Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A pokazę wam co robię

http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Rolada-czekoladowa-z-kremem-z-nutelli.html

Bardzo często korzystam z tej strony i bardzo polecam wam dziewczynki. Ciasta mi zawsze z tych przepisów wychodzą 🙂 🙂


dzizaaaas jaka cudowna bomba kaloryczna.. 🙂 mniaaaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym umyła okno ale mąż mnie zabije jak zobaczy 😮

JA TEZ CIE ZABIJE!!! 😠


UPS już się nie odzywam 🤔 Nie mogę patrzeć na te okna już ale nie mogę bo mam zabronione.
A wiecie , że podobno kobiecie w ciąży nie wolno rąk wysoko do góry podnosić?


Ja też o tym słyszałam, ale tak na prawdę to nie da się tak zrobić, ręce trzeba podnieś chociażby po to, żeby np włosy umyć 😜 a spać bez ręki pod głową nie potrafię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
A pokazę wam co robię

http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Rolada-czekoladowa-z-kremem-z-nutelli.html

Bardzo często korzystam z tej strony i bardzo polecam wam dziewczynki. Ciasta mi zawsze z tych przepisów wychodzą 🙂 🙂


dzizaaaas jaka cudowna bomba kaloryczna.. 🙂 mniaaaam



No nie powiem kalorie ma i to duuuuuuuużo ale smak po prostu cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny!!! Już 5 raz robię to i zawsze takie wychodzi jak na zdjęciu! Rozpływa się w ustach dziewczyny to!!! Pyyyyyyyyycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...


no! 🙂 masz kochana oklaska!
a moze wiekszosc z dziewczyn nie maja z kim zostawic swoich dzieciaczkow i musza byc wciaz przy nich..tak jak ja 😞i dla zdrowia psychicznego nie beda wychodzily same...zreszta mysle ze tak dlugo czekalam na moja kruszynke ze przez pierwsze pol roku nie bede potrzebowala spokoju 😉


Olu, ja tez baaardzo dlugo czekalam na szanse bycia mama.
Po wstepnych rozmowach z moim Piotrkiem ustalilismy, ze po jakichs dwoch miesiacach dobrze by bylo gdybym sie troszke mogla wyrwac z domu, nawet na aerobik, albo kawe z kolezankami. Wtedy on bedzie mogl na 2-3h zostac z dzieckiem. Poza tym z tego co slysze w kolo, bedzie mogl tez zobaczyc jak wyglada czas spedzony z dzieckiem sam na sam... to podobno wazny aspekt. Bo czesto jest tak ze tatusiowie mysla ze my pol dnia nic nie robimy, bo przeciez przy dziecku to nic nie trzeba robic.. 🥴
Zatem, kazda z nas ma tak naprawde mozliwosc zostawic malenstwo z tatusiem i wyrwac sie nawet na samotny spacer...
Oczywiscie jesli ma taka ochote lub potrzebe. Nic na sile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...


no! 🙂 masz kochana oklaska!
a moze wiekszosc z dziewczyn nie maja z kim zostawic swoich dzieciaczkow i musza byc wciaz przy nich..tak jak ja 😞i dla zdrowia psychicznego nie beda wychodzily same...zreszta mysle ze tak dlugo czekalam na moja kruszynke ze przez pierwsze pol roku nie bede potrzebowala spokoju 😉


Olu, ja tez baaardzo dlugo czekalam na szanse bycia mama.
Po wstepnych rozmowach z moim Piotrkiem ustalilismy, ze po jakichs dwoch miesiacach dobrze by bylo gdybym sie troszke mogla wyrwac z domu, nawet na aerobik, albo kawe z kolezankami. Wtedy on bedzie mogl na 2-3h zostac z dzieckiem. Poza tym z tego co slysze w kolo, bedzie mogl tez zobaczyc jak wyglada czas spedzony z dzieckiem sam na sam... to podobno wazny aspekt. Bo czesto jest tak ze tatusiowie mysla ze my pol dnia nic nie robimy, bo przeciez przy dziecku to nic nie trzeba robic.. 🥴
Zatem, kazda z nas ma tak naprawde mozliwosc zostawic malenstwo z tatusiem i wyrwac sie nawet na samotny spacer...
Oczywiscie jesli ma taka ochote lub potrzebe. Nic na sile.



A teraz Ty masz oklaska!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...


no! 🙂 masz kochana oklaska!
a moze wiekszosc z dziewczyn nie maja z kim zostawic swoich dzieciaczkow i musza byc wciaz przy nich..tak jak ja 😞i dla zdrowia psychicznego nie beda wychodzily same...zreszta mysle ze tak dlugo czekalam na moja kruszynke ze przez pierwsze pol roku nie bede potrzebowala spokoju 😉


Olu, ja tez baaardzo dlugo czekalam na szanse bycia mama.
Po wstepnych rozmowach z moim Piotrkiem ustalilismy, ze po jakichs dwoch miesiacach dobrze by bylo gdybym sie troszke mogla wyrwac z domu, nawet na aerobik, albo kawe z kolezankami. Wtedy on bedzie mogl na 2-3h zostac z dzieckiem. Poza tym z tego co slysze w kolo, bedzie mogl tez zobaczyc jak wyglada czas spedzony z dzieckiem sam na sam... to podobno wazny aspekt. Bo czesto jest tak ze tatusiowie mysla ze my pol dnia nic nie robimy, bo przeciez przy dziecku to nic nie trzeba robic.. 🥴
Zatem, kazda z nas ma tak naprawde mozliwosc zostawic malenstwo z tatusiem i wyrwac sie nawet na samotny spacer...
Oczywiscie jesli ma taka ochote lub potrzebe. Nic na sile.



A teraz Ty masz oklaska!!!
kazdy maz-facet jest inny moj twierdzi ze bycie z dzieckiem jest ciezsze jak jego praca(prowadzenie tira)..pozatym jestem mloda i silna i mam strasznie silna psychike..wiec nie sadze ze po 2 mc musialabym odpoczywac od mojej nniuni kochanej..no ale to indywidualna sprawa...jeszcze dzidzia sie nie narodzila i nie mysle jeszcze o kawie z kolezankami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
mi tez niema kto zostac z dziecmi 🙂 a mam 3 i jestem przyzwyczajona ze gdzie jade zabieram dzieci ze soba jesli niema takiej mozliwosci to poprostu odpuszczam sobie 🙂
no i masz oklaska kochana...podziwiam Cie...matka polka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojawiam sie jeszcze na chwile, Ola dziekuje staram sie nie pisac pierdol tylko konkretnie 🙂
Marinko u nas we wroclawiu niestety nie znalazlam darmowej szkoly rodzenia, nawet w przyszpitalnej chca 250zl za kurs. a co do ciasta hmmm kusisz kochana kusisz, jutro z mezem ide ogladnac mieszkanie kolezanki bo sobie ladnie urzadzila i nowe, moze zrobie jej je, a co!
a co do laktatora jeszcze wspomne, to macie racje trzeba w koncu bedzie wyjsc na chwile gdzies, moze nie od razu ale predzej czy pozniej, zakupie go ale moze nie na juz, tymbardziej ze moja mama i siostra mimo ze miala pokarm nie karmila i szybko go stracila, choc mam nadzieje ze to nie genetyczne.
Manki super wozio sliczny kolorek 🙂
Fijolku ty masz dzisiaj wizyte prawda? oczywiscie mozemy liczyc na relacje? ja mam za 10 dni dopiero,i podobnie jak ty ostatnio pelny obraz mojego maluszka widzialam jakies 10-12 tyg temu. pewnie wypasione beda nasze dzidziolki 🙂
wracam do siostry ale potem jeszcze wpadne. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
dziewczyny a czy wy mężczyzn nie macie w domu???????????????????? 😮 😮 🤔 🤔


moj maz mi wystarczajaco pomaga wstaje w nocy do dziecka robi butle bo Arleta do tej pory budzi sie czasami na mleko potrafi przewinac mala . Pracuje ciezko a jak mam zamiar wyjsc to idziemy wszyscy razem , sama wychodze czasami jak juz jest ogromna potrzeba . Moja mama mi powiedziala kiedys jak chcialam isc do pracy ze ona juz swoje dzieci wychowala wiec znalazlam zajedcie ktore moge pogodziic z pilnowaniem dzieci w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
dziewczyny a czy wy mężczyzn nie macie w domu???????????????????? 😮 😮 🤔 🤔


moj maz mi wystarczajaco pomaga wstaje w nocy do dziecka robi butle bo Arleta do tej pory budzi sie czasami na mleko potrafi przewinac mala . Pracuje ciezko a jak mam zamiar wyjsc to idziemy wszyscy razem , sama wychodze czasami jak juz jest ogromna potrzeba . Moja mama mi powiedziala kiedys jak chcialam isc do pracy ze ona juz swoje dzieci wychowala wiec znalazlam zajedcie ktore moge pogodziic z pilnowaniem dzieci w domu
ja tez mam mezczyzne w domu ktory wstaje o 3.30 i jedzie ciezkim wielkim autem caly dzien do wieczora i serce by mi peklo gdyby mial jeszcze nie spac w nocy..weekend jest wspolny i bedziemy go spedzac razem z coreczka 😉.....a co do pytania..to mamy facetow w domu...kochanych i dobrych....dbajacych o nas i dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
mi tez niema kto zostac z dziecmi 🙂 a mam 3 i jestem przyzwyczajona ze gdzie jade zabieram dzieci ze soba jesli niema takiej mozliwosci to poprostu odpuszczam sobie 🙂
no i masz oklaska kochana...podziwiam Cie...matka polka 😉


Olu, wychodzi na to ze ja zamierzam byc wyrodna matka, skoro mysle rowniez o swoim dobrym samopoczuciu psychicznym. Mam mozliwosc zeby Maluszka zostawic albo z mezem, albo z moja mama albo z tesciami. Wszyscy mieszkamy bardzo blisko siebie. Wydaje mi sie ze to dosc indywidualna sprawa czy bede siedziala z dzieckiem 24h na dobe czy korzystala z mozliwosci zeby pobyc choc przez chwile w towarzystwie. Nie mowie o odpoczynku od dziecka ale o oderwaniu sie od codziennosci i nawet wyjsc z mezem do kina. Nie zamierzam zostawiac dziecka na Bog wie ile czasu i szwedac sie po klubach. Mam taka mozliwosc, zeby najblizsi mi mogli zaopiekowac sie moja Fasola i chcialabym z tego skorzystac. Szanuje fakt ze ktos moze nie miec takiej mozliwosci.
Jak sama napisalas, dziecko sie jeszcze nie narodzilo. Moze ja mysle na wyrost o spotykaniu sie ze znajomymi, ale znam siebie i wiem ze przyjdzie taki moment ze bede wolala spotkac sie na godzine z kolezankami niz siedziec na forum, wlaczona kamerka a dziecko gdzies tam z tylu..
chcialabym zakonczyc ten temat bo nie ukrywam, ale jakos zle sie poczulam po Twojej wypowiedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Justiks to Ty nie chodzisz do fryzjera??
Mój też wstaje w nocy do Anielki i daje jej pić i przewija, dla mnie to normalna rzecz! To także jego dziecko jak i moje.


no jak potrzebuje fryzjera to przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka nie widze w tym problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Justiks to Ty nie chodzisz do fryzjera??
Mój też wstaje w nocy do Anielki i daje jej pić i przewija, dla mnie to normalna rzecz! To także jego dziecko jak i moje.


no jak potrzebuje fryzjera to przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka nie widze w tym problemu 🙂
justynka ma tak piekne wlosy ze same sie ukladaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
mi tez niema kto zostac z dziecmi 🙂 a mam 3 i jestem przyzwyczajona ze gdzie jade zabieram dzieci ze soba jesli niema takiej mozliwosci to poprostu odpuszczam sobie 🙂
no i masz oklaska kochana...podziwiam Cie...matka polka 😉


Olu, sorry ale wychodzi na to ze ja zamierzam byc wyrodna matka, skoro mysle rowniez o swoim dobrym samopoczuciu psychicznym. Mam mozliwosc zeby Maluszka zostawic albo z mezem, albo z moja mama albo z tesciami. Wszyscy mieszkamy bardzo blisko siebie. Wydaje mi sie ze to dosc indywidualna sprawa czy bede siedziala z dzieckiem 24h na dobe czy korzystala z mozliwosci zeby pobyc choc przez chwile w towarzystwie. Nie mowie o odpoczynku od dziecka ale o oderwaniu sie od codziennosci i nawet wyjsc z mezem do kina. Nie zamierzam zostawiac dziecka na Bog wie ile czasu i szwedac sie po klubach. Mam taka mozliwosc, zeby najblizsi mi mogli zaopiekowac sie moja Fasola i chcialabym z tego skorzystac. Szanuje fakt ze ktos moze nie miec takiej mozliwosci.
Jak sama napisalas, dziecko sie jeszcze nie narodzilo. Moze ja mysle na wyrost o spotykaniu sie ze znajomymi, ale znam siebie i wiem ze przyjdzie taki moment ze bede wolala spotkac sie na godzine z kolezankami niz siedziec na forum, wlaczona kamerka a dziecko gdzies tam z tylu..
chcialabym zakonczyc ten temat bo nie ukrywam, ale jakos zle sie poczulam po Twojej wypowiedzi..
a ja czesto po Twojej wypowiedzi zle sie poczulam...naparwde mnie nie interesuje kto z z kim zostawia dziecko..kazdy ma prawo robic co chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
dziewczyny a czy wy mężczyzn nie macie w domu???????????????????? 😮 😮 🤔 🤔


moj maz mi wystarczajaco pomaga wstaje w nocy do dziecka robi butle bo Arleta do tej pory budzi sie czasami na mleko potrafi przewinac mala . Pracuje ciezko a jak mam zamiar wyjsc to idziemy wszyscy razem , sama wychodze czasami jak juz jest ogromna potrzeba . Moja mama mi powiedziala kiedys jak chcialam isc do pracy ze ona juz swoje dzieci wychowala wiec znalazlam zajedcie ktore moge pogodziic z pilnowaniem dzieci w domu
ja tez mam mezczyzne w domu ktory wstaje o 3.30 i jedzie ciezkim wielkim autem caly dzien do wieczora i serce by mi peklo gdyby mial jeszcze nie spac w nocy..weekend jest wspolny i bedziemy go spedzac razem z coreczka 😉.....a co do pytania..to mamy facetow w domu...kochanych i dobrych....dbajacych o nas i dzieci 🙂


Każdy ma inny charakter inne poglądy widzę i mamy do tego prawo! Ja nie będę tam pisać jak mój pracuje, co robi i ile.
Ale w takim razie dziś mu podziękuję , że mnie tak rozumie i daje mi możliwość wyjścia i pobyć samej. I sam chce pobyć z własnym dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Justiks to Ty nie chodzisz do fryzjera??
Mój też wstaje w nocy do Anielki i daje jej pić i przewija, dla mnie to normalna rzecz! To także jego dziecko jak i moje.


no jak potrzebuje fryzjera to przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka nie widze w tym problemu 🙂
justynka ma tak piekne wlosy ze same sie ukladaja..


A ja myślę Olu , że Justiks nie potrzebuje adwokata i sama potrafi wypowiedzieć się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Justiks to Ty nie chodzisz do fryzjera??
Mój też wstaje w nocy do Anielki i daje jej pić i przewija, dla mnie to normalna rzecz! To także jego dziecko jak i moje.


no jak potrzebuje fryzjera to przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka nie widze w tym problemu 🙂


To w takim razie podziwiam Cie!!! 🤪 🤪

Każda jest inna i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Justiks to Ty nie chodzisz do fryzjera??
Mój też wstaje w nocy do Anielki i daje jej pić i przewija, dla mnie to normalna rzecz! To także jego dziecko jak i moje.


no jak potrzebuje fryzjera to przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka nie widze w tym problemu 🙂
justynka ma tak piekne wlosy ze same sie ukladaja..


A ja myślę Olu , że Justiks nie potrzebuje adwokata i sama potrafi wypowiedzieć się
🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niema co sie klucic prawda jest taka ze kazdy ma swoje doswiadczenie ja urodzilam 3 dzieci i choc niektorym sie wydaje to patologia ze 4 w drodze to ja uwazam ze mam jakies doswiadczenie nie mowie ze wiem wszystko bo tak nie jest ale przynajmiej mam prawo wypowiadac swoje zdanie 🙂 tak jak kazda z Was wkoncu mamy wolnosc wyboru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
mi tez niema kto zostac z dziecmi 🙂 a mam 3 i jestem przyzwyczajona ze gdzie jade zabieram dzieci ze soba jesli niema takiej mozliwosci to poprostu odpuszczam sobie 🙂
no i masz oklaska kochana...podziwiam Cie...matka polka 😉


Olu, sorry ale wychodzi na to ze ja zamierzam byc wyrodna matka, skoro mysle rowniez o swoim dobrym samopoczuciu psychicznym. Mam mozliwosc zeby Maluszka zostawic albo z mezem, albo z moja mama albo z tesciami. Wszyscy mieszkamy bardzo blisko siebie. Wydaje mi sie ze to dosc indywidualna sprawa czy bede siedziala z dzieckiem 24h na dobe czy korzystala z mozliwosci zeby pobyc choc przez chwile w towarzystwie. Nie mowie o odpoczynku od dziecka ale o oderwaniu sie od codziennosci i nawet wyjsc z mezem do kina. Nie zamierzam zostawiac dziecka na Bog wie ile czasu i szwedac sie po klubach. Mam taka mozliwosc, zeby najblizsi mi mogli zaopiekowac sie moja Fasola i chcialabym z tego skorzystac. Szanuje fakt ze ktos moze nie miec takiej mozliwosci.
Jak sama napisalas, dziecko sie jeszcze nie narodzilo. Moze ja mysle na wyrost o spotykaniu sie ze znajomymi, ale znam siebie i wiem ze przyjdzie taki moment ze bede wolala spotkac sie na godzine z kolezankami niz siedziec na forum, wlaczona kamerka a dziecko gdzies tam z tylu..
chcialabym zakonczyc ten temat bo nie ukrywam, ale jakos zle sie poczulam po Twojej wypowiedzi..
a ja czesto po Twojej wypowiedzi zle sie poczulam...naparwde mnie nie interesuje kto z z kim zostawia dziecko..kazdy ma prawo robic co chce...

no to szkoda wobec tego ze nie wspominalas od razu o tym. a z drugiej strony ciekawa jestem czym Cie az tak bardzo moglam urazic...?
Poza tym, jak sama piszesz kazdy ma prawo robic co chce, wiec nie bardzo rozumiem dlaczego mnie oceniasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...