Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No widzę że nie ja jedna mam problemy z kroczem...w środę powiem o tym na wizycie,zobaczymy co doktorek powie.Już doczekaać sie nie moge bo usg bede miała robione,no i zapytam o cesarke i o to czy będe mogła karmić Maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

manki napisał(a):
No widzę że nie ja jedna mam problemy z kroczem...w środę powiem o tym na wizycie,zobaczymy co doktorek powie.Już doczekaać sie nie moge bo usg bede miała robione,no i zapytam o cesarke i o to czy będe mogła karmić Maluszka.


o do bólu krocza to powiem Wam, że mnie tylko raz jak narazie złapało...cały dzień mnie bolało, zwłaszcza jak z łóżka wstawałam ale jakoś przeszło i narazie mnie nie boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc BRZUSZKI MOJE KOCHANE
Ja se dzis pospalam dlugo dlugo bo w nocy prawie nie spalam znowu...
Okolo 13 poszlismy z miskiem na bardzo dluuuuuuugi spacerek...ale cieplutko,super 🙂 poczulam wiosne 🙂 po czym poszlismy na zakupki i po paczusie 🙂
no wiec przyznam sie bez bicia ☺️ zjadlam 2 ☺️ i malo tego - do tego kawusie z mleczkiem 1 lyzeczka cukru....jak zmierzylam cukier po godzinie,az sie balam spojrzec...ale wynik byl zaskakujaco maly - 105 😜
potem obiadek,ktoras z was narobila mi ochoty na kasze...i musialam dzis ja miec na obiadek 🙂zrobilam z warzywkami i cyckami...pycha 🙂 po obiadku przytulanki i te sprawy 🙂milusio bylo...
a teraz znow sama....na noc...eh...i w koncu dorwalam sie do kompa... 🙂
a jutro moje kochane mam wizyte...i usg i wynik glukozy 75g...takze kochaniutkie moje prosze od 9 za mnie TRZYMAC KCIUKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Czesc BRZUSZKI MOJE KOCHANE
Ja se dzis pospalam dlugo dlugo bo w nocy prawie nie spalam znowu...
Okolo 13 poszlismy z miskiem na bardzo dluuuuuuugi spacerek...ale cieplutko,super 🙂 poczulam wiosne 🙂 po czym poszlismy na zakupki i po paczusie 🙂
no wiec przyznam sie bez bicia ☺️ zjadlam 2 ☺️ i malo tego - do tego kawusie z mleczkiem 1 lyzeczka cukru....jak zmierzylam cukier po godzinie,az sie balam spojrzec...ale wynik byl zaskakujaco maly - 105 😜
potem obiadek,ktoras z was narobila mi ochoty na kasze...i musialam dzis ja miec na obiadek 🙂zrobilam z warzywkami i cyckami...pycha 🙂 po obiadku przytulanki i te sprawy 🙂milusio bylo...
a teraz znow sama....na noc...eh...i w koncu dorwalam sie do kompa... 🙂
a jutro moje kochane mam wizyte...i usg i wynik glukozy 75g...takze kochaniutkie moje prosze od 9 za mnie TRZYMAC KCIUKI 😘


już zaczęłyśmy się martwić o Ciebie.. 🙂
Ja obiecuje 3mać kciuki będe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka slonko no dzieki,trzymaj trzymaj...bo troche sie obawiam...jak zwykle przed usg...oby wszystko bylo ok...i ciekawa jestem tych wynikow...
martwilyscie sie o mnie?? czemu?? 🤨


bo cały dzień sie nie odzywałaś jak nigdy.. 😉
nie martw się wszystko będzie dobrze..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka no tak wyszlo ze ja dlugo spalam,potem misiek mial na swoim forum jakies tam afery...musial tam ich do pionu sprowadzic.... 🙂 a potem jakos komp wylaczony,byl...
ale to milo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc 🙂
staram sie myslec pozytywnie...ale wiesz jak to jest zawsze jakies obawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 dziękuje, że pytasz - miło, że pamiętasz 🙂
Ząbek się uspokoił na dzień przed wizytą, więc mam plombę i kanałówka odsunięta na "po porodzie" oby już się nie odzywał 🙂

no to super.... 🙂
ja o ile sie odwaze to dorazu kanalowe ze znieczuleniem,bo drugi raz nie wiem czy bym sie odwazyla 🙂
ale poczekam jak zacznie pobolewac...bo tak nie mam motywacji hehehe 🙂
joma i antenka macie po bonusiku od ciotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka no tak wyszlo ze ja dlugo spalam,potem misiek mial na swoim forum jakies tam afery...musial tam ich do pionu sprowadzic.... 🙂 a potem jakos komp wylaczony,byl...
ale to milo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc 🙂
staram sie myslec pozytywnie...ale wiesz jak to jest zawsze jakies obawy...


wiem wiem Moniczko...ja też przed każdą wizytą mam stracha, nawet wtedy niewyobrażalnie ciśnienie mi skacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Antenka no tak wyszlo ze ja dlugo spalam,potem misiek mial na swoim forum jakies tam afery...musial tam ich do pionu sprowadzic.... 🙂 a potem jakos komp wylaczony,byl...
ale to milo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc 🙂
staram sie myslec pozytywnie...ale wiesz jak to jest zawsze jakies obawy...


wiem wiem Moniczko...ja też przed każdą wizytą mam stracha, nawet wtedy niewyobrażalnie ciśnienie mi skacze...

juz bym chciala wychodzic z gabinetu...i wiedziec wszystko...jutro o 10 bede juz po wszystkiemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
My oczywiście jemy z mężem pączki 🙂 🙂 🙂 Teraz poszedł na basen a ja odpoczywam 🙂

marinka kochana gdzie ty to wszystko miescisz...??? 🙂tyle poczusiow...ja po dwoch ledwo... 🙂 pierwszy raz widzialam twoja mala - slodka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Antenka no tak wyszlo ze ja dlugo spalam,potem misiek mial na swoim forum jakies tam afery...musial tam ich do pionu sprowadzic.... 🙂 a potem jakos komp wylaczony,byl...
ale to milo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc 🙂
staram sie myslec pozytywnie...ale wiesz jak to jest zawsze jakies obawy...


wiem wiem Moniczko...ja też przed każdą wizytą mam stracha, nawet wtedy niewyobrażalnie ciśnienie mi skacze...

juz bym chciala wychodzic z gabinetu...i wiedziec wszystko...jutro o 10 bede juz po wszystkiemu...


będziemy czekać na wieści.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja wlasnie na chwile znow do was wpadlam.....teskno za wami i tak co jakis czas podgladam o czym piszecie hehe....mnie dzis cos glowka boli mam nadzieje ze hcora nie bede bo tragedia....
Kreci dupko witamy spowrotem juz sie naprawde martwilysmy ze sie tyle nie odzywasz...buziaki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja wlasnie na chwile znow do was wpadlam.....teskno za wami i tak co jakis czas podgladam o czym piszecie hehe....mnie dzis cos glowka boli mam nadzieje ze hcora nie bede bo tragedia....
Kreci dupko witamy spowrotem juz sie naprawde martwilysmy ze sie tyle nie odzywasz...buziaki.. 🙂

czesc Beatko 🙂
jestem cala i zdrowa.... 🙂 [chyba] 🙂 buziaki..
jak bylo wczoraj??? hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja wlasnie na chwile znow do was wpadlam.....teskno za wami i tak co jakis czas podgladam o czym piszecie hehe....mnie dzis cos glowka boli mam nadzieje ze hcora nie bede bo tragedia....
Kreci dupko witamy spowrotem juz sie naprawde martwilysmy ze sie tyle nie odzywasz...buziaki.. 🙂

czesc Beatko 🙂
jestem cala i zdrowa.... 🙂 [chyba] 🙂 buziaki..
jak bylo wczoraj??? hehehe


a jak sadzisz kochana wykrakałas ty czarownico ty 😜 heheh
a tak serio to wiesz ladnie wykapalam sie przed meczykiem wypachnilam koszulka sexi maz w szoku byl....hehe 🙂 no i wiesz ogladamy meczyk przytalamy sie wszystko na dobrej drodze (wiecej szczegolow zachowam dla siebie) 😁 i co dalej......
no wyobraz sobie PaniBeatka zasnela przed koncem meczu 😮 😮 😮 😁 😁
czujesz to...az sie rano obudzilam to taka zla bylam hehe 😜 i dupa blada ;p ale dzis chce znow zadzwialac... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
My oczywiście jemy z mężem pączki 🙂 🙂 🙂 Teraz poszedł na basen a ja odpoczywam 🙂

marinka kochana gdzie ty to wszystko miescisz...??? 🙂tyle poczusiow...ja po dwoch ledwo... 🙂 pierwszy raz widzialam twoja mala - slodka 🙂 😘


He he oj mieszczę i mam jeszcze dużo miejsca na nie. Qystarczy na mnie popatrzeć i już wiadomo gdzie mieszczę 🙂 Ale to tylko dziś od jutra znów sie pilnuję 🙂 🙂 ☺️ ☺️ A dziękuje za Anielkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...