Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie

manki mi peka bo mi sasiad wiertarami szaleje od samiuskiego rana i mam juz dosc!!!!!
Antenka to juz tuz tuz....juz za chwile.... 🙂 super....koniecznie sesje nam tu bedziesz musiala odstawic ze slubu 🙂


obiecuje, że wstawie zdjęcia.. 😉

no ja mysle..... 😉
trzymam cie za slowo... 😜
a ogolnie wszystko juz gotowe???masz juz wszystkie dodatki???itd...


dodatki już są...prawie wszystko dopięte na ostatni guzik...( prawie bo jeszcze obrączek brak...dopiero będą do odebrania 21go.. 🙂 ) i zostaje nam czekać do 26tego... 🙂

no to super.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenkaa stres masz?


i to jakiego.. 😮 a co to będzie przed kościelym nawet nie chce sobie wyobrażać...:/
Antenka..ja bralam 11 marca slub..i tez przezywalam ,mialam stresa a jak doszlo co do czego to sie smialam i bylam taka normalna..az maz mowil z wyrzutami..dlaczego sie nie wzruszylas hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenkaa stres masz?


i to jakiego.. 😮 a co to będzie przed kościelym nawet nie chce sobie wyobrażać...:/
no ja pamietam 3noce przed ślubem spać nie moglismy z mężem.a w kosciele na poczatku mszy to myslalam ze bede plakac,ale dalam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenkaa stres masz?


i to jakiego.. 😮 a co to będzie przed kościelym nawet nie chce sobie wyobrażać...:/
Antenka..ja bralam 11 marca slub..i tez przezywalam ,mialam stresa a jak doszlo co do czego to sie smialam i bylam taka normalna..az maz mowil z wyrzutami..dlaczego sie nie wzruszylas hehehehe


ja to straszna beksa jestem i pewnie się porycze jak będe składać przysięge.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka222 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenkaa stres masz?


i to jakiego.. 😮 a co to będzie przed kościelym nawet nie chce sobie wyobrażać...:/
Antenka..ja bralam 11 marca slub..i tez przezywalam ,mialam stresa a jak doszlo co do czego to sie smialam i bylam taka normalna..az maz mowil z wyrzutami..dlaczego sie nie wzruszylas hehehehe


ja to straszna beksa jestem i pewnie się porycze jak będe składać przysięge.. 🤢
ja tez beksa i nic zero lzy 🙂dziwne ale tak bywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenkaa stres masz?


i to jakiego.. 😮 a co to będzie przed kościelym nawet nie chce sobie wyobrażać...:/
Antenka..ja bralam 11 marca slub..i tez przezywalam ,mialam stresa a jak doszlo co do czego to sie smialam i bylam taka normalna..az maz mowil z wyrzutami..dlaczego sie nie wzruszylas hehehehe


ja to straszna beksa jestem i pewnie się porycze jak będe składać przysięge.. 🤢
ja tez beksa i nic zero lzy 🙂dziwne ale tak bywa 🙂


mam ndzieje, że też uda mi się nie popłakać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
dobrze ja ide cos do gara wrzuce....nie chce mi sie,glowa boli nadal....eh....dzien do dupy.... 😠
do pozniej dziewczynki.... 😘
stawiam KROPE.


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nO JA TEZ NAJBARDZIEJ OBAWIALAM SIE ŁEZ podczas przysięgi,ale wkońcu wszytsko przyszło z uśmiechem na twarzy, chcociaż byłamaleńka chwila z łezka w oku.... ale daliśmy rade....

Tyle stresu, przygotowań ale było cudnie....szybko zleciało....niesety;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
sluchajcie bo zapomnialam sie spytac ..kupilam kokos materac do lozeczka .pani doradzala ze to dobry zakup bedzie..a co Wy myslicie?


ja jeszcze nie chodziłam za materacami więc nie pomogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
sluchajcie bo zapomnialam sie spytac ..kupilam kokos materac do lozeczka .pani doradzala ze to dobry zakup bedzie..a co Wy myslicie?



Ja też ma kokosowy materac z polecenia Mamuś więc mam nadzieje ze sie sprawdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
sluchajcie bo zapomnialam sie spytac ..kupilam kokos materac do lozeczka .pani doradzala ze to dobry zakup bedzie..a co Wy myslicie?



Ja też ma kokosowy materac z polecenia Mamuś więc mam nadzieje ze sie sprawdzi 😉
dziekuje 🙂za odpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj laseczki..
Ale zrobiłam oczy jak zobaczylam ile do nadrobienia od wczoraj ok 50 str.. szok... 😮
Ja niedawno wrociłam do domku,i ciesze sie z tego powodu bo od rana na nózkach, odebrałam wyniki, pojezdziłam za firankami, kupiłam małej 2 bluzy, i sobie stanik do karmienia 🙂 zjadłam obiadek i mnie zmulilo, dzis aerobik sobie odpuszczam bo za duzo sobie na dzis dałam, na 18.30 jedziemy na wizyte 🙂 🙂 juz sie doczkac nie moge.
Olu my mamy materac dla małej gryka-kokos, na poczatku dzidzka lezy na kokosie, a pozniej kiedy zaczyna wstawac przekłada sie na gryke..
Antenka.. kolor sukienki bardzi mi sie podoba lubie takie szarości, z chęcią obejrze zdjecia jak bedziesz w niej wygladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zle czulam..cukier mi spadl..szlam z psem i normalnie poszlam nie do parku a ulicami bo se mysle jak fikne to mnie znajda przynajmniej..matko kochana 🤨 ale jakos mi sie polepszylo...bardzo sie boje tego niedocukrzenia i wogole chyba panikuje znowu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki ale dzis dzien...buuu ja chce wiosne....bylismy z miskiem na miescie i sie zalamalam bo chcialam spodnie kupic a rozmiary tych co byly fajne byly za male...buu dupsko cholerne dostalam ze dola mam...dwa rozmiary mi uroslo 🥴 i na dzis koniec z zakupami...
co do materaca to mi poradzono kokos pianka...a na poczatku myslslam o tym kokos-gryka-pianka.....no ale odradzono mi go i jeszcze tak do konca nie zdecydowalismy jaki bedzie...dopiero pewnie przy kupnie sie okaze..w sklepie macalam sobie kokos-pianka i wydaje sie w miare porządny. 🙂 🙂 w rozku mam wklad z kokosa i jest w sumie ok... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
hej mamuśki ale dzis dzien...buuu ja chce wiosne....bylismy z miskiem na miescie i sie zalamalam bo chcialam spodnie kupic a rozmiary tych co byly fajne byly za male...buu dupsko cholerne dostalam ze dola mam...dwa rozmiary mi uroslo 🥴 i na dzis koniec z zakupami...
co do materaca to mi poradzono kokos pianka...a na poczatku myslslam o tym kokos-gryka-pianka.....no ale odradzono mi go i jeszcze tak do konca nie zdecydowalismy jaki bedzie...dopiero pewnie przy kupnie sie okaze..w sklepie macalam sobie kokos-pianka i wydaje sie w miare porządny. 🙂 🙂 w rozku mam wklad z kokosa i jest w sumie ok... 🙂
ja kupilam w HM spodnie...i mam napewno wieksza dupe od Twojej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hej mamuśki ale dzis dzien...buuu ja chce wiosne....bylismy z miskiem na miescie i sie zalamalam bo chcialam spodnie kupic a rozmiary tych co byly fajne byly za male...buu dupsko cholerne dostalam ze dola mam...dwa rozmiary mi uroslo 🥴 i na dzis koniec z zakupami...
co do materaca to mi poradzono kokos pianka...a na poczatku myslslam o tym kokos-gryka-pianka.....no ale odradzono mi go i jeszcze tak do konca nie zdecydowalismy jaki bedzie...dopiero pewnie przy kupnie sie okaze..w sklepie macalam sobie kokos-pianka i wydaje sie w miare porządny. 🙂 🙂 w rozku mam wklad z kokosa i jest w sumie ok... 🙂
ja kupilam w HM spodnie...i mam napewno wieksza dupe od Twojej 😁


nie wierze ze masz wieksza ha ha 😜 a w mojej miescinie nie ma H&M bym musiala 40km jechac do najblizszego tego sklepu....a powiedz jeansy kupiłas?? bo mnie tylko one interesuja, jak przymierzylam materialowe to sie przezegnalam.....no i zawsze mialam 36-38 rozmiar a teraz 42 ledwo sie mieszcze.....masakraaaaaaaaaaaa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...