Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
pochawalę się wam jaką pościel moja mama zamówiła dla dzieciątka

http://allegro.pl/drewex-posciel-3-czesciowa-ochraniacz-rozne-kolory-i1370116308.html

kolor HIPPO i do tego rożek też w tym kolorze 🙂


Śliczna ta pościel marinko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 ja tez mysle o tym mutsy i powiem wam że spacerówka faktycznie w niektórych wózkach jest większa ale tak sobie myśle że nasze Maleństwa w pierwszej zimie będą miały po pół roku więc się pomieszczą spokojnie a następna zima juz półtorej roku i pewnie tez dadza rade troche w wózku trochę na sankach a już nastapna zima to na pewno na nóżkach i sankach bo jak zobacza śnieg to nie usiedzą takie dwai poł latki w wózkach a jeśli bedzie tak ze nasz syn bedzie wielkoludem i nie bedzie sie juz miescil to po prostu kupie zwykła parasolke bo nie dam rady z wielkoludem i normalna spacerówka 🙂 napisałam to tak jak ja mysle ja mam odniesienie do tego ze moja kuzynka ma ten wózek i mała teraz ma ponad dwa lata i o wózku juz zapomniała a jak jezdziłysmy w lecie z przymusu bo trzeba było to faktycznie może nie było za wiele miejsca i kuzynka własnie zwróciła uwage na to że jest troche za płytka ale jak mała zasneła to po długości ładnie się zmieściła a ona uwierzcie mi wyglada na trzylatke i sama nawet właziła do tego wózka więc ja sobie tak myśle że my jednak kupimy mutsy bo idealnego wózka chyba nie ma a jeśli nasz syn bedzie duzy to spacerówka dopiero po poltora roku moze stac sie za mała a to juz bedzie raczej po drugiej zimie wiec albo kupimy parasolke lekka bo jak syn duzy bedzie to i ciezki wiec i tak nie dam rady albo bedziemy jezdzic na takim rowerku prowadzonym albo na nózkach a lato to już przelecimy na róznych pojazdach trojkolowych pewnie 🙂 zobaczymy co bedzie to bedzie mozna jedynie domyslac sie co bedzie za dwa lata a wózek ma zostac dla młodszej siostry bo tez jej sie podoba a sprzedac tez zawsze mozna wiec sie nie martwie na zapas 🙂
alez sie rozpisałam 🙂 dywagacje na temat wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek i jak drzemka pomogła ?

niestety nie. wygladam jakbym cala noc plakala, oczy spuchniete. Fasola dzis milczy. Wogole mam jakis nastroj do bani 😞 nie wiem o co chodzi. 🤢
kolezanka wyciaga mnie na pizze-moze lepiej mi sie zrobi, no i przestane sie zamartiwac o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek dokładnie tak idz .. pogadacie sobie .. taki wypad zawsze dobrze robi.. nie bedziesz sie zamartwiac.. 😘 😘 😘 poprostu taki dzien ..

czasami nawiedzaja mnie glupie mysli, ale od razu sobie przypominam ze wczoraj Fasolke czulam i ze nie ma co panikowac.. poza tym lekarz mowil ze ja w tej ciazy moge slabiej odczuwac ruchy ze wzgledu na polozenie lozyska.. ale ile mozna nie spac?? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam głupie myśli,, np ja czuje czesto silne ruchy w dole brzucha lekarz mówił ze ona ma tam rączki no a czemu nóżek nie czuje jak sie na usg ruszały ?? chwilami wpadam w dziki wir mysli.. ale zawsze jakos sobie wytłumacze po swojemu, ze musi byc dobrze i nie ma co tak myslec.. takie koło zamkniete. ehhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ja tez mam głupie myśli,, np ja czuje czesto silne ruchy w dole brzucha lekarz mówił ze ona ma tam rączki no a czemu nóżek nie czuje jak sie na usg ruszały ?? chwilami wpadam w dziki wir mysli.. ale zawsze jakos sobie wytłumacze po swojemu, ze musi byc dobrze i nie ma co tak myslec.. takie koło zamkniete. ehhhhhhh


Aniu, ja tez czuje takie silne ruchy w dole brzucha, zaraz pod pepkiem. Czytalam ze to moga byc skurcze (nie pamietam nazwy), ale ze to wszystko oki.
Dziekuje Ci za slowa otuchy. 😘
Polaze troszke moze po sklepach i sobie, albo Niuni cos kupie. Pewnie juz sie salesy rozpoczely. A nóż coś kupię.
Buziaki dla Was i do zobaczonka potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
NAwilżacz to dobra sprawa ja nie mam ale też myslimy teraz by sie nam przydał 🙂 🙂 no a pozniej jak maluszek bedzie to jak znalazł 🙂



Kochana nawilżacz to super sprawa. My kupiliśmy i nie żalujemy zakupu.
monalisaTwoje przemyślenia są przydatne powiem Ci.
Fijolek nie martw się bo fasolka się martwi razem z Tobą. Głowa do góry !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy taki - polecam http://allegro.pl/nawilzacz-powietrza-zelmer-23z052-ultradzwieki-i1372166428.html
Kupiliśmy w tamtym roku, jak jeszcze mieszkaliśmy w mieszkaniu - gdy włączałam wilgotność wynosiła 25% !!!!!
Przez te suche powietrze co chwile choroby itd., a w tamtym roku praktycznie nie chorowaliśmy.

Teraz nie używamy, bo w domku póki co mamy dobrą wilgotność, ale pewnie w przyszłym roku uruchomimy w Maluszka pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...