Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenko, a czy moge spytac w ktorej dzielnicy Łodzi mieszkasz? 🙂
p.s. masz dwa dni wczesniej urodzinki... 🙂


Fijolku ja mieszkam przy Górniaku... 🙂
ooo to urodzinki będziemy prawie, że razem świętowały...hehe 🙂

ja mieszkam na osiedlu Mireckiego. Bedziemy musialy sie umowic na spacerek do Lunaparku albo zoo 🙂 😜
A przy Gorniaku chodze do lekarza (rog Kilinskiego i Dabrowskiego). 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenko, a czy moge spytac w ktorej dzielnicy Łodzi mieszkasz? 🙂
p.s. masz dwa dni wczesniej urodzinki... 🙂


Fijolku ja mieszkam przy Górniaku... 🙂
ooo to urodzinki będziemy prawie, że razem świętowały...hehe 🙂

ja mieszkam na osiedlu Mireckiego. Bedziemy musialy sie umowic na spacerek do Lunaparku albo zoo 🙂 😜
A przy Gorniaku chodze do lekarza (rog Kilinskiego i Dabrowskiego). 🙂


ale fajnie...jasne jasne spacerek w dobrym towarzystwie bardzo wskazany.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziekuje kochane... 🙂
jestem bardzo szczesliwa...w glebi duszy bardzo chcialam miec pierwszego synka...a tata jaki dumny az sie wzruszyl... 🙂
a co do reszty to sie nie martwie najwazniejsze ze z synekiem wszystko dobrze...
jak to dla mnie dziwnie brzmi jak juz wiem ze chlopak 🙂 mowiac stanowczo - SYN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
no dziekuje kochane... 🙂
jestem bardzo szczesliwa...w glebi duszy bardzo chcialam miec pierwszego synka...a tata jaki dumny az sie wzruszyl... 🙂
a co do reszty to sie nie martwie najwazniejsze ze z synekiem wszystko dobrze...
jak to dla mnie dziwnie brzmi jak juz wiem ze chlopak 🙂 mowiac stanowczo - SYN 🙂

i Piotrus.. ehh fajowo. Pamietam jak moj dowiedzial sie ze bedzie dziewczynka.. zaniemowil.. 🙂
a teraz niedopuszcza do siebie mysli ze moze jednak chlopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
no dziekuje kochane... 🙂
jestem bardzo szczesliwa...w glebi duszy bardzo chcialam miec pierwszego synka...a tata jaki dumny az sie wzruszyl... 🙂
a co do reszty to sie nie martwie najwazniejsze ze z synekiem wszystko dobrze...
jak to dla mnie dziwnie brzmi jak juz wiem ze chlopak 🙂 mowiac stanowczo - SYN 🙂


a ja Ci Moniczko powiem,że od początku przeczuwałam, że będziemy mieli synka.. 🙂
chociaż mój Karol i moj tata chcieli zeby była dziewczynka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
A, Moniczka, i imię bardzo ładne - też myśleliśmy o Piotrze, ale stanęło na Tomku 🙂

nam tez sie podoba 🙂imie fajne rosnie z dzieckiem...twoje tez 🙂
bede miala w domu Piotra i Pawla 🙂 tego samego dnia imieniny 🙂

29 czerwca 🙂
mnie maly Piotrus kojarzy sie zawsze z filmem "kogel mogel" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
A, Moniczka, i imię bardzo ładne - też myśleliśmy o Piotrze, ale stanęło na Tomku 🙂

nam tez sie podoba 🙂imie fajne rosnie z dzieckiem...twoje tez 🙂
bede miala w domu Piotra i Pawla 🙂 tego samego dnia imieniny 🙂

29 czerwca 🙂
mnie maly Piotrus kojarzy sie zawsze z filmem "kogel mogel" 🙂

mi tez hehehe
podobno wszystkie Piotrusie rozrabiaki 🙂 takze jesli tak jest to nudno nie bedzie hehehe
Antenka ja tez przeczuwalam ze synek...ale nie chcialam sie nastawiac...a teraz jak wiem to mnie rozpiera cos takiego...az nie umiem tego opisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
A, Moniczka, i imię bardzo ładne - też myśleliśmy o Piotrze, ale stanęło na Tomku 🙂

nam tez sie podoba 🙂imie fajne rosnie z dzieckiem...twoje tez 🙂
bede miala w domu Piotra i Pawla 🙂 tego samego dnia imieniny 🙂

29 czerwca 🙂
mnie maly Piotrus kojarzy sie zawsze z filmem "kogel mogel" 🙂

mi tez hehehe
podobno wszystkie Piotrusie rozrabiaki 🙂 takze jesli tak jest to nudno nie bedzie hehehe
ja tez przeczuwalam ze synek...ale nie chcialam sie nastawiac...a teraz jak wiem to mnie rozpieracos takiego...az nie umiem tego opisac...

ja mam w domu Piotrusia.. skorpiona w dodatku. oj charakterny facecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie mój tata jest Piotr i zawsze mi się to imię podobało a teraz mój mąż jest Piotr 🙂 to imię mi się suuuuuuuuuper kojarzy. Zawsze chciałam mieć takiego męża jak mój tata i mam 🙂 🙂 🙂 Opiekuńczy i męski 🙂 🙂

Moniczka jeszcze raz Ci gratuluję chłopca , SYNA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
dzieki dziewczyny... 🙂 ja tez mam faceta SKORPIONA 🙂 oj tak ... charakterek to ma 🙂
a nasze szkraby BYKI chyba nie??ciekawe ... po kim charakterek odziedziczy hehehe


no ja mam nadzieje, że po tatu;siu mój maluch charakterek odziedziczy... 🙂 bo mamusia za bardzo panikara i choleryczka hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
dzieki dziewczyny... 🙂 ja tez mam faceta SKORPIONA 🙂 oj tak ... charakterek to ma 🙂
a nasze szkraby BYKI chyba nie??ciekawe ... po kim charakterek odziedziczy hehehe


no ja mam nadzieje, że po tatu;siu mój maluch charakterek odziedziczy... 🙂 bo mamusia za bardzo panikara i choleryczka hehe... 🙂

no tak a nerwusik i placzka tez? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
dzieki dziewczyny... 🙂 ja tez mam faceta SKORPIONA 🙂 oj tak ... charakterek to ma 🙂
a nasze szkraby BYKI chyba nie??ciekawe ... po kim charakterek odziedziczy hehehe


no ja mam nadzieje, że po tatu;siu mój maluch charakterek odziedziczy... 🙂 bo mamusia za bardzo panikara i choleryczka hehe... 🙂

hehehe to tak jak ja... panikara...tez mam nadzieje ze po tatusiu 🙂 moj misiek nie da se w kasze dmuchac...co mysli to mowi w bawelne nie owija...i o swoje walczy i nie chowa glowy w piasek...i w ogole jest najwspanialszym facetem na swiecie !!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
dzieki dziewczyny... 🙂 ja tez mam faceta SKORPIONA 🙂 oj tak ... charakterek to ma 🙂
a nasze szkraby BYKI chyba nie??ciekawe ... po kim charakterek odziedziczy hehehe


no ja mam nadzieje, że po tatu;siu mój maluch charakterek odziedziczy... 🙂 bo mamusia za bardzo panikara i choleryczka hehe... 🙂

no tak a nerwusik i placzka tez? 🙂

moj??nerwus tak...ale placzka??? nie raczej...zle odczytalam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
ale mnie zgaga piecze....ratunkuuuuu!!!.. 😉

wspolczuje ja mam juz raczej ze zgaga spokoj... 🙂 bardzo rzadko... mi pomagalo tylko napicie sie gazowanego wtedy porzadnie mi sie odbilo i ulzylo
wiem ze to nie zdrowo ale nic innego mi nie pomagalo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ale mnie zgaga piecze....ratunkuuuuu!!!.. 😉

wspolczuje ja mam juz raczej ze zgaga spokoj... 🙂 bardzo rzadko... mi pomagalo tylko napicie sie gazowanego wtedy porzadnie mi sie odbilo i ulzylo
wiem ze to nie zdrowo ale nic innego mi nie pomagalo... 🙂


a mnie nic nie pomaga, musze spróbować migdałów jak dziewczyny pisały ale narazie nie mam jak do sklepu wyjść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ale mnie zgaga piecze....ratunkuuuuu!!!.. 😉

wspolczuje ja mam juz raczej ze zgaga spokoj... 🙂 bardzo rzadko... mi pomagalo tylko napicie sie gazowanego wtedy porzadnie mi sie odbilo i ulzylo
wiem ze to nie zdrowo ale nic innego mi nie pomagalo... 🙂


a mnie nic nie pomaga, musze spróbować migdałów jak dziewczyny pisały ale narazie nie mam jak do sklepu wyjść...

no widzisz...mi o migdalach nikt nie wspomnial jak mnie palilo...
to sznuruj do sklepu moze i te migdaly pomoga...ja nie probowalam bo nie wiedzialam ze taka ulge daja eh...teraz po fakcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrocilam zasnac nie moge leze i laptopa sobie odwrocilam zeby z wami poklikac najwyzej zasne przy kompie....strasznie zmeczona jestem i ta zgaga nie odpuszcza caly czas...ide chyba po mleko bo nie ukrywajac migdalow niecierpie 🥴 wrrr...
Kreci dupko moja kochana gratuluje synka 😘 😘 moj Mariusz tez sie strasznie wzruszyl jak sie dowiedzial ze bedzie miec syna....on tak bardzo chcial....wiesz tata mu zmarl jak mial 8 lat dziadek go wychowywal i on chyba chce nadrobic ze swoim synkiem.... Super ciesze sie ze dolaczylas do grona "facecików" chyba dziewczynek bedzie mniej nie beda miec w czym wybierac nasze chlopaki 😜 😜 bez obrazy dla reszty mamusiek kochane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...