Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziękuje Wam za życzonka Kochane brzuszki !!! 🙂

ja też Wam wszystkim życzę juz dziś,
aby te Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
a kolędowych śpiewów nie było dość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Dziewczynki a mnie nie ma w tej tabelce. Bylam na USG i widzialam mojego dzidzi i jest zdrowy i wszystko ok 🙂 Ma 448 gr 🙂 chyba dobrze naisalam. Jestem taka szczesliwa. Dziewczynki bedzie chlopiec : 🙂 🙂 🙂 Tak jak chcialam 🙂 I bede miala parke w domku 🙂


Zycze wam Kochane aby wasze maluszki grzaly was w te swieta od srodka i dawlay swiATECZNE KOPNIACZKI . I usiech byl na twarzy 🙂


Marinko, gratuluje chłopca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja po pelnym dniu wrazen, zalatania i zarobienia wiec tylko na chwile...
Wesolych swiat, aby wszystko sie udalo, by problemow bylo malo,
za to duzo atrakcji ale tylko tych dobrych no i oczywiscie zwiazanych z maluszkiem.
Objadajcie sie ale z glowa, i znajdzcie pod choinka to co sobie wymarzylyscie
(kolejne marzenie bo jedno nosicie juz pod serduszkiem)
No i do zobaczenia po swietach!!! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kot i pies-jakie może być zagrożenie?
Witam.
Dodam na początek że jestem w 18 tyg i mam zmartwienie.Otóż na święta jestem zaproszona do wujostwa na wieś które mają w domu psa który chodzi i po podwórzu i w domu.Jeszcze w domu znajduje sie w domu kot.Miałam wcześniej wykonane już badania na toksoplazmozę i wynik jest negatywny czyli jest dobrze.Martwię sie czy te wiejskie zwierzątka mogą mi zaszkodzić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
kot i pies-jakie może być zagrożenie?
Witam.
Dodam na początek że jestem w 18 tyg i mam zmartwienie.Otóż na święta jestem zaproszona do wujostwa na wieś które mają w domu psa który chodzi i po podwórzu i w domu.Jeszcze w domu znajduje sie w domu kot.Miałam wcześniej wykonane już badania na toksoplazmozę i wynik jest negatywny czyli jest dobrze.Martwię sie czy te wiejskie zwierzątka mogą mi zaszkodzić??


Aniu 288, z tego co wiem to pies nie powinien byc zagrozeniem, ale ten KOT tak :/
jeśli biega po podwórzu to nieciekawie :/
moje zdanie jest takie- przezorny, zawsze ubezpieczony! tym bardziej że miałaś robione badania i jest ok, więc nie potrzebne by Ci to było!
nie wiem czy zarazić się można tylko przez kontakt jeśli bys się z tym kotem bawiła, a jeśli go nie będziesz dotykać to chyba nie, napewno trzeba uważać na KOCIE ODCHODY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
napewno nie będę sie z nimi bawić.....zaraz po kolacji jadę do swoich rodziców.
Zawsze jest jakieś zagrożenie..obawa o maleństwo.

z tego co mi wiadomo musialabys doslownie grzebac w jego odchodach zeby sie zarazic.
Wiem bo moja mama ma kota i sie dowiadywalam troszke. ale oczywiscie moge byc w bledzie. Psiak nie jest zagrozeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
kot i pies-jakie może być zagrożenie?
Witam.
Dodam na początek że jestem w 18 tyg i mam zmartwienie.Otóż na święta jestem zaproszona do wujostwa na wieś które mają w domu psa który chodzi i po podwórzu i w domu.Jeszcze w domu znajduje sie w domu kot.Miałam wcześniej wykonane już badania na toksoplazmozę i wynik jest negatywny czyli jest dobrze.Martwię sie czy te wiejskie zwierzątka mogą mi zaszkodzić??



Kochana zapytalam sie mojego meza weterynarza. i powiedzial , ze pies w ogole nie zaraza. Wiec mozesz byc spokojna, niewazne czy sa wiejskie czy nie wiejskie. Wiec fiolku masz racje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He dziewczyny...
Co do tego kota to oczywiście może być zagrożeniem ale nie zawsze ja jestem tego dobrym przykładem.. NIgdy nie miałm żadnego zwierzęcia w domu a tym bardziej kota , nie miałam kontaktu z odchodami kota a w wynikach mi wyszło, że IGG mam przeciwciała czyli mam toksoplazmoze...ale po wykonaniu testu na awidność wyszło, że toksoplazmoze miałam dawno temu i nie ma zagrożenia...więc różnie bywa...

Byłam dzisiaj na badaniu połówkowym...pod serduszkiem nosze synka.. 🙂

Życze dobrej nocki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...