Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A już zapisałyście się do szkoły rodzenia ?? Lub wybrałyście szkołę??


Ja się muszę ogarnąć czy u mnie w rodzinnej miejscowości jest jakaś szkoła rodzenia. Wiem że była jedna położna która prowadziła szkołę rodzenia, ale czy nadal się tym zajmuje to nie wiem... Trzeba będzie się dopytać... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A już zapisałyście się do szkoły rodzenia ?? Lub wybrałyście szkołę??


my idziemy na pierwsze spotkanie/zajecia 8 stycznia. juz sie nie moge doczekac!! W Łodzi sporo jest tego typu szkól, a nam glownie zalezalo na weekendowych spotkaniach w odpowiednich godzinach. I znalezlismy. baaardzo jestem ciekawa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamaica91 napisał(a):
Witam dziewczynki 🙂 jak tam po świętach ?? 🙂


witam Was również po świętach! 🙂 ja juz się cieszę, że jest po!
to siedzenie i ciągłe jedzenie mnie wykańczało!!! codziennie święta u kogoś innego, wszędzie kazali jeść 😁 masakra!!! było pyszne, ale chyba za dużo 🙂 dziś się ważyłam, przed świetami 2 kg było mniej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

my idziemy na pierwsze spotkanie/zajecia 8 stycznia. juz sie nie moge doczekac!! W Łodzi sporo jest tego typu szkól, a nam glownie zalezalo na weekendowych spotkaniach w odpowiednich godzinach. I znalezlismy. baaardzo jestem ciekawa 🙃


super fijolek! ja też będę chodzić 🙂 napewno warto 🙂 i zawsze dla nas jakaś rozrywka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka.. wróciłam dzis był zakupowy dzien.. w 5 10 15 przeceny 50 % , zaoszczedziłam sporo 🙂 bylismy w smykolandzie wózki ogladalismy, głowa pełna inforamcji.. ogolnie to ogladalismy mutsy, ale boje sie jak to bedzie ze spacerówką bo nie jest za duża.. marinka bo z tego co kojarze To Wy chcecie kupic mutsy urban , a mutcy 4raider zwróciłas uwage co do spacerówki bo takie same sa w nich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
hejka.. wróciłam dzis był zakupowy dzien.. w 5 10 15 przeceny 50 % , zaoszczedziłam sporo 🙂 bylismy w smykolandzie wózki ogladalismy, głowa pełna inforamcji.. ogolnie to ogladalismy mutsy, ale boje sie jak to bedzie ze spacerówką bo nie jest za duża.. marinka bo z tego co kojarze To Wy chcecie kupic mutsy urban , a mutcy 4raider zwróciłas uwage co do spacerówki bo takie same sa w nich...


nam sprzedawca zwrocil uwage ze spacerowki mutsy sa dosc plytkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Mam termin na 23 maja 2011 rok. Czuje sie dobrze zadnych objawow poza bolacym podbrzuszem 😞 ponoc promienieje, waga narazie ani grama na plus nie podskoczyla,brzuch leciutko zaokraglony,ruchow i babelkow brak. Na 75 % bede miala coreczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia124 napisał(a):
Witam. Mam termin na 23 maja 2011 rok. Czuje sie dobrze zadnych objawow poza bolacym podbrzuszem 😞 ponoc promienieje, waga narazie ani grama na plus nie podskoczyla,brzuch leciutko zaokraglony,ruchow i babelkow brak. Na 75 % bede miala coreczke 🙂


witamy nowa majóweczkę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam do lekarza co do niego ide na 3d/4d. moj lekarz mnie do niego skierował bo ona własnie robi badanie min pod kontem serduszka.. pow ze teraz najlepiej bo proces kostnienia trwa i pozniej to ciezko bedzie w dalszych tygodniach no wiec.... zapisałam sie na srode ... i to juz za 2 dni.. ciesze sie ale stracha tez mam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek do własnie... martwie sie ta spacerówką... ale tak wózek super


no mnie tez sie baaaardzo podoba. 🙂
ale tak jak wspomnialam, to sprzedawca nam o tym powiedzial, i napomknal ze niektore mamy na to sie skarza 😞 wiec sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
aha zapomniałam napisac my tez juz sie zapisaliśmy do przyszpitalnej szkoły rodzenia pierwsze spotkanie 9 lutego.. bedziemy chodzic do samego porodu ... ciekawe jak bedzie.

to sporo macie tych spotkan - fajowo. a moge spytac jaka cena? wychodzi jakos 12-14 spotkan, zgadza sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek do własnie... martwie sie ta spacerówką... ale tak wózek super


no mnie tez sie baaaardzo podoba. 🙂
ale tak jak wspomnialam, to sprzedawca nam o tym powiedzial, i napomknal ze niektore mamy na to sie skarza 😞 wiec sama nie wiem.


hmmm ciezko bedzie chyba z wyborem
a fotelik poleciła maxicosi 4 gwiazki bezpieczenstwa niby ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
aha zapomniałam napisac my tez juz sie zapisaliśmy do przyszpitalnej szkoły rodzenia pierwsze spotkanie 9 lutego.. bedziemy chodzic do samego porodu ... ciekawe jak bedzie.

to sporo macie tych spotkan - fajowo. a moge spytac jaka cena? wychodzi jakos 12-14 spotkan, zgadza sie?


spotkania raz w tygodniu, za darmo 🙂 🙂 🙂bo to przyszpitalna , prowadzi ginekolog ze szpitala , oprowadzaja po szpitalu sa zajecia na sali gimn. u nas za szkole rodzenia trzeba zapłacic 450 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek do własnie... martwie sie ta spacerówką... ale tak wózek super


no mnie tez sie baaaardzo podoba. 🙂
ale tak jak wspomnialam, to sprzedawca nam o tym powiedzial, i napomknal ze niektore mamy na to sie skarza 😞 wiec sama nie wiem.



hmmm ciezko bedzie chyba z wyborem
a fotelik poleciła maxicosi 4 gwiazki bezpieczenstwa niby ma.


no tez slyszalam ze maxi cosi sa superowe.
dzis znowu ogladalam wozki.. ehh niby sie zdecydowalam, ale wiesz jak to jest 🙂
dzis znalazlam takie cacko.. ale jak to moj maz powiedzial "zapomnij" 😞
http://allegro.pl/concord-fusion-3-w-1-chilli-folia-przykrycie-waw-i1369730153.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
aha zapomniałam napisac my tez juz sie zapisaliśmy do przyszpitalnej szkoły rodzenia pierwsze spotkanie 9 lutego.. bedziemy chodzic do samego porodu ... ciekawe jak bedzie.

to sporo macie tych spotkan - fajowo. a moge spytac jaka cena? wychodzi jakos 12-14 spotkan, zgadza sie?


spotkania raz w tygodniu, za darmo 🙂 🙂 🙂bo to przyszpitalna , prowadzi ginekolog ze szpitala , oprowadzaja po szpitalu sa zajecia na sali gimn. u nas za szkole rodzenia trzeba zapłacic 450 zł.

aha, czyli jak przy szpitalu to za free?? zazdroszcze. my bedziemy chodzic przez 8tygodni po 3h za 270pln.. bylo gdzies taniej ale nie pasowaly nam kompletnie godziny. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...