Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Heja Brzuszki i Mamuski....

Ale duzo tematow poruszyliscie, wózeczek superaśny.....Wodze ze juz wiekszosc z z was ma wozeczki pokupowane a ja (tzn. wstrzymuje dzidkow) sie wstrzymuje z kupnem do rozwiazania.... teraz sobie mysle czy dobrze robie..... a codo skzoły rodzenia, moja ginekolog uwaza ze jezeliktos nike mial stycznosci z takim malenstwem i nie wie jak kapac, przewijać, trzymać dzidziusia to powinien z niej skorzystac, a co do porodu i tak trzeba samemu urodzic.... wiec nie chodze.... wychowalalam juz kilka Dzieckaczkow, ( nie swoich, tylko z rodziny) wiec chyba sobie ze swoim poradze....

A co do laktatorów macie jakies konkretne propozycje? spradzone i dobre?? Bo pewnie mnie nie ominie jego zakup.... 😉

Pozdrowionka....

Kochana, ja mam tylko kupiona gondolke bo byla dobra oferta. Wozek pewnie zostanie kupiony jak bede juz w szpitalu, albo chwilke przed. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...


no! 🙂 masz kochana oklaska!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Kurczę 2 godziny a 19 stron 🙂

A teraz ja napiszę o laktatorach. Uważam, że jest to bardzo potrzebna rzecz!!! Ja mam Fijolek ten co dałaś link do stron Avent. Jeszcze po Anielce! BARDZO MI SIĘ PRZYDAŁ JUŻ W SZPITALU! Anielka nie umiała załapać jak jeść, po prostu taka się urodziła ja miałam pokarm i żeby nie zmarnować tego odciągałam! Uratowałam siebie, moje piersi itd... A na dodatek później wychodziłam a wychodziłam często i zostawiałam Anielkę to też się przydał i miała mleczko moje .

no i ja wlasnie po to chce zakupic laktator. Nie chce byc wiezniem wlasnego domu i dziecka. Dla zdrowia psychicznego zapewne przyjdzie taki moment ze trzeba bedzie wyjsc z domu SAMEJ - bez dziecka.


Po prostu jestem ciekawa jak dziewczyny zamierzacie wyjść bez dziecka bez laktatora, nie wiem może są jakieś inne wyjścia. Ja bez niego bym nigdzie nie wyszła. A tak jak mówię, wychodziłam często no...


no! 🙂 masz kochana oklaska!
a moze wiekszosc z dziewczyn nie maja z kim zostawic swoich dzieciaczkow i musza byc wciaz przy nich..tak jak ja 😞i dla zdrowia psychicznego nie beda wychodzily same...zreszta mysle ze tak dlugo czekalam na moja kruszynke ze przez pierwsze pol roku nie bede potrzebowala spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
a ja robię ciasto właściwie się piecze bo dziś do teściów jedziemy i dla nich ciasto robię, zostawiamy Anielkę i idziemy na imprezę, domówkę 🙂


my też mieliśmy isć jutro na domówke ale znajomi się pochorowali i impreza przełożona ale za to do rodziców na cały weekend jedziemy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
ok, to ja tez sie zbieram powolutku do sklepu po pare brakujacych rzeczy 🙂
wroce i bede robic placki po wegiersku iiiii rogaliki 🙃

buziole! 😘 😘 😘 😘


miłego pichcenia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
Anulka poszla na spacerek , a Moniczka miala dzis wizyte chyba pomiedzy 9-10 🙂
takze badzmy cierpliwe i czekajmy na dobra wiadomosc! 🙂


wiemy wiemy Kasiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
ok, to ja tez sie zbieram powolutku do sklepu po pare brakujacych rzeczy 🙂
wroce i bede robic placki po wegiersku iiiii rogaliki 🙃

buziole! 😘 😘 😘 😘


miłego pichcenia.. 🙂


a dziekuje! cos mnie dzis naszlo 🙂 a moze tez dlatego, ze od dwoch dni nic nie gotowalam 🤢
maz jadl kielbaske na cieplo przez dwa dni 🙂 ale on to rozumie 🙂
takze dzis mu dogodze 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym umyła okno ale mąż mnie zabije jak zobaczy 😮

JA TEZ CIE ZABIJE!!! 😠


UPS już się nie odzywam 🤔 Nie mogę patrzeć na te okna już ale nie mogę bo mam zabronione.
A wiecie , że podobno kobiecie w ciąży nie wolno rąk wysoko do góry podnosić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje kochane za troskę 😘 ale spokojnie okno na szczęście tylko jedno większe plus balkonowe więc tak ciężko nie było. Muszę tylko męża pogonić jurto żeby firanki mi do prania zdjął bo z tym to już sobie raczej rady nie dam 🙂.
Ostatnio jak chodziłam po ryckich sklepach z akcesoriami dla dzieci i widziałam super promocje, 93 pieluszki Pampers New Born (3-6kg) plus chusteczki nawilżające za 50zł. W poniedziałek jadę na zakupy, zrobię mały zapas 🙂 i wanienkę muszę kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym umyła okno ale mąż mnie zabije jak zobaczy 😮

JA TEZ CIE ZABIJE!!! 😠


UPS już się nie odzywam 🤔 Nie mogę patrzeć na te okna już ale nie mogę bo mam zabronione.
A wiecie , że podobno kobiecie w ciąży nie wolno rąk wysoko do góry podnosić?


też słyszałam, że nie wolno podnosić wysoko rąk a nawet spać z rękami pod głową bo podobno skurcze to możę wywołać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
też bym umyła okno ale mąż mnie zabije jak zobaczy 😮

JA TEZ CIE ZABIJE!!! 😠


UPS już się nie odzywam 🤔 Nie mogę patrzeć na te okna już ale nie mogę bo mam zabronione.
A wiecie , że podobno kobiecie w ciąży nie wolno rąk wysoko do góry podnosić?

ja wiem, ze nie wolno wyciagac sie, np siegac po ksiazke z gornej polki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...