesciem i radoscia...
mnie czeka cale zycie wynajmowanie i to pewnie kawalerke...i warunki rodzinne wiecie jakie w jednym pokoju z dzieckiem lub dwojka
...ale co zrobic...nie powiesze sie moze z tego powodu... 🤔




masz moze gg pogadamy hihi 😆

hehehe ... mam,pewnie ze mam a co mam nie miec... 🙂
kochana juz jest git majonez...
nic sie nie martw nic se nie zrobie hehehehe... jesli to mialas na mysli 😁 🙃 😁 hehehe



a bo ja z propozycja dla ciebie a na forum nie chcialam klikac hihihi 🤪

a ty serio???? 🤢
wolalabym gg nie podawac,zreszta mamy z miskiem wspolne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti lobuziaro ale mi smaka robisz... 🙂
ale wam dziewczynki zazdroszcze...macie mieszkanka,pokoiki dla dzidzi,urzadzacie,malujecie,...fajnie tez bym chciala miec wlasny kat,i szykowac dzidziuni pokoik...eh moge sie tylko cieszyc z wami waszym szczesciem i radoscia...
mnie czeka cale zycie wynajmowanie i to pewnie kawalerke...i warunki rodzinne wiecie jakie w jednym pokoju z dzieckiem lub dwojka
...ale co zrobic...nie powiesze sie moze z tego powodu... 🤔




masz moze gg pogadamy hihi 😆

hehehe ... mam,pewnie ze mam a co mam nie miec... 🙂
kochana juz jest git majonez...
nic sie nie martw nic se nie zrobie hehehehe... jesli to mialas na mysli 😁 🙃 😁 hehehe



a bo ja z propozycja dla ciebie a na forum nie chcialam klikac hihihi 🤪

a ty serio???? 🤢
wolalabym gg nie podawac,zreszta mamy z miskiem wspolne...



494126 to moje jak bedziesz chciala to zaklikaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kręci dupkonie smutaskuj przeciez to ze nie urzadzamy malemu pokoju to nie koniec swiata, ja tam sie ciesze ze malenstwo bedzie z nami pewnie lepiej by bylo jakby mialo wlasny katek i bysmy go urzadzali ale tak jak mowisz szara rzeczywistosc i tzreba sie z nia pogodzic...moze za pare latek bedzie lepiej bo zgodze sie z toba umowy lipa i kredyty tez zero szansy dla mlodych zeby mieli cos swojego....
ps..ja tez nie mam szczescia w totku raz wygraam 2zł i na tym koniec hehe 😜 buzial dla ciebie na pocieszenie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Kręci dupkonie smutaskuj przeciez to ze nie urzadzamy malemu pokoju to nie koniec swiata, ja tam sie ciesze ze malenstwo bedzie z nami pewnie lepiej by bylo jakby mialo wlasny katek i bysmy go urzadzali ale tak jak mowisz szara rzeczywistosc i tzreba sie z nia pogodzic...moze za pare latek bedzie lepiej bo zgodze sie z toba umowy lipa i kredyty tez zero szansy dla mlodych zeby mieli cos swojego....
ps..ja tez nie mam szczescia w totku raz wygraam 2zł i na tym koniec hehe 😜 buzial dla ciebie na pocieszenie 😘

dzieki kochana!!! 🙂 ja sie nie smutam...tak mnie jakos naszlo... wiesz ze ja caly czas staram sie byc happy... 🙂 i japa mi sie cieszy prawie 24h hehehehe buziaka lap 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra uciekam do meza...poprzytulac sie troche za godzine bedziemy razem meczyk ogladac wiec moze otem troche spalimy kalorii po tych paczkach 😉
buziaki sloneczka wy moje kochane..milego wieczoru....
Kreci dupko tak trzymaj i najlepiej zarazaj usmiechem buziak kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Monia to daj troche ja tez lubie sie smiac i mialam takie napady ale ma tez napady zlosci i w sumie ani ja ani maz tego nie lubimy...a on teraz lezy i oglada mecz a ja siedze z wami....eh chyba mona jutr nic ci nie opowiem bo nie bedzie co hehe 😜

no co ty??? poddajesz sie??? beti daj z siebie wszystko i po meczu dzialaj 🙂
nie wierze ze jak sie troche "poocierasz"o ukochanego to sie nie rzuci na ciebie... 🙂
taka sexi kotka jestes....pomrucz mu troszke kocico ty... 😉
no to pa do jutra i powodzenia hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
dobra uciekam do meza...poprzytulac sie troche za godzine bedziemy razem meczyk ogladac wiec moze otem troche spalimy kalorii po tych paczkach 😉
buziaki sloneczka wy moje kochane..milego wieczoru....
Kreci dupko tak trzymaj i najlepiej zarazaj usmiechem buziak kochana 😘


ja to na sex czy jakies pieszczoty to chyba od 2 mc nie mam ochoty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮

ja tez czesto w nocy na siusiu latam...
spac spie raczej na lewym boku,ale i na prawym tez sie zdaza...ale na plecach dlugo nie wyleze...bo zaraz mnie krzyz boli...i tez wlasnie slyszalam ze na plecach nie wskazane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮

ja tez czesto w nocy na siusiu latam...
spac spie raczej na lewym boku,ale i na prawym tez sie zdaza...ale na plecach dlugo nie wyleze...bo zaraz mnie krzyz boli...i tez wlasnie slyszalam ze na plecach nie wskazane...


ja też często latam siusiu w nocy...a śpie trochę na lewym trochę na prawym boku zależy jak się ułożę a na plecach nie bardzo moge bo mnie bebzon ciągnie..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮

ja tez czesto w nocy na siusiu latam...
spac spie raczej na lewym boku,ale i na prawym tez sie zdaza...ale na plecach dlugo nie wyleze...bo zaraz mnie krzyz boli...i tez wlasnie slyszalam ze na plecach nie wskazane...


ja też często latam siusiu w nocy...a śpie trochę na lewym trochę na prawym boku zależy jak się ułożę a na plecach nie bardzo moge bo mnie bebzon ciągnie..:/


ja sie klade na plecach jak juz mi calkowicie bok zdretwieje, ale nie trwa to dlugo bo wystarczy ze poloze sie na plecach to zostaje skopana przez malucha, niech te 2 msc mijaja szybciej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮

ja tez czesto w nocy na siusiu latam...
spac spie raczej na lewym boku,ale i na prawym tez sie zdaza...ale na plecach dlugo nie wyleze...bo zaraz mnie krzyz boli...i tez wlasnie slyszalam ze na plecach nie wskazane...


ja też często latam siusiu w nocy...a śpie trochę na lewym trochę na prawym boku zależy jak się ułożę a na plecach nie bardzo moge bo mnie bebzon ciągnie..:/


ja sie klade na plecach jak juz mi calkowicie bok zdretwieje, ale nie trwa to dlugo bo wystarczy ze poloze sie na plecach to zostaje skopana przez malucha, niech te 2 msc mijaja szybciej 😮


a ja znowu zostaje skopana jak się położę na prawym boku wtedy się przekręcam na lewy i znowu pare kopniaków dostane i czasami się zastanawiam czy ja go nie gniote jak leże tak na boku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny tez tak macie a zwlaszcza w nocy, ze chodzicie czesto do lazienki? ja to wstaje co 2 godziny 😮 podobno najlepiej jest spac na lewym boku, bo wedy krew doplywa do lozyska, a jak ja sie klade na lewym boku to mi nie dobrze i musze spac na plecach badz prawym boku 😮

ja tez czesto w nocy na siusiu latam...
spac spie raczej na lewym boku,ale i na prawym tez sie zdaza...ale na plecach dlugo nie wyleze...bo zaraz mnie krzyz boli...i tez wlasnie slyszalam ze na plecach nie wskazane...


ja też często latam siusiu w nocy...a śpie trochę na lewym trochę na prawym boku zależy jak się ułożę a na plecach nie bardzo moge bo mnie bebzon ciągnie..:/


ja sie klade na plecach jak juz mi calkowicie bok zdretwieje, ale nie trwa to dlugo bo wystarczy ze poloze sie na plecach to zostaje skopana przez malucha, niech te 2 msc mijaja szybciej 😮


a ja znowu zostaje skopana jak się położę na prawym boku wtedy się przekręcam na lewy i znowu pare kopniaków dostane i czasami się zastanawiam czy ja go nie gniote jak leże tak na boku..


tez sie czasem nad tym zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero niedawno wrocilam do domku, nie moglam sie nacieszyc pogoda i swiezym powietrzem 🙂 nadrobilam zaleglosci i troszke do was poskrobie.
kasiagwiazdka no fajnie ze juz jestes, super zakupki a wozeczek pierwsza klasa, ja juz tez mam kupiony a raczej rodzice mi kupili, niedrogi i prosty ale mnie sie podoba.
justiks23 ja w sumie dla malucha tez juz wszystko mam, tylko ja jakas nie przygotowana musze sie powoli ogarnac i kupic kilka rzeczy 🙂 co do herbatki na laktacje tez chcialabym ja zaczac niedlugo pic, a poki co leci mi siara ale to kilka kropel przez caly dzien, to tyle.
gosiaa21 chodze siusiu i to duzo, takze w nocy a co do lezenia na boku to przekrecam sie bo nie moge tak dlugo na jednym wylezec.a jak tam ruchy dzidzi? moj sie rusza ale jakos tak inaczej, bardziej plywa i sie przeciaga niz kopie, chyba masz racje robi mu sie ciasno.
no to narazie tyle. buziaki milego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze dziewczynki ja uciekam bo moj misiaczek juz do domku wraca,zaraz bedzie i wiecie...trza mu cos do jedzonka zrobic... 🙂 przytulic sie troche,pogawedzic,... 🙂
takze zycze wszystkim brzuszkom milego wieczorka i slodkich i kolorowych... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunie mój maluch też ostatnio jakiś taki ospały się zrobił czy jak...rusza się ale tak jakoś delikatnie pare razy na dzień się odezwie... martwie się ale pocieszam się tym że wogóle się odzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
dobrze dziewczynki ja uciekam bo moj misiaczek juz do domku wraca,zaraz bedzie i wiecie...trza mu cos do jedzonka zrobic... 🙂 przytulic sie troche,pogawedzic,... 🙂
takze zycze wszystkim brzuszkom milego wieczorka i slodkich i kolorowych... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
pa pa


pa udanego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka nie martw sie, z tego co widze zdarza sie to nie tylko nam, coraz wiecej o tym pisze na forum tak wiec chyba to norma, niestety nasze maluchy robia sie wieksze i jest im ciasno. pozatym ja tez sobie to tlumacze ze lepiej ze odzywa sie tak niz wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie majówki.Dopiero dzisiaj się tutaj zalogowałam i postanowiłam od razu coś naskrobać.Jestem ciekawa ile ważą Wasze maluszki bo mój w poniedziałek ważył 1250 gram.Doktor mówi,że w normie ale ja się obawiam czy nie za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
Antenka nie martw sie, z tego co widze zdarza sie to nie tylko nam, coraz wiecej o tym pisze na forum tak wiec chyba to norma, niestety nasze maluchy robia sie wieksze i jest im ciasno. pozatym ja tez sobie to tlumacze ze lepiej ze odzywa sie tak niz wcale 🙂


dzięki Hussi 😘 ja też się tak pocieszam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glamur napisał(a):
Witam wszystkie majówki.Dopiero dzisiaj się tutaj zalogowałam i postanowiłam od razu coś naskrobać.Jestem ciekawa ile ważą Wasze maluszki bo mój w poniedziałek ważył 1250 gram.Doktor mówi,że w normie ale ja się obawiam czy nie za mało.


witam nową majóweczkę...ja też byłam w pon u lekarza i mój maluch też waży 1200 gram i też mówił że w normie więc nie masz się co martwić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...