Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny przyszłam się przywitać i zaraz wyjeżdżam i nie będzie mnie przez weekend. Jedziemy z mężem do jego rodziców na weekend. Znajomi biorą ślub i idziemy, zobaczyć jak sobie przysięgają.
Ola jeszcze raz najlepszego dla syna, toż to już kawaler 😉

Co do laktatorów to nam na szkole rodzenia pani powiedziała, że nie ma większego sensu kupować elektrycznych bo często się nie sprawdzają a są drogie. Polecała takie najprostsze ale ważne, żeby sprawdzić przed zakupem na ręce czy dobrze ciągną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/laktator-elektryczny-odciagacz-pokarmu-tufi-gaia-i1489554136.html
taki mam elektryczny

i zadowolona jestes? Wiesz.. 9pln to on nie kosztuje... 😉


ja mowie ze jak pobudzimy laktacje uz heheheh a to nie jest takie proste 🙂 ten kupilam teraz na podstawie opini a wczesniej uzywalam recznych z cora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/laktator-elektryczny-odciagacz-pokarmu-tufi-gaia-i1489554136.html
taki mam elektryczny

i zadowolona jestes? Wiesz.. 9pln to on nie kosztuje... 😉


ja mowie ze jak pobudzimy laktacje uz heheheh a to nie jest takie proste 🙂 ten kupilam teraz na podstawie opini a wczesniej uzywalam recznych z cora 🙂

poczekaj, bo ja nie rozumiem. Jak mam rozumiec ze jak pobudzimy laktacje to juz nie bedzie takie proste??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ja chyba będe za tym ręcznym Philips Avent...

jakos najbardziej do mnie przemawia i znalazlam taka oferte http://allegro.pl/laktator-philips-avent-via-0-bpa-pojemniki-i1473157032.html


bardzo dobra oferta...i ma pojemniki do przechowywania fajna sprawa... też go sobie zamówie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/laktator-elektryczny-odciagacz-pokarmu-tufi-gaia-i1489554136.html
taki mam elektryczny

i zadowolona jestes? Wiesz.. 9pln to on nie kosztuje... 😉


ja mowie ze jak pobudzimy laktacje uz heheheh a to nie jest takie proste 🙂 ten kupilam teraz na podstawie opini a wczesniej uzywalam recznych z cora 🙂

poczekaj, bo ja nie rozumiem. Jak mam rozumiec ze jak pobudzimy laktacje to juz nie bedzie takie proste??


nie pobudzenie laktacji nie jest takie proste pozniej to juz formalnosc i wtedy kazdy laktator bedzie spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tego nie znam..masowania itp..u mnie jakos lekko szlo 2 tyg nabrzmiale cycuchy a pozniej gitara...bez problemowo hmm wiec teraz musze pomyslec bo jak nie bedzie tak lekko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
no to ja tego nie znam..masowania itp..u mnie jakos lekko szlo 2 tyg nabrzmiale cycuchy a pozniej gitara...bez problemowo hmm wiec teraz musze pomyslec bo jak nie bedzie tak lekko 😞


to olcia tylko sie cieszyc u mnie porazka dlatego teraz kupuje masc juz niedlugo zaczynam smarowac zeby nie pekaly a po porodzie laktator pojdzie w ruch i czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
szczerze reczne sa ok ale na pobudzenie laktacji i odblokowanie kanalikow potrzebna nam bedzie 2 osoba ktora albo bedzie pompowac albo masowac piers i robic cieple oklady mi bylo ciezko jak maz szedl do pracy dlatego teraz kupilam elektryczny

ja bym chciala miec laktator tak na wszelki wypadek. Korzystac z niego jak bede chciala wyjsc gdzies od czasu do czasu np do fryzjera. Nie chce tego uzywac na "pobudzenie laktacji". A na odblokowanie kanalikow wiem ze zarabista jest szalwia i cieple oklady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie porannie 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ta wczorajsza kapiel z lawenda dobrze mi zrobila 🙂 spalam jak susel 😜

Ola glowa do gory! dasz rade! wszystko dla Twojego Malenstwa! 😘
i najlepszego dla synka! to juz z niego duzy Facecik! 🙂

co do tych boli i innych roznych objawow- u innych Brzuszkow, to naprawde musismy sie oszczedzac Kochane! 🙂 to juz takie czas, ze wiecej odpoczynku nie zaszkodz!

Aneczka ja tez w miejscu wysiedziec nie moge, a jak caly dzien w domu jestem, to szukam czegokolwiek do zrobienia- a zawsze cos jest 🙂 ale niestety musimy zwolnic! 🙂

widze, ze temat laktatorow sie nawinal 🙂 ja powiem tak, ja mam jeden reczny od kolezanki- a elektrycznego nie kupowalam, gdyz polozna mi powiedziala, ze przed porodem nie warto wydawac tyle kasy, nigdy nie wiadomo, jak to bedzie z tym karmieniem piersia! a jak nie wyjdzie, to na marne kasa pojdzie- a one nie sa takie tanie! ogladalam elektryczny z firmy Avent ( z tej firmy mamy butelki, wyparzarke do mikrofali, podgrzewacz, smoczki itd..) napewno fajna i pomocna rzecz, ale ja narazie sie wstrzymuje co do laktatora! 🙂
jak cos to maz bedzie jechal po porodzie i kupi 🙂 🙂 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
szczerze reczne sa ok ale na pobudzenie laktacji i odblokowanie kanalikow potrzebna nam bedzie 2 osoba ktora albo bedzie pompowac albo masowac piers i robic cieple oklady mi bylo ciezko jak maz szedl do pracy dlatego teraz kupilam elektryczny

ja bym chciala miec laktator tak na wszelki wypadek. Korzystac z niego jak bede chciala wyjsc gdzies od czasu do czasu np do fryzjera. Nie chce tego uzywac na "pobudzenie laktacji". A na odblokowanie kanalikow wiem ze zarabista jest szalwia i cieple oklady.


owszem dziecko tez moze byc naszym laktatorem ale nie bedzie to uz takie przyjemne gdyby bylo to po co te laktatory sciagac pokarm z odblokowanych kanalikow to zaden problem nawet bez laktatora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
szczerze reczne sa ok ale na pobudzenie laktacji i odblokowanie kanalikow potrzebna nam bedzie 2 osoba ktora albo bedzie pompowac albo masowac piers i robic cieple oklady mi bylo ciezko jak maz szedl do pracy dlatego teraz kupilam elektryczny

ja bym chciala miec laktator tak na wszelki wypadek. Korzystac z niego jak bede chciala wyjsc gdzies od czasu do czasu np do fryzjera. Nie chce tego uzywac na "pobudzenie laktacji". A na odblokowanie kanalikow wiem ze zarabista jest szalwia i cieple oklady.


owszem dziecko tez moze byc naszym laktatorem ale nie bedzie to uz takie przyjemne gdyby bylo to po co te laktatory sciagac pokarm z odblokowanych kanalikow to zaden problem nawet bez laktatora 🙂


ja jednak kupie ten ręczny lepiej żeby był w domu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie porannie 😘 😘 😘 😘 😘 😘

ta wczorajsza kapiel z lawenda dobrze mi zrobila 🙂 spalam jak susel 😜

Ola glowa do gory! dasz rade! wszystko dla Twojego Malenstwa! 😘
i najlepszego dla synka! to juz z niego duzy Facecik! 🙂

co do tych boli i innych roznych objawow- u innych Brzuszkow, to naprawde musismy sie oszczedzac Kochane! 🙂 to juz takie czas, ze wiecej odpoczynku nie zaszkodz!

Aneczka ja tez w miejscu wysiedziec nie moge, a jak caly dzien w domu jestem, to szukam czegokolwiek do zrobienia- a zawsze cos jest 🙂 ale niestety musimy zwolnic! 🙂

widze, ze temat laktatorow sie nawinal 🙂 ja powiem tak, ja mam jeden reczny od kolezanki- a elektrycznego nie kupowalam, gdyz polozna mi powiedziala, ze przed porodem nie warto wydawac tyle kasy, nigdy nie wiadomo, jak to bedzie z tym karmieniem piersia! a jak nie wyjdzie, to na marne kasa pojdzie- a one nie sa takie tanie! ogladalam elektryczny z firmy Avent ( z tej firmy mamy butelki, wyparzarke do mikrofali, podgrzewacz, smoczki itd..) napewno fajna i pomocna rzecz, ale ja narazie sie wstrzymuje co do laktatora! 🙂
jak cos to maz bedzie jechal po porodzie i kupi 🙂 🙂 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘


Kasia gwiazdka..dziekuje za zyczenia..wiecie to takie mile 🙂 dziekuje Wam dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
no tak Anetko wkoncu te wszystkie sprzety sa zeby nam bylo lzej kiedys nie mialy kobiety i tez sobie radzily ale skoro mozna sobie ulepszyc zycie to czemu nie 🙂


i tu masz rację.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz nie mowiac o tym ze roznie dzieci reaguja na pozatykane kanaliki jedne sa wytrwale i mocno ssaja piers a inne sie poprostu zniechecaja i sie denerwuja . Jak urodzilam Arletke ona sobie smacznie spala w szpitalu przy mnie a ja dawalam czadu z laktatorem zeby jej bylo lzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

My od 7 na nogach,wyglądam listonosza i kuriera bo dzis ma przyjść łóżeczko i pościel.Zgaga mnie męczy jak cholera,myśle co na obiad zrobic i niewiem...może rybka 🤨?
MY czujemy sie dobrze i może w końcu uda Nam się nadrobic czytanie Waszych postów...duzo tego heh ale damy radę.W srodę zapytam lekarza czy będe mogła karmic Maluszka czy nie...zobaczymy co powie.
OLU naserdeczniejsze zyczenia dla Kacperka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie dziewczynki 🙂

My od 7 na nogach,wyglądam listonosza i kuriera bo dzis ma przyjść łóżeczko i pościel.Zgaga mnie męczy jak cholera,myśle co na obiad zrobic i niewiem...może rybka 🤨?
MY czujemy sie dobrze i może w końcu uda Nam się nadrobic czytanie Waszych postów...duzo tego heh ale damy radę.W srodę zapytam lekarza czy będe mogła karmic Maluszka czy nie...zobaczymy co powie.
OLU naserdeczniejsze zyczenia dla Kacperka 🙂


ktos nam mial fotki wozia wyslac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos nam mial fotki wozia wyslac


☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Ups...zapomiałam...a wózek złożony już i schowany żeby sie nie kurzyło na niego,ale gdzieś w tel powinnam mieć fotke,zaraz poszukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...