Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
a wiesz co Fijolek kiedyś Cie odwiedzę , zobaczysz!! Jeszcze będziesz się wykręcać żebym nie przyjeżdżała 😜 😜 😜 I chętnie bym wpadła.. a jakie upiekłaś?

sluchaj, ja sie nigdy nie wykrecam od takich spotkan/wizyt. Moj Piotrek sie smieje ze kolezanki z pracy ze Szczecina do Lodzi sciagam 🙂
a iasteczka takie kruche. tylko napieprzylam sie z udekorowaniem... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I weż tu ogranicz cukier i słodycze jak tu takie pysznosci co chwila ktos pokazuje 😁
FIJOLKU bardzo apetyczne ciasteczka,zjadłabym sobie...
MARINKO sliczne zdjecie,brzusio cudne 🙂
JUSTINA,ANECZKA słodkiem drzemki...
MONICZKO nie sliń sie 😁 😁 😁

A ja tak na raty pakuje rzeczy i dumam czy aby wszystko zapakowałam,musiałam na chwilę sie położyc bo brzuch zaczął mnie boleć i tak jakby skurcze mnie złapały...z Panem z ALLEGRO złapałam kontakt i już wszystko ustalone itp.Jutro wpłacę pieniążki a Pan wysle łóżeczko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczynki! ja juz po sprzataniu w domku i powiem wam szczerze ze nie mam juz wiecej sily na nic, na szczescie miedzy czasie zrobilam obiad, poki co poloze sie bo plecki troche doskwieraja moze zasne. buziaki p.s fijolku ale pysznosci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
kurcze, jak to szybko leci, dziś 29tydzień się zaczął u nas 🙂. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę 🙂

a no leci...zanim sie obejrzymy mina 2 m-ce i juz moga sie pojawic pierwsze majowe szkraby...i tak jak teraz chwalimy sie fotkami wozkow,lozeczek,itd beda sie pojawiac fotki maluskich dzidziusiow 🙂 juz niedlugo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki wez sie nie slin jak ci takie pysznosci pokazuja,a ty nie mozesz i jezor do dupy ucieka 😁 🙃 😁
a ty co???znow fotka inna?? 😜 juz ci sie tamta znudzila... ?
to moze i ja wam swoja jape wkleje 🙂


A no tak jakos...zaraz jeszcze inną wrzuce heh 😁No a Twoja super...laska z Ciebie 😉

Mnie cos ten brzuch pobolewa,tzn.kuje tak,raz z prawej,raz z lewej...i krocze pobolewa chwilami,ale za tydzien wizyta,a jak bedzie się cos działo to pójdziemy wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki wez sie nie slin jak ci takie pysznosci pokazuja,a ty nie mozesz i jezor do dupy ucieka 😁 🙃 😁
a ty co???znow fotka inna?? 😜 juz ci sie tamta znudzila... ?
to moze i ja wam swoja jape wkleje 🙂


A no tak jakos...zaraz jeszcze inną wrzuce heh 😁No a Twoja super...laska z Ciebie 😉

Mnie cos ten brzuch pobolewa,tzn.kuje tak,raz z prawej,raz z lewej...i krocze pobolewa chwilami,ale za tydzien wizyta,a jak bedzie się cos działo to pójdziemy wczesniej.

laska hehehe dobre ...i tej wersji sie trzymajmy...
brzuch cie boli..nie dobrze...nie wiem czy bym czekala tydzien...a jak dlugo cie boli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki wez sie nie slin jak ci takie pysznosci pokazuja,a ty nie mozesz i jezor do dupy ucieka 😁 🙃 😁
a ty co???znow fotka inna?? 😜 juz ci sie tamta znudzila... ?
to moze i ja wam swoja jape wkleje 🙂


A no tak jakos...zaraz jeszcze inną wrzuce heh 😁No a Twoja super...laska z Ciebie 😉


Mnie cos ten brzuch pobolewa,tzn.kuje tak,raz z prawej,raz z lewej...i krocze pobolewa chwilami,ale za tydzien wizyta,a jak bedzie się cos działo to pójdziemy wczesniej.

laska hehehe dobre ...i tej wersji sie trzymajmy...
brzuch cie boli..nie dobrze...nie wiem czy bym czekala tydzien...a jak dlugo cie boli??


To nie jest jakis nieznośny ból,co jakis czas cos zaboli zakuje,ale to chyba Mały się tak rozpycha,zjem zaraz kolacyjkę,umyjję się i wskocze do łóżka i przeleże cały wieczór wypoczne porządnie i bedzie ok,a jak nie to jutro pojedziemy do doktorka...Trzymaj się kochana...pewnie bede aż w czwartek,piatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tylko znów ja 😜 niedawno wstalam zrobilismy sobie z mezem drzemke popoludniowa hehe
a teraz wciagnelam buleczke z budyniem mniam....
Fijolek kucharko dawaj przepisa na te pysznosci.... 😜
Dziewczyny mowie wam ona nas wyszkoli....bedziemy stac w kuchni popoludniami i prychcic ciasteczka placki rogaliki itp hehe.... 😜 😜 ....Moze stworzymy ksiazke kucharska z przepisów Fijolka la ciezarnych 🙂 🙂
Kochana czekam na przepis...jutro chyba bym te ciasteczka zrobila serio juz mi slinka przez ciebie cieknie... 🙂

Moniczko fotka pierwsza klasa....jak to sie mowie..."niezla foczka z ciebie" w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jejku alez mam ochote na kanapke z pomidorkiem... 🥴

to jak ja wczoraj mialam chcice na kanapke z pasztetem i ogorasem kiszonym .. 😁
i rano mi misiek kupil och jaka bylam happy 🙂 i pomidorki tez mam 🙂
ale jeszcze takiego smaka nie maja...ale juz sa mlode ziemniaczki i mloda kapustka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
To tylko znów ja 😜 niedawno wstalam zrobilismy sobie z mezem drzemke popoludniowa hehe
a teraz wciagnelam buleczke z budyniem mniam....
Fijolek kucharko dawaj przepisa na te pysznosci.... 😜
Dziewczyny mowie wam ona nas wyszkoli....bedziemy stac w kuchni popoludniami i prychcic ciasteczka placki rogaliki itp hehe.... 😜 😜 ....Moze stworzymy ksiazke kucharska z przepisów Fijolka la ciezarnych 🙂 🙂
Kochana czekam na przepis...jutro chyba bym te ciasteczka zrobila serio juz mi slinka przez ciebie cieknie... 🙂

Moniczko fotka pierwsza klasa....jak to sie mowie..."niezla foczka z ciebie" w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie 🙂 🙂


hehe to mile, ale mysle ze najbardziej kulinarnie na chwile obecna dziala Marinka..
moje ciasteczka sa z przepisu na pudelku, serio. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
jejku alez mam ochote na kanapke z pomidorkiem... 🥴

to jak ja wczoraj mialam chcice na kanapke z pasztetem i ogorasem kiszonym .. 😁
i rano mi misiek kupil och jaka bylam happy 🙂 i pomidorki tez mam 🙂
ale jeszcze takiego smaka nie maja...ale juz sa mlode ziemniaczki i mloda kapustka 🙂

no ja wlasnie bronie sie przed kupieniem takiego pomidorka bo to tylko szkoda kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...