Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Caly dzien mnie nie bylo,problemy z netem i mialam 52 strony do nadrobienia....
Ja jutro do lekarza bo cos nie dobrego z gardlem mi sie dzieje i do tego kAszel....
Do MONICZKI pisalam,ale ciiiiisza...nie odp.
Jak sie odezwie to dam znac.
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki...U mnie noc taka sobie...kiedy ja się w kóńcu wyśpię???Brzuch boli przy wstawaniu,przekręcaniu itp.itd...Gardło boli coraz bardziej,kaszel się nasila i jeszcze katar zielony się pojawił.O 10:30 jadę do lekarza,niema co czekac i niema na co się męczyć..
Ciekawe jak Nasza Marinka,Fijolek,Aneczka,Moniczka,Beti 🥴?
Ciekawa jestem kiedy się rozpakuję...olbstawiali mi na święta...nie zgadli,koledzy na 28...poki co cisza.Mi sie snilo ze 29 kwietnia....zobaczymy...Czas pokaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki...U mnie noc taka sobie...kiedy ja się w kóńcu wyśpię???Brzuch boli przy wstawaniu,przekręcaniu itp.itd...Gardło boli coraz bardziej,kaszel się nasila i jeszcze katar zielony się pojawił.O 10:30 jadę do lekarza,niema co czekac i niema na co się męczyć..
Ciekawe jak Nasza Marinka,Fijolek,Aneczka,Moniczka,Beti 🥴?
Ciekawa jestem kiedy się rozpakuję...olbstawiali mi na święta...nie zgadli,koledzy na 28...poki co cisza.Mi sie snilo ze 29 kwietnia....zobaczymy...Czas pokaże.


oj biedactwo 😘 jedź jedź Kochana nie ma co się męczyć...
Moja mama od tygodnia codziennie rano zadaje mi to samo pytanie "i co jeszcze nic??" hehe 🙂 ale stwierdziła że daje mi jeszcze z dwa tygodnie i będzie po wszystkiemu... 🙂 nie może się doczekać pierwszej wnuczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
manki napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki...U mnie noc taka sobie...kiedy ja się w kóńcu wyśpię???Brzuch boli przy wstawaniu,przekręcaniu itp.itd...Gardło boli coraz bardziej,kaszel się nasila i jeszcze katar zielony się pojawił.O 10:30 jadę do lekarza,niema co czekac i niema na co się męczyć..
Ciekawe jak Nasza Marinka,Fijolek,Aneczka,Moniczka,Beti 🥴?
Ciekawa jestem kiedy się rozpakuję...olbstawiali mi na święta...nie zgadli,koledzy na 28...poki co cisza.Mi sie snilo ze 29 kwietnia....zobaczymy...Czas pokaże.




oj biedactwo 😘 jedź jedź Kochana nie ma co się męczyć...
Moja mama od tygodnia codziennie rano zadaje mi to samo pytanie "i co jeszcze nic??" hehe 🙂 ale stwierdziła że daje mi jeszcze z dwa tygodnie i będzie po wszystkiemu... 🙂 nie może się doczekać pierwszej wnuczki 🙂


Dzieki kochana...no pojade,
Moja mama to tylko caly czas sasiadom gada ze doczekac sie nie moze....tez jej pierwszy wnuczek bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie.. 🙂
ja też juz na nogach...ale chyba się jeszcze położę po śniadanku... 🙂
a po nocy narazie cisza...żadna nie chce się rozpakować... 😉
czekamy cierpliwie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej,
wczoraj po ciepłym prysznicu od razu zasnełam... skurcze sie wyciszyły, ehhh 😉 ale dzis od rana znowu tylko krótkie sa.
KAsia a pierwsze co pomyslałam jak sie obudziłam to ciekawe czy Twoj maluszek juz na swiecie...
WIecie co mnie to wkurza, ktokolwiek jak do mnie dzwoni to pierwsze pytanie jakie zadaje, urodziłas?? nie?? o jeny... 😠Ku... jak mnie to drazni.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Oki, to ja mówię dobranoc :* :*

Niech ta noc coś przyniesie 😉 😉 :*

no i przyniosla. 🤪
Marinka o 5 rano miala skurcze co 5 minut wiec akcja zaczela sie troinke wczesniej. jak bede cos wiecej wiedziec, bede pisac. 🤪


🤪 🤪 jupi !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):

WIecie co mnie to wkurza, ktokolwiek jak do mnie dzwoni to pierwsze pytanie jakie zadaje, urodziłas?? nie?? o jeny... 😠Ku... jak mnie to drazni.......

mam to samo! pisze smska do kolezanki co to miala wyjechac w swieta czy bezpiecznie dojechala a ona mi, ze tak a co? rodzisz? kur.. jak bede rodzic to sie nie bede pytac czy dojechala tylko konkretnego smsa wysle.. 😮 dzizaaas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):

WIecie co mnie to wkurza, ktokolwiek jak do mnie dzwoni to pierwsze pytanie jakie zadaje, urodziłas?? nie?? o jeny... 😠Ku... jak mnie to drazni.......

mam to samo! pisze smska do kolezanki co to miala wyjechac w swieta czy bezpiecznie dojechala a ona mi, ze tak a co? rodzisz? kur.. jak bede rodzic to sie nie bede pytac czy dojechala tylko konkretnego smsa wysle.. 😮 dzizaaas.


no dokładnie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki my dzisiaj pogrzeb mamy ale ogolnie atmosfera nie jest przybijająca więc mysle ze dobrze to zniose chociaz w kościele to pewnie zrycze sie jak bóbr 😞
moje maleństwo cały czas mnie pociesza 🙂
za dwa tyg ostatnia wizyta i moze wtedy zacznie sie coś dziać na razie u mnie cisza i spokój i czuje sie rewelacyjnie wiec nie smutam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...