Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
monalissa napisał(a):
😁 😁 😁 nieżle ale komus musi sie nudzic baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo skoro siedzi tu tyle czasu żeby co 2 h zabrac komus oklask żal mi takiej mamusi


moze ona nie zazdrosci oklaskow a wlasnie ciazy wyimaginowala sobie ciaze i siedzi sflustrowana i oklaski zabiera heheheh 🙃


oj to mi już pachnie chorobą i nie myśle o grypie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
]monalissa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
monalissa napisał(a):
😁 😁 😁 nieżle ale komus musi sie nudzic baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo skoro siedzi tu tyle czasu żeby co 2 h zabrac komus oklask żal mi takiej mamusi


moze ona nie zazdrosci oklaskow a wlasnie ciazy wyimaginowala sobie ciaze i siedzi sflustrowana i oklaski zabiera heheheh 🙃


oj to mi już pachnie chorobą i nie myśle o grypie 😁


ta choroba tej okraglej czesci ciala co jest umocowana na szyi 🤪????????????????????????? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
]monalissa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
monalissa napisał(a):
😁 😁 😁 nieżle ale komus musi sie nudzic baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo skoro siedzi tu tyle czasu żeby co 2 h zabrac komus oklask żal mi takiej mamusi


moze ona nie zazdrosci oklaskow a wlasnie ciazy wyimaginowala sobie ciaze i siedzi sflustrowana i oklaski zabiera heheheh 🙃


oj to mi już pachnie chorobą i nie myśle o grypie 😁


ta choroba tej okraglej czesci ciala co jest umocowana na szyi 🤪????????????????????????? 😁


niestety to właśnie o tą część ciała mi chodziło 😁
uciekam dziewczyny bo miska musze troche wymacac 🙂 niech wymysli jutro cos na obiad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
]monalissa napisał(a):
justiks23 napisał(a):
monalissa napisał(a):
😁 😁 😁 nieżle ale komus musi sie nudzic baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo skoro siedzi tu tyle czasu żeby co 2 h zabrac komus oklask żal mi takiej mamusi


moze ona nie zazdrosci oklaskow a wlasnie ciazy wyimaginowala sobie ciaze i siedzi sflustrowana i oklaski zabiera heheheh 🙃


oj to mi już pachnie chorobą i nie myśle o grypie 😁


ta choroba tej okraglej czesci ciala co jest umocowana na szyi 🤪????????????????????????? 😁


niestety to właśnie o tą część ciała mi chodziło 😁
uciekam dziewczyny bo miska musze troche wymacac 🙂 niech wymysli jutro cos na obiad 🙃


no to jest pewne ze ma cos nie haloooo hahahah Masuj masuj miska hihi 🤪 😘 Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny weszłam na chwile bo dopiero goscie pojechali a tu znów widze temat oklasków.....jeśli ktoś naprawdę zabiera to dajcie już spokoj nie warto sie denerwować, widocznie ktos zazdrosci ze my mozemy gadac o wszystkim a ona nie....eh naprawde zal takiej osoby jakby jeszcze miala za to placone....przesada.....a i macajcie miskow hehe dobry sposob, jutro jedziemy z mezem na zakupy dla malego jak znajde znow jakies fajne body to wrzuce fotki...buziaki dla dzidziusiow :*



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane miałam 20 stron do nadrobienia od 15 godziny hehe A mam pytanie tylko nie pamietam juz kto o tym pisal dlaczego niekoniecznie do tyleczka dla dziecka sudocrem a jaki jest jeszcze dobry?
Fijolek – dla dziewczynki tez takie widziałam jeśli bardz ci zalezy można się zgadac kupie ci i wysle hehe bo te moja to SA na 74 cm bo kupuje na zas fakt Na poczatek nie ma co za duzo dostaniemy w prezencie dla maluszka na pewno od rodziny dosc hehe
aneczka – oczywiście ze pranie w proszku dla niemowlat nie w innym 
Jamajka ja – ja tez nie mam wystającego pepeka i mój lekarz powiedział ze to dobrze bo jak jest wystający to to jest przepuklina pepkowa podobnobo tez sie martwolam i na ostatniej wizycie sie zapytalam smial sie hehe a sutki wyskoczyly hehe mój maz stwierdzil ze piersi mam ogromne i już mu się nie podobaja wolal te wczesniej ehhe a ja zawsze chcialm mieć duzo wieksze hehe i dogadzaj facetowi heh




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki ja was prosze nie przejmujcie sie tymi co wam zabieraja oklaski, widocznie tylko to sprawia im przyjemnosc, a my poki co rozmawiajmy sobie dalej przeciez jest tak milo 🙂 Aczkolwiek ktos tez mi je ukradl 🤨
Leze juz w lozeczku z mezem poogladalismy dzis troche domow, i powiem wam ze mam nad czym myslec boje sie tylko tego ze ze wzgledu na swoj stan moze mnie to przerosnac... ale poki co badzmy pozytywnie nastawieni. Dzis moje malenstwo kopie dosc mocno, nawet tak ze moj malzonek to widzial ale byla radosc w domu i komenatrz: ale skubany ma sile, pewnie po tacie 🙂
A co do ciala to poki co moj pepek tez normalny a piersi nieco wieksze i jakby szykowaly sie ale powoli do mleczka. To co brzuchatki milej nocki zycze buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewuszki ja was prosze nie przejmujcie sie tymi co wam zabieraja oklaski, widocznie tylko to sprawia im przyjemnosc, a my poki co rozmawiajmy sobie dalej przeciez jest tak milo 🙂 Aczkolwiek ktos tez mi je ukradl 🤨
Leze juz w lozeczku z mezem poogladalismy dzis troche domow, i powiem wam ze mam nad czym myslec boje sie tylko tego ze ze wzgledu na swoj stan moze mnie to przerosnac... ale poki co badzmy pozytywnie nastawieni. Dzis moje malenstwo kopie dosc mocno, nawet tak ze moj malzonek to widzial ale byla radosc w domu i komenatrz: ale skubany ma sile, pewnie po tacie 🙂
A co do ciala to poki co moj pepek tez normalny a piersi nieco wieksze i jakby szykowaly sie ale powoli do mleczka. To co brzuchatki milej nocki zycze buziaki


Hussi zycze powodzonka w podjeciu decyzji co do domu, bo to napewno nie jest latwe ...
co do naszych malenstw i tatusiow to u mnie jest to samo 🙂 jak rozmawiamy o NIM, to oczywiscie moj maz- po tatusiu ma 🙂 hehehe... dzis zajadalam sie czekoladka i mowie: ale nasz maluszek lubi chyba tez slodkie- to moj maz: tak samo jak tatus :P
a jak sie maly rusza i zawolam meza to przestaje czasami wojowac, czuje pewnie respekt przed tata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a ile jest w paczce.. ? jakies 10 dziennie pewnie pojdzie, mi sie wydaje ze nie ma ca na zapas kupowac bo nie wiadomo czy maluszkowi ciasene nie beda zalezy jakie dziecko w ogole ..


tutaj u nas sa paczki po 27 sztuk tych najmniejszych od 2-5 kg ...
no wlasnie zawsze mozna jechac i dokupic... tylko, ze akurat teraz beda w promocji i dlatego pytam bo nie wiem ile kupic 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
uu wodze ze nikt mi nie odpisuje co do kremu... mam jakos dziwne wrazenie ze jestem pominieta ale moze mi sie wydaje...milej nocki uciekam spac





Beatko nikt Cie nie pominal 🙂 poprostu jak piszemy wszytskie naraz to czasem trzeba wrocic zeby przeczytac to, co napisala ktoras z nas wczesniej 🙂
ja wiem ze sudocrem jest OK i polecaja go wlasnie do pupci na odparzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
weszlam jeszcze na chwile przed snem i mialam 16stron do nadrobienia.. wow!!
Beata, nie pamietam dokladnie co to za kremy. w domu powinnam miec zapisane,wiec jak wroce we wtorek to zerkne.
Co do pampersow, ja kupilam 4 paczki, lacznie jakies 172 sztuki pieluszek.



witaj fijolek
ale wzielas te jedyneczki od 2-5 kg ??? czy te od 3-6 kg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...