Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
dzasta no to wcale sie nie dziwie ze podjarana chodzisz... 🙂 malego dzis se poogladasz....a co do auta to to ja musze sie przejsc na parking do swojgo ferrari i zobaczyc co i jak z nim,czy odpali po zimie...


u nas jezdzilismy hyundaiem osobowka ale po wypadku poszedl na zyletki heheheh wyliczyli 27 tys na naprawe hahahahh pozniej na chwile i na szybko kupilismy muloneza co by bylosie czym przemieszczac zanim kase odzyskamy ale ze ubezpieczalnia sie nie spieszy no to tzreba kredyt zalatwiac wypadek byl koncem wrzesnia bodajze a ci jakies marne grosze wyplacili i trzeba sie bic hahahah . Zreszta i tak osobowka nam sie nie przyda bo my z tych wielodzietnych hahahah 🤪

to planujecie Vana?

hehehehehe mulonez!!!!hehehehe ale mnie to rozwalilo 🙂 tez mialam po tacie pare lat temu atu...hehehehe ja swojego nazywalam poldomierz 😉 hehehehe
no tak co do osobowki to troche przyciasno jak dla was... 🙂


Mulonez to jest dobry na wypadek jak pierdutnie to innne auta sie odbijaja hahhh ale osiagow to on niema hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja juz po badankach przyszlam do domu odlozyc zakupy bo po drodze kupilam troche warzyw i owocow cos mi sie ostatnio chce, ale nie bede siedziec na tylku, za ladna pogoda i ide na spacerek mam nie daleko park, waly nad odra i tam spedze przedpoludnie.
Olcia super wozeczek, wiele dobrego o nim slyszalam, tak wiec bedzie ok.
Justiks nie dziwie ci sie ze jestes podjarana usg ja mam jutro i zzera mnie ze to dopiero jutro a nie dzis!
No to tyle dziewuszki, zajrze do was pozniej. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
dzasta no mulonez to byla fura nie do zajechania...hehehe fakt osiagi do bani,ale fajne wspomnienia chociaz,troche sie nim pojezdzilo...hehehe
ale mnie moj maly bombarduje 🙂kochany szkrab...


Fakt Monia ze kiedys to byl lans heheheh ale my teraz jak kupowalismy to takiego dosc ,mlodego i powiem ci ze porazka samemu maz nic niedal rady zrobic coby go podrasowac troche bo wszystko takie zmechanizowane akies komputery i wogole swego czasu maz mial takiego starego to wszystko sobie w nim zrobil a ten mlody to juz tragedia zastanawiamy sie czy jest sens to robic czy raczej na zlom sprzedac bo jak mamy dokladac to lepiej z 700zl na szrocie wziasc heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
JUstiks a kiedy po auto sie wybieracie ??? 🙂


Aniu zaswiadczenie uz mamy nawet maz dostal podwyzke heheh na papierze oczywiscie bo nikt mu nie wykazuje tego co naprawde zarabia heheheh ale to norma wiec jade na 13 na usg a pozniej kierunek SKOK heheheh zobaczymy jak dobrze wsio pojdzie to dzis ten co nam sie widzi zostanie sprawdzony na stacji diagnostycznej i moze dzis kupimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
dzasta no mulonez to byla fura nie do zajechania...hehehe fakt osiagi do bani,ale fajne wspomnienia chociaz,troche sie nim pojezdzilo...hehehe
ale mnie moj maly bombarduje 🙂kochany szkrab...


Fakt Monia ze kiedys to byl lans heheheh ale my teraz jak kupowalismy to takiego dosc ,mlodego i powiem ci ze porazka samemu maz nic niedal rady zrobic coby go podrasowac troche bo wszystko takie zmechanizowane akies komputery i wogole swego czasu maz mial takiego starego to wszystko sobie w nim zrobil a ten mlody to juz tragedia zastanawiamy sie czy jest sens to robic czy raczej na zlom sprzedac bo jak mamy dokladac to lepiej z 700zl na szrocie wziasc heheheh

nie no to moj jak zyleta byl...hehehe pod koniec tylko cos tam sie pozapychalo i byly problemy z nim a ze ja ciemna masa,nie znalam sie,pod maske nie zagladalam,bo tam sie w ogole nie orientowalam co i jak dlatego go opchnelismy ....no pewnie ze nie ma co inwestowac w takie auto...bo takie auto nie ukrywajmy to skarbonka.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Dokladnie Monia 🤪

no to czekamy na wiesci czy udalo sie wam fure dzis zalatwic .... no i oczywiscie z usg 🙂 co i jak z malym,pewnie niedlugo idziesz.... 🙂 ja juz za niedlugo bede mogla ci oklaska dac zaleglego... 😘 🤪


Maz juz dzwonil ze za 20min wyjezdza to 12,30 bedzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wyprasowałam 🙂 🙂 na 1 raz wszytsko z suszarki, az dumna z siebie jestem 😁 😁


mnie to czeka dzis! 😜


Kasiu ja sie tak rozpedziłam ze za Ciebie tez wyprasowałam 🙂 🙂 tylko sprawdz 🙂 😘

hej Anula to ja cie tez zaprosze na prasowanko do mnie w kwietniu.... 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...