Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no ja w sumie tez mam 3 terminy... 🙂 i tez se wstawilam juz suwaka wg OM... ten pierwszy termin mam na 26 kwietnia...takze ja za m-c juz bede miala pelne gacie hehehe
przestan...najwazniejsze nie panikowac sluchac co mowi polozna..lekarz....dac z siebie wszystko i po robocie...no biez przyklad z Oli 😁 😁 😁..przeciez to trwalo 20 minutek hehehe..sie smieje a sama trzese gaciami 🙂 🙂 🙂 🙂

hej ja tez pierworodka...wiec witam w klubie...ja tobie zazdroszcze ze masz jeden konkretny termin 🙂




Ale Wam zazdroszcze,wiecie czego sie spodziewać,nie to co ja pierworódka....;/ ale cgyhba nie bedzie tak zle.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
a co do terminów to mi pierwszy na 17 maja i tak sie wszedzie sprawdza..... 😉
czyli z usg tez??





Tak, z usg i we wszytskich internetowych kalendarzach ciazowych....wiec tego sie trzymam, ale znajac zycie bedzie po terminie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikaja wczoraj w piekarni z moim bylam i kuzwa patrze takie ciacha 🙂i mowie kotek ..ale jedno 😞no jak chcesz mowi..zjadalm..sprawdzam cukier 5.2/wiec spoko...ale dzisiaj dieta raz w tyg zjem slodkie i wystarczy 🙂co do porodu to bol jak przy okresie...przynajmniej dla mnie..jak mocny okres....nie jest tragicznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
a co do terminów to mi pierwszy na 17 maja i tak sie wszedzie sprawdza..... 😉
czyli z usg tez??





Też się ciedssze zeb tylko jeden termin jest i mam nadzjieje ze tak zostanie.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Monikaja wczoraj w piekarni z moim bylam i kuzwa patrze takie ciacha 🙂i mowie kotek ..ale jedno 😞no jak chcesz mowi..zjadalm..sprawdzam cukier 5.2/wiec spoko...ale dzisiaj dieta raz w tyg zjem slodkie i wystarczy 🙂co do porodu to bol jak przy okresie...przynajmniej dla mnie..jak mocny okres....nie jest tragicznie....



A to jka przy okresie to przeyzje,ale powiem Wam ze oststnio u nas w szpitalu dziewczyna 25 lat urodzila (teraz nie wiem jaka plec ale nie wazne to) i po 3 tygodniach zglasza sie do szpitala ponownie z bolem w klatce piersiowej i co sie okazaloze kobietka w iweku 25 lat zawal miala. a jeje dzidzia dopieroco 3 tygodnie ma.....masakra jakas.....;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Monikaja wczoraj w piekarni z moim bylam i kuzwa patrze takie ciacha 🙂i mowie kotek ..ale jedno 😞no jak chcesz mowi..zjadalm..sprawdzam cukier 5.2/wiec spoko...ale dzisiaj dieta raz w tyg zjem slodkie i wystarczy 🙂co do porodu to bol jak przy okresie...przynajmniej dla mnie..jak mocny okres....nie jest tragicznie....



A to jka przy okresie to przeyzje,ale powiem Wam ze oststnio u nas w szpitalu dziewczyna 25 lat urodzila (teraz nie wiem jaka plec ale nie wazne to) i po 3 tygodniach zglasza sie do szpitala ponownie z bolem w klatce piersiowej i co sie okazaloze kobietka w iweku 25 lat zawal miala. a jeje dzidzia dopieroco 3 tygodnie ma.....masakra jakas.....;(
no to faktycznie tragedia 😞spac mi sie chce chyba sie uwale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Monikaja wczoraj w piekarni z moim bylam i kuzwa patrze takie ciacha 🙂i mowie kotek ..ale jedno 😞no jak chcesz mowi..zjadalm..sprawdzam cukier 5.2/wiec spoko...ale dzisiaj dieta raz w tyg zjem slodkie i wystarczy 🙂co do porodu to bol jak przy okresie...przynajmniej dla mnie..jak mocny okres....nie jest tragicznie....

mysle ze raz na jakis czas mozna se pozwolic na taki malenki grzeszek... 🙂 tymbardziej ze cukier maly po takim "deserku"... 🙂
ja se wyobrazam co tu sie bedzie dzialo w maju,jak bedziemy wszystkie przezywac i opowiadac kazda swoja historie,jaki byl nasz porod,ile fotek maluszkow bedzie 🙂 i jakie szczesliwe mamuski bedziemy...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Monikaja wczoraj w piekarni z moim bylam i kuzwa patrze takie ciacha 🙂i mowie kotek ..ale jedno 😞no jak chcesz mowi..zjadalm..sprawdzam cukier 5.2/wiec spoko...ale dzisiaj dieta raz w tyg zjem slodkie i wystarczy 🙂co do porodu to bol jak przy okresie...przynajmniej dla mnie..jak mocny okres....nie jest tragicznie....



A to jka przy okresie to przeyzje,ale powiem Wam ze oststnio u nas w szpitalu dziewczyna 25 lat urodzila (teraz nie wiem jaka plec ale nie wazne to) i po 3 tygodniach zglasza sie do szpitala ponownie z bolem w klatce piersiowej i co sie okazaloze kobietka w iweku 25 lat zawal miala. a jeje dzidzia dopieroco 3 tygodnie ma.....masakra jakas.....;(

ojojoj...to nie ciekawie...a moze jakies problemy z serduchem miala wczesniej...nie wiadomo..
moja kolezanka z pracy,okolo 40tki poronila,jak trafila do szpitala,porobili jej badania i sie okazalo ze zawal miala,a ona nawet o tym nie wiedziala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
dziewczynki a slyszalyscie ze w sa rozmowy w sprawie zwolnien chorobowych ze za kazdy miesiac chca zabrac 2 dni urlopu?Dotyczy to tez kobiety w ciazy. 😠


?? jak to? a czy kobiet w ciazy to tez dotyczy?? gdzie to wyczytalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczynki a slyszalyscie ze w sa rozmowy w sprawie zwolnien chorobowych ze za kazdy miesiac chca zabrac 2 dni urlopu?Dotyczy to tez kobiety w ciazy. 😠


?? jak to? a czy kobiet w ciazy to tez dotyczy?? gdzie to wyczytalas?

cos slyszalam...tzn chyba mama mi mowila...ach wnerwia mnie to wszystko...robia z nami zwyklymi ludzmi co chca i zabieraja co sie da,jak nie zasilek pogrzebowy,to becikowe,a to teraz urlopy...kuzwa niedlugo nam wyplaty zabiora... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczynki a slyszalyscie ze w sa rozmowy w sprawie zwolnien chorobowych ze za kazdy miesiac chca zabrac 2 dni urlopu?Dotyczy to tez kobiety w ciazy. 😠


?? jak to? a czy kobiet w ciazy to tez dotyczy?? gdzie to wyczytalas?
mówili kiedys w telewizji narazie sa tylko rozmowy na ten temat.ale kobiety w ciazy tez maja na uwadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczynki a slyszalyscie ze w sa rozmowy w sprawie zwolnien chorobowych ze za kazdy miesiac chca zabrac 2 dni urlopu?Dotyczy to tez kobiety w ciazy. 😠


?? jak to? a czy kobiet w ciazy to tez dotyczy?? gdzie to wyczytalas?
mówili kiedys w telewizji narazie sa tylko rozmowy na ten temat.ale kobiety w ciazy tez maja na uwadze.

rewelacja. 😮
my juz sie raczej na to nie zalapiemy, a ja jakos czesto nie chodze na L4.. no chyba ze jestem w ciazy.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
🙂

o hej mloda 😉 co taka zadowolona z samego rana?? 😜 co tam slychac??
a to orzez to słoneczko tu jest artykuł o tym o czym mówiłam.http://blog.rp.pl/wiadomoscdnia/2011/02/15/choroba-skroci-urlop/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
no dla mnie to jest chore...czemu sobie wsiarze nic nie odejmuja....tylko siedza i mysla co by tu tym robolom jeszcze skubnac...eh...
,asz racje Moniczko też jestem tego samego zdania niech zaczna od siebie niech wezma raz nasza pensje i zobacza jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
witajcie brzuchollki..:*
Fijolku mam pytanie czy możesz mi powiedzieć kto prowadzi Twoją ciąże i gdzie przyjmuje..? Z góry dziękuje..:*

hej, moja ciaze prowadzi Dr. Leszek Gottwald. Przyjmuje m.in. w Salve na A. Struga i na Łokietka oraz w Remedium. pozdrawiam 🙂


dziękuje bardzo za odp...buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze juz sie pogubilam musze zapisac corke jako 6 latke do szkoly i dzwonie wlasnie do szkoly a babka mi mowi ze 5 latki juz bmusza obowiazkowo isc w tym roku a ja mam i 5 i 6 latke ale nie wydaje mi sie ze juz musi isc 5 latek :/ moze wy cos wiecie na ten temat???????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
qrcze juz sie pogubilam musze zapisac corke jako 6 latke do szkoly i dzwonie wlasnie do szkoly a babka mi mowi ze 5 latki juz bmusza obowiazkowo isc w tym roku a ja mam i 5 i 6 latke ale nie wydaje mi sie ze juz musi isc 5 latek :/ moze wy cos wiecie na ten temat???????? 😮



Justiks23 5 latki jeszce w tym roku maja parwo wyboru, obowiazke jest dopiero od 2012roku,wiec nie ma sie czym stresowac....Pozdarwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...