Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jamargaretka napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Anetka ja na usg jade 14 heheheh znowu mamy w podobnych terminach usg ciekawe czy ktos jeszcze dolaczy


ja tez mam 14-ego 🙂


to jesteśmy już 3 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a zaopatrujecie sie w laktatory? 😉


ja kupilam elektryczny i mam 2 reczne

a jakiej firmy? cos mozesz polecic?


podobno Medela jest dobry tylko że nowy koło 400 zł kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Majóweczki,

Ja po wtorkowych "spacerkach" musiałam odpocząć - całą środę przeleżałam, bo nie byłam w stanie chodzić, wczoraj było już lepiej, ale też jeszcze się nie przemęczałam 🤨
Dziś idę na wizytę - nie wiem tylko, o której mnie lekarz przyjmie, bo nie mam konkretnej godziny, bo już mi się nie udało zapisać. Irytujące są te zapisy - grafik "otwiera się" 15-stego danego miesiąca, więc dzwoniłam rano - nie było jeszcze otwartego, dzwoniłam popołudniu - nie było już miejsc... Uzgodnione miałam, że mam przyjść nawet jak nie będzie miejsc, ale nastawiam się na dłuższe siedzenie w poczekalni 🥴

Ola, wszystkiego najlepszego dla Syna! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Dziewuszki nie przejmujcie sie waga,bo dzidzi waga po urodzinach w granicach ok 3 kg -4,2 kg jest
normalna,pponizej 2,5 troszke niedowaga,a ponad 4,5 kg nadwaga..ale podobno i lekarze myla sie z ta waga.W gazecie czytalam,ze najwieksze dziecko,ktore trafilo do ksiegi Guinessa wazylo.....10 kg...i co tu powiedziec! Nie wazne male czy duze,wazne zeby zdrowe sie urodzilo.A nawet jak za male sie urodzi,to dzisiejsza medycyna tez cos na to poradzi.


Ja ostatnio czytałam w necie, że kobieta u nas w Polsce urodziła chłopca o wadze 6,5 kg...jak widziałam zdjęcie to był ogromny...


wiesz co - ja widzialam chyba o niej materiał na tvn-ie. i mąż tej babki powiedział, że dzidzia była duża - a jak poszła do przedszkola to sie zrównała z innymi dziecmi. ja się urodziłam wczesniej i wazyłam 2200 - i mama zawsze uwazala ze jestem malutka i chodziutka. i kiedys poszla sie klocic do szkoly czemu mnie posadzili w ostatniej ławce - a pani powiedziala ze ode mnie jest tylko jedna dziewczynka wyższa. więc to miło jak dzidziuś sie rodzi duży - bo od razu nasuwa się myśl, że silny ale to się pozniej wyrównuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Anetka ja na usg jade 14 heheheh znowu mamy w podobnych terminach usg ciekawe czy ktos jeszcze dolaczy


ja tez mam 14-ego 🙂


to super heheh bedziemy przezywac hihi

fijolek ja sie orientowalam odnosnie tyh z nie najwyzszej pulki ze tak powiem i podobno tufi gaia czy jakos tak i taki tez zakupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a zaopatrujecie sie w laktatory? 😉


ja kupilam elektryczny i mam 2 reczne

a jakiej firmy? cos mozesz polecic?


podobno Medela jest dobry tylko że nowy koło 400 zł kosztuje

ale taki? czy cos jeszcze innego?
http://allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric-gratis-i1474441293.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
http://www.mamazone.pl/artykuly/mamy-glos/newsy/2011/w-polsce-urodzil-sie-noworodek-o-wadze-prawie-65-kg.aspx
to jest link to tego chłopca o wadze 6,5 kg..


no to ja jednak widzialam o innym dziecku ale to chyba było mówione przy okazji narodzin własnie tego bo niedawno na tvnie to widzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie z Wami narazie zegnam.Kawki jesczcze nie pilam,a i w domu troche obowiazkow mnie czeka,a pozniej na krotko do pracy.
U nas mimo,ze tylko 7 stopni,to jest super slonecznie! Takze zycze Wam slonecznego dnia i usmiechnietych minek 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
Witajcie Majóweczki,

Ja po wtorkowych "spacerkach" musiałam odpocząć - całą środę przeleżałam, bo nie byłam w stanie chodzić, wczoraj było już lepiej, ale też jeszcze się nie przemęczałam 🤨
Dziś idę na wizytę - nie wiem tylko, o której mnie lekarz przyjmie, bo nie mam konkretnej godziny, bo już mi się nie udało zapisać. Irytujące są te zapisy - grafik "otwiera się" 15-stego danego miesiąca, więc dzwoniłam rano - nie było jeszcze otwartego, dzwoniłam popołudniu - nie było już miejsc... Uzgodnione miałam, że mam przyjść nawet jak nie będzie miejsc, ale nastawiam się na dłuższe siedzenie w poczekalni 🥴

Ola, wszystkiego najlepszego dla Syna! 🙂
Anonimosia..dziekuje ...kochana jestes 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a zaopatrujecie sie w laktatory? 😉


ja kupilam elektryczny i mam 2 reczne

a jakiej firmy? cos mozesz polecic?


podobno Medela jest dobry tylko że nowy koło 400 zł kosztuje

ale taki? czy cos jeszcze innego?
http://allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric-gratis-i1474441293.html


właśnie taki...i widze że cena niezła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
A ja sie z Wami narazie zegnam.Kawki jesczce nie pilam,a i w domu troche obowiazkow mnie czeka,a pozniej na krotko do pracy.
U nas mimo,ze tylko 7 stopni,to jest super slonecznie! Takze zycze Wam slonecznego dnia i usmiechnietych minek 😁 😘 😘 😘


uważaj na siebie...miłego dnia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a zaopatrujecie sie w laktatory? 😉


ja kupilam elektryczny i mam 2 reczne

a jakiej firmy? cos mozesz polecic?

Podobno Medela jest dobry tylko że nowy koło 400 zł kosztuje

ale taki? czy cos jeszcze innego?
http://allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric-gratis-i1474441293.html

właśnie taki...i widze że cena niezła...

bo znalazlam jeszcze taki
http://allegro.pl/medela-laktator-elektroniczny-swing-promocja-i1474503673.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moje zdanie jest takie ze niema co inwestowac w laktator bo jak juz pobudzimy laktacje to kazdy jeden bedzie dobry nawet taki z apteki za 9zl z grucha hehehh widzialam jak znajoma wymiatala nim masakra az bylam w szoku

no a ja wlasnie nasluchalam sie od moich kolezanek mam ze nie kazdy laktator pasuje..a ze bede chciala miec to na bank.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moje zdanie jest takie ze niema co inwestowac w laktator bo jak juz pobudzimy laktacje to kazdy jeden bedzie dobry nawet taki z apteki za 9zl z grucha hehehh widzialam jak znajoma wymiatala nim masakra az bylam w szoku

no a ja wlasnie nasluchalam sie od moich kolezanek mam ze nie kazdy laktator pasuje..a ze bede chciala miec to na bank.


a nie się wydaje ze na początku to zaden laktator nie będzie nam pasował dopiero jak się kanaliki dobrze wyrobią będzie przydatny laktator..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moje zdanie jest takie ze niema co inwestowac w laktator bo jak juz pobudzimy laktacje to kazdy jeden bedzie dobry nawet taki z apteki za 9zl z grucha hehehh widzialam jak znajoma wymiatala nim masakra az bylam w szoku

no a ja wlasnie nasluchalam sie od moich kolezanek mam ze nie kazdy laktator pasuje..a ze bede chciala miec to na bank.


a nie się wydaje ze na początku to zaden laktator nie będzie nam pasował dopiero jak się kanaliki dobrze wyrobią będzie przydatny laktator..

no tak, ja nie mowie ze od pierwszego dnia chcialabym uzywac. ale po dwoch miesiacach chcialabym swobodnie wyjsc z domku i zostawic Fasolke z tata albo babcia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...