Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Również witam pączkowo i "chyba"wiosennie" 😁
Pogoda piękna,dzis obowiązkowo spacer popołudniu.Poczekam aż dzieciaki wrócą ze szkoły i z nimi się wybiorę 🙂
Ja od 8 na nogach,ciągle latam i sprzątam a został mi jeszcze jeden pokój i obiad do zrobienie,ale usiadłam wypic kawkę i odpocząc chwilkę bo plecy się już odzywają.Majster zaczął kłaść płytki w łazience,mam nadzieje że szybko mu pójdzie....Póki co dalej niemam czasu nadrobic zaległości w czytaniu ale może jutro bedzie spokojniejszy dzień wiec sobie poczytam Wasze posty.
Mój Maluszek ostatnio mało aktywny,ale może przez to że ja ciągle w biegu...jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczynki właśnie podejrzałam marcówki przez pomyłkę już się rozpakowują jak ja im zazdroszcze...ale jeszcze troszke i my zaczniemy.. 🙂
a chciałam Wam napisać, że byłam właśnie na spacerku taka śliczna pogoda, cieplutko juz czuć wiosnę...już się nie mogę doczekać jak zdejmę te grube kurtki i zamienię na wiosenne...tylko ciekawe czy się zapnę hehe z tym będzie mały problem... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Dziewczynki właśnie podejrzałam marcówki przez pomyłkę już się rozpakowują jak ja im zazdroszcze...ale jeszcze troszke i my zaczniemy.. 🙂
a chciałam Wam napisać, że byłam właśnie na spacerku taka śliczna pogoda, cieplutko juz czuć wiosnę...już się nie mogę doczekać jak zdejmę te grube kurtki i zamienię na wiosenne...tylko ciekawe czy się zapnę hehe z tym będzie mały problem... 🙃

no wlasnie czy sie dopniemy najwyzej ja bede w meza bluzie chodzić hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Dziewczynki właśnie podejrzałam marcówki przez pomyłkę już się rozpakowują jak ja im zazdroszcze...ale jeszcze troszke i my zaczniemy.. 🙂
a chciałam Wam napisać, że byłam właśnie na spacerku taka śliczna pogoda, cieplutko juz czuć wiosnę...już się nie mogę doczekać jak zdejmę te grube kurtki i zamienię na wiosenne...tylko ciekawe czy się zapnę hehe z tym będzie mały problem... 🙃

no wlasnie czy sie dopniemy najwyzej ja bede w meza bluzie chodzić hihi.


no chyba tylko to nam zostaje... hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
a ja wykapana. zupka wstawiona, ciasto w lodowce. teraz chwilka odpoczynku.
Dzis ide z kolezankami z pracy do kina. juz sie nie moge doczekac!! 🙃

a na co idziesz do kina?

a na "jak zostac krolem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam laseczki 🙂 🙂 ale tez mam zamiar sie za prasowanie wziac bo jutro od rana do poludnia znow mnie nie bedzie a jak maz wroci z jeden pracy to jutro od razu do druiej wiec koszule musza byc gotowe...nie chce mi sie prasowac ale coz trzeba...ide cyba najpierw zrobic kawke sobie moze bedzie mi lepiej 🙂 🙂

Kręci dupko gdzie sie podziewasz? nadal w cukierni..... 😜 daj znac kochana bo taka cisza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie zakupilam sobie odrobine szalenstwa 🤪
Ten salon jest 100metrow od moich rodzicow wiec jak Fasolka juz bedzie na swiecie to zostawie u dziadkow a sobie sprezentuje na urodzinki lub imieninki czekoladowa rozkosz 🙂
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/monika-lodz/271723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
a ja wlasnie zakupilam sobie odrobine szalenstwa 🤪
Ten salon jest 100metrow od moich rodzicow wiec jak Fasolka juz bedzie na swiecie to zostawie u dziadkow a sobie sprezentuje na urodzinki lub imieninki czekoladowa rozkosz 🙂
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/monika-lodz/271723


mmmm brzmi kuszaco zazdroszcze ci kochana u mnie w miescinie nie ma takich rzeczy....a po ciazy taki peeling super....chyba poszukam w okolicach i moze tez sie wybiore kiedys...super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
He he Fijolek czekoladka z Ciebie będzie 🙂 🙂 A ja nie zapnę sie na pewno w bluzy mojego męża bo on szczupły jest. Jak nie byłam w ciąż to czasami pożyczałam od niego ale teraz 🥴 🥴 ??

ja tez nie sadze zebym w bluzy wchodzila. poza tym wydaje mi sie ze kwiecien to bedzie jeszcze troszke zimno na bluzy.. jednak jakies kurtki.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ubran wiosennych kochane przeciez w rozpietych tez mozna cos w sam raz pod spod i juz....a ja akurat nie bede miala problemu z bluzami meza bo on brzuszek tez ma galanty 😜 fakt ze teraz go przegonilam hehe ale te jego L i XL beda na mnie jak ulal hehe ;p spodnie dresowe juz zakupilam jeszcze jakies adidaski bo stare juz zniszczone i na wiosne do porodu bedziemy smigac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
He he Fijolek czekoladka z Ciebie będzie 🙂 🙂 A ja nie zapnę sie na pewno w bluzy mojego męża bo on szczupły jest. Jak nie byłam w ciąż to czasami pożyczałam od niego ale teraz 🥴 🥴 ??

ja tez nie sadze zebym w bluzy wchodzila. poza tym wydaje mi sie ze kwiecien to bedzie jeszcze troszke zimno na bluzy.. jednak jakies kurtki.. 😞


Na pewno kurtki. Ja miałam płaszczyk, ale muszę zobaczyć czy go mam jeszcze. Bluza to za zimno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ha ha znalazłam ten sklep w którym kupił, tylko , że mam czarny i nie jest zimowy
http://www.esente.pl/sklep-4/ciazowe-plaszcze-na-pikowanej-podszewce-braz/

fajne to Marinka, ale ja przy swojejbudowie ciala bede wygladac jak wieloryb.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Ha ha znalazłam ten sklep w którym kupił, tylko , że mam czarny i nie jest zimowy
http://www.esente.pl/sklep-4/ciazowe-plaszcze-na-pikowanej-podszewce-braz/

fajne to Marinka, ale ja przy swojejbudowie ciala bede wygladac jak wieloryb.. 😞


Kochana ja wyglądam jak wieloryb ale wygodne to , sama bym nie kupiła na pewno bo szkoda kasy mi. Cos bym wymyśliła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...