Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
kasia jak ja widze to Ty cagle pierzesz i prasujesz, ile Ty musisz miec ciuszkow dla synka 🙂 🤪


Gosiu, ja piore nie tylko rzeczy synka! Nasze 🙂 meza mam zawsze kuuupe, wiesz on codziennie swieze do pracy zaklada wiec z tygodnia sie nazbiera!

poza tym Synusia rzeczy juz mam poprane i poprasowane i juz sa w szafie poukladane :P 🙂


aaa :P ja to nielubie prasowac i droga wyjatku to ubranka malej no bo to trzeba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu ale z Ciebie pracus 🙂 🙂 mnie tez czeka prasowanko ale naszych rzeczy sterta lezy,,,,
ok ja zmykam, obiadzik zaraz bedzie i do lekarza 😘 😘 do pozniej


Aneczka, jak mam dzionek dobry to staram sie wykorzystac go!
wczoraj sie czulam fatalnie to nic prawie nie zrobilam 😮
wiec dzis nadrabiam!
a dzis zakladam baldachim itd... 🤪 a co tam!
najwyzej tez kocyk narzuce jakis i juz ( bo narzutki nie mam) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po zajeciach....bylo kapanie przewijanie i oddychanie do porodu.....kolejne za tydzien wtedy karmienie okres pologu 🙂 oj coraz blizej ta chwila ale powiem wam ze po tych zajeciach jestem jakas spokojniejsza co do porodu....takie pozytywne myslenie naprawde duzo pomaga 🙂 🙂 oby tylko do porodu sie ten stan utrzymal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka,masz sliczny duzy brzunio! Duzy dzidzius bedzie.Ale trzeba tez pod uwage wziac,ze lekarze nie waza,tylko mierza dzieci.Waga dziecka jest przypuszczalna.Takze wagi dzidzi nie trzeba doslownie brac,bo czasami przy narodzinach okazuje sie,ze mniej wazy,ale czasami i wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjjj, dokladnie!! bedziemy najszczesliwsze mamusie!

i wiecie co.... lozeczko "ubrane" 🙂 a co sie naprasowalam tez tego baldachimu i poscieli itd..
takze ciesze sie, ze juz mam z glowy i w razie "W" nie musze sie juz martwic 🙂 a na baldachim narzuce folie, zeby sie nie zakurzyl i kocyk na posciel i bedzie git 🙂 🙂 🙂

no to dzis zdjatka wrzuce pokoiku 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! mialam dzien pelen wrazen oj mialam a to jeszcze nie koniec, jutro nastepny dzien.ale juz wam opowiadam: no wiec jestem po wizycie maluszek wazy 3300, szyjka sie zmiekczyla i skrocila, ale co najlepsze to moja ostatnia wizyta dostalam skierowanie do szpitala i jutro mam isc sie umowic na cesarke na zasadzie przyjde w dany dzien naczczo posiedze chwilke i beda mnie ciac a co do znieczulenia to zzo, takze dziewczynki to juz blizej niz dalej chyba rozpakuje sie pierwsza, ja jestem w tej chwili w szoku ze to na bank bedzie przyszly tydzien i troche panikuje tak wiec dziewuszki pozostawiam was narazie chcialam sie podzielic tylko informacja. buziaki w brzuszaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
ojjjj, dokladnie!! bedziemy najszczesliwsze mamusie!

i wiecie co.... lozeczko "ubrane" 🙂 a co sie naprasowalam tez tego baldachimu i poscieli itd..
takze ciesze sie, ze juz mam z glowy i w razie "W" nie musze sie juz martwic 🙂 a na baldachim narzuce folie, zeby sie nie zakurzyl i kocyk na posciel i bedzie git 🙂 🙂 🙂

no to dzis zdjatka wrzuce pokoiku 🙂 🙂 🙂 🙂


w koncu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie wieczornie! mialam dzien pelen wrazen oj mialam a to jeszcze nie koniec, jutro nastepny dzien.ale juz wam opowiadam: no wiec jestem po wizycie maluszek wazy 3300, szyjka sie zmiekczyla i skrocila, ale co najlepsze to moja ostatnia wizyta dostalam skierowanie do szpitala i jutro mam isc sie umowic na cesarke na zasadzie przyjde w dany dzien naczczo posiedze chwilke i beda mnie ciac a co do znieczulenia to zzo, takze dziewczynki to juz blizej niz dalej chyba rozpakuje sie pierwsza, ja jestem w tej chwili w szoku ze to na bank bedzie przyszly tydzien i troche panikuje tak wiec dziewuszki pozostawiam was narazie chcialam sie podzielic tylko informacja. buziaki w brzuszaki 😘 😘 😘


ale masz duzego dzieciaczka 🤪

zazdroszcze Ci ze za tydzien juz bedziesz miala dzidziusia przy sobie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Witajcie wieczornie! mialam dzien pelen wrazen oj mialam a to jeszcze nie koniec, jutro nastepny dzien.ale juz wam opowiadam: no wiec jestem po wizycie maluszek wazy 3300, szyjka sie zmiekczyla i skrocila, ale co najlepsze to moja ostatnia wizyta dostalam skierowanie do szpitala i jutro mam isc sie umowic na cesarke na zasadzie przyjde w dany dzien naczczo posiedze chwilke i beda mnie ciac a co do znieczulenia to zzo, takze dziewczynki to juz blizej niz dalej chyba rozpakuje sie pierwsza, ja jestem w tej chwili w szoku ze to na bank bedzie przyszly tydzien i troche panikuje tak wiec dziewuszki pozostawiam was narazie chcialam sie podzielic tylko informacja. buziaki w brzuszaki 😘 😘 😘


ale masz duzego dzieciaczka 🤪

zazdroszcze Ci ze za tydzien juz bedziesz miala dzidziusia przy sobie 😘



Gratulacje dużego bobaska 🙂
Ale o co chodzi z tym skierowaniem na CC ?? jakies przeciwwskazania 🤔 🤨 🤨??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No generalnie jestem sama w szoku bo myslalam ze moze pod koniec przyszlego tygodnia,moze po swietach a tu tak nieodlegly czas.... a co do cc to ja juz dawno wiedzialam ze bede je miec - dawny uraz kosci lonowych i miednicy mnie do tego kwalifikuje a umawiac sie bede w szpitalu zeby nie isc z marszu i uslyszec a to nie ma miejsc,a to moze niech pani jeszcze poczeka. no i to tyle....mam stresa powiem wam ojjj mam. musze wklepac numery kilku z was zeby informowac na bierzaco, te ktore nie dostaly by zadnego smsa prosze sie nie obrazac ale nie bede pisac do wszystkich bo sie potem z rachunkiem nie wyrobie 🙂 dobrze ze wyprawka i wszystko inne gotowe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...