Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
No to fakt, te tygodnie tak szybko mijaja ze szok.. dopiero co był weekend a juz znowu nastepny.. i my blizej do rozpakowania..
ja to sie z arycze jak mi malenka na brzuszku poloza w szpitalu..zarycze sie 😆z moim malym to tak plakalam ze sie uspokoic nie moglam 😁


ojoj mnie na sama mysl bierze 😁
😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ciezarnabebe napisał(a):
kurcze no nic 🤢
to trzymajcie prosze za mnie kciuki zeby bylo ok MILEGO DNIA
trzymamy 🙂wpadaj do nas czasami pogadac..trzymaj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
ciezarna bebe, przed chwilą rozmawiałam ze swoim lekarzem, bo sie umawiałam na wizytę i tak z ciekawości zapytałam o ten lek co pytasz. Powiedział, że on dał by inny ale ten też jest ok po 25 tygodniu. Ale pamiętaj jak będzie boleć mocniej to zwróć sie do lekarza. Po prostu wyobraziłam , że się martwisz a i tak rozmawiałam to się zapytałam


JESTES KOCHANA
DZIEKI WIELKIE!! ja juz zastosowalam i odwrotu nie ma jak na razie nic nie boli nie szczypie jakbym nic nie robila mi to nic nie zaszkodzi zeby tylko do malej to jakos nie przeszlo bo ten aplikator taki glupi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane....zaczynamy kolejny dzien 🙂 ja juz ubrana uszykowana jadle niedlugona wulkanizacje i na chwile do pracy.....eh jakos tak juz mi sie spac od 8 nie chcialo...a teraz strasznie zgaga mnie meczy juz paczka wlasnej roboty wciagnelam i cyba to byl zly pomysl....

A co to Kreci dupka spi jeszcze no niemozliwe....wstyd do tej godziny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
Hej kochane....zaczynamy kolejny dzien 🙂 ja juz ubrana uszykowana jadle niedlugona wulkanizacje i na chwile do pracy.....eh jakos tak juz mi sie spac od 8 nie chcialo...a teraz strasznie zgaga mnie meczy juz paczka wlasnej roboty wciagnelam i cyba to byl zly pomysl....

A co to Kreci dupka spi jeszcze no niemozliwe....wstyd do tej godziny 😜
hehehe kreci dupkawraz ze mna bedzie dzisiaj walczyla heheh zeby nie jesc paczkow 🙂 🙂Moniaa moze Ty juz w cukierni stoisz??? 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
marinka napisał(a):
ciezarna bebe, przed chwilą rozmawiałam ze swoim lekarzem, bo sie umawiałam na wizytę i tak z ciekawości zapytałam o ten lek co pytasz. Powiedział, że on dał by inny ale ten też jest ok po 25 tygodniu. Ale pamiętaj jak będzie boleć mocniej to zwróć sie do lekarza. Po prostu wyobraziłam , że się martwisz a i tak rozmawiałam to się zapytałam


JESTES KOCHANA
DZIEKI WIELKIE!! ja juz zastosowalam i odwrotu nie ma jak na razie nic nie boli nie szczypie jakbym nic nie robila mi to nic nie zaszkodzi zeby tylko do malej to jakos nie przeszlo bo ten aplikator taki glupi...


Nie martw się Kochana nie zrobiłaś żdnej krzywdy. Przepisał Ci ten lek bo ma akurat podpisane z firma farmaceutyczną cośdlatego przepisauje ten. Mi jak byłam z Anielką i miałam podobny problem przepisał macmirol 500 czy coś w tym stylu, super, natychmiast przeszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej kochane....zaczynamy kolejny dzien 🙂 ja juz ubrana uszykowana jadle niedlugona wulkanizacje i na chwile do pracy.....eh jakos tak juz mi sie spac od 8 nie chcialo...a teraz strasznie zgaga mnie meczy juz paczka wlasnej roboty wciagnelam i cyba to byl zly pomysl....

A co to Kreci dupka spi jeszcze no niemozliwe....wstyd do tej godziny 😜
hehehe kreci dupkawraz ze mna bedzie dzisiaj walczyla heheh zeby nie jesc paczkow 🙂 🙂Moniaa moze Ty juz w cukierni stoisz??? 😁 😁 😁 😁 😁


Ha ha ha założe się ze juz stoi w kolejce i czeka do 10 do ptwarcia a potem na forum napisze "co tam dopiero wstalam " 😜 😜 ja tez mialam nie jest paczkow bo juz tyle kg do przodu ale jak tu sie oprzec..wiem tylko ze do konca dnia przez ta zgage chyba juz ich nie zjem....(mam nadzieje) 😜 Ola a co to ty ani jednego dzis nie wciagniesz?? przeciez to tradycja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja juz golabki zrobilam i teraz je dusze 🙂oooo taka jestem spryciara 😆


Spryciula, szybka jestes 🙂 🙂 ja przebrałam pościel i wstawiłam pranko.. ale sie zmachałam 🙂
nom przy poscieli to i ja mam zadyche 😞ide powoli sprzatac ale bede zagladala...oczywiscie co chwilke hehehe 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
MARINKO obys sie nie mylila 🙂
ten aplikator tez taki beznadziejny jakbys zastrzyk robila i jeszcze tak strzelil ze az sie wystraszylam ze tam do dziecka sie przebilam- od razu czarne wizje 😮


spokojnie! Ale skoro Ci przepisał tzn , że wie co robi. Jak nie jesteś pewna, wiem , że już zastosowałaś to zadzwoń do niego i się spytaj czy jest bezpieczny niech Ci powie 🙂 🙂 😘 😘
Nie martw się! Mój powiedział, że dałby inny pewnie macmiror500 ale to zależy od lekarza. Niektórzy dają Clotrimazol, Nystatynę, Natamycynę i każdy co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej kochane....zaczynamy kolejny dzien 🙂 ja juz ubrana uszykowana jadle niedlugona wulkanizacje i na chwile do pracy.....eh jakos tak juz mi sie spac od 8 nie chcialo...a teraz strasznie zgaga mnie meczy juz paczka wlasnej roboty wciagnelam i cyba to byl zly pomysl....

A co to Kreci dupka spi jeszcze no niemozliwe....wstyd do tej godziny 😜
hehehe kreci dupkawraz ze mna bedzie dzisiaj walczyla heheh zeby nie jesc paczkow 🙂 🙂Moniaa moze Ty juz w cukierni stoisz??? 😁 😁 😁 😁 😁


Ha ha ha założe się ze juz stoi w kolejce i czeka do 10 do ptwarcia a potem na forum napisze "co tam dopiero wstalam " 😜 😜 ja tez mialam nie jest paczkow bo juz tyle kg do przodu ale jak tu sie oprzec..wiem tylko ze do konca dnia przez ta zgage chyba juz ich nie zjem....(mam nadzieje) 😜 Ola a co to ty ani jednego dzis nie wciagniesz?? przeciez to tradycja 😜
wiem ....ale o 18 mam lekarza i sie boje o cukier ze mi zmiezy..a taka wiedzma ta lekarka 😞 to pewnie zjem po 18..jednego ooo a tu sa takie dobre z czekoladka w srodku 🙂 🙂 🙂az mi slinka leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha wczoraj byłam u lekarza z Anielką i Pani doktor zauważyła, że ma bardzo suchą skórę i zmiany na ciele takie strasznie suche. Przepisała OILATUM DO MYCIA I KREM OILATUM. Mamy to używać raz na 3 dni przez miesiąc a krem codziennie. Powiedziała, żebyśmy tylko dłużej nie używali bo to też może zaszkodzić. O i tak... dobrze , że nie używałam go tak po prostu 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki. Ja dziś mam amnestię (sama sobie ją dałam) 🙂 odnośnie cukrzycy oczywiście 🙂 Nie mogłam wytrzymać i wciągnęłam właśnie już dwa pączki 🙂

Witaj Gusia333 🙂 A Ty masz nk?


Witaj ewelka_17 🙂 mam nk Agnieszka Marsop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...