Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
pewnie zadnej z Was nie ma juz i sobie odpoczywac a ja chcialam tak szybko o naszej wizycie na usg dzisiaj. 😜
Wiec Fasola nie bardzo chciala sie dzis pokazac, malo wspolpracowala, wisi do gory nogami, plecami do mojego brzucha. Oj ciezko bylo ja dzis podpatrzec 🙃
ale: 1900gram, 37-39cm wzrostu z wyprostowanymi kuloskami. serduszko bije 140 razy na minutke.
Ma wloski 🤪 Piekne tlusciutkie raczki i nozki. widzielismy policzki i uszka 🙂
Wazne pepowina z dala od glowki.
Termin porodu na 27 kwietnia. 🙂
A no kremik z łożyska można robic: 1stopien dojrzalosci. 😉

jestesmy przeszczesliwi ze wszystko jest jak trzeba!!


super Fijolku!!! to powoli juz kawal dzidzi! juz prawie 2 kg! wow! ciesze sie razem z Toba!!!
to moze jako Zajaczek lub Kurczaczek przyjdzie juz na swiat 😉 - w tym roku swieta sa pozno, bo wlasnie koniec kwietnia 🙂 ale byloby fajnie 🙂 ja mam termin na 5 maja jak narazie i zastanawialam sie czy moze nasz Kurczoczek nie bedzie chcial sie pokazac na Wielkanoc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja jeszcze zagladam w przerwie na reklamy bo czekalam wlasnie na twoja relacje fijolku 🙂 ale wymiary, ale wrazenia tymbardziej ze ostatnie mialas juz ladna chwile temu, ogarnela mnie radosc ze z twoja fasolka jest ok i ze jest tak super rozwinieta, ciekawe co bedzie u mnie 15 🙂 no i bedzie nas juz 3 rodzacych pod koniec kwietnia - ja,ty i marinka.naprawde sie ciesze,az moj malzonek dziwnie na mnie spojrzal,ale co tam.
a c do kapieli to owszem pomagaja, ale uwazajcie na ich dlugosc i temperature zeby sobie jeszcze gorzej nie narobic np.wywolac niepotrzebne skurcze albo nie daj boze zaslabnac!!! teraz moge isc spokojnie spac i odlozyc laptopa. milego wieczoru, dobrej nocki. do juterka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi, piekne slowa, dziekuje Ci bardzo 🙂 ciesze sie ze nie tylko nam te wiadomosci sprawiaja radosc.Duzy buziak dla Ciebie ( i meza 😜).
Kasia, mysle ze Twoja pociecha tez bedzie na Swieta z Wami. W koncu mamy ten sam termin 🤪
Caluje Was mocno i znikam do poscieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahh nie ma za co, przywiazalam sie do was, sama jestem ciezarowka, mamy podobne zyciowe historie a do tego piekne slowianskie imie 🙂 zatem ciesze sie waszym szczesciem i takie cos pozwala mi funkcjonowac z mysla ze kazda z nas bedzie wkrotce szczesliwa mama super zdrowego dzieciaczka. a teraz nie przeszkadzam juz, nacieszcie sie z mezem dobra nowina i wrazeniami z wizyty 🙂 buziaki dobrej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
tak jest!!!! 🙂
ja juz gotowa do boju hehehe
buziaki dla brzuchali 😘


witam kochana oklask polecial w twoja strone 🙂

czesc mamuska 😜
dzieki lap i ty rewanzowego na dzien dobry 🙃


dziekuje dziekuje ihi jestes moze na gg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
tak jest!!!! 🙂
ja juz gotowa do boju hehehe
buziaki dla brzuchali 😘


witam kochana oklask polecial w twoja strone 🙂

czesc mamuska 😜
dzieki lap i ty rewanzowego na dzien dobry 🙃


dziekuje dziekuje ihi jestes moze na gg 🤪

jeszcze nie ale niedlugo moge byc...hihi
chwila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
tak jest!!!! 🙂
ja juz gotowa do boju hehehe
buziaki dla brzuchali 😘


witam kochana oklask polecial w twoja strone 🙂

czesc mamuska 😜
dzieki lap i ty rewanzowego na dzien dobry 🙃


dziekuje dziekuje ihi jestes moze na gg 🤪

jeszcze nie ale niedlugo moge byc...hihi
chwila...



ok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuski 🙂

Ja już dawno nie spię,ale poleżałam troszkę,teraz kawusię piję i zaglądam do Was.Ciśnienie prawidłowe 🙂tylko jakas taka polamana jestem i dokuczają plecy i nogi 😞
Fijolku cieszę się razem z Tobą,że z Waszą córcią wszystko ok...już nie długo Malutka bedzie z Wami 🙂Teraz nie mogę doczekać sie swojej wizyty...już tylko 4 dni 🙂
Justiks,Moniczkaa witajcie kochane 😜 😜 😜
MArinko,Hussi już wiecie że Wasze cesarki będą pod koniec kwietnia???Ja nic na ten temat niewiem,ale w środę zapytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry Mamuski 🙂

Ja już dawno nie spię,ale poleżałam troszkę,teraz kawusię piję i zaglądam do Was.Ciśnienie prawidłowe 🙂tylko jakas taka polamana jestem i dokuczają plecy i nogi 😞
Fijolku cieszę się razem z Tobą,że z Waszą córcią wszystko ok...już nie długo Malutka bedzie z Wami 🙂Teraz nie mogę doczekać sie swojej wizyty...już tylko 4 dni 🙂
Justiks,Moniczkaa witajcie kochane 😜 😜 😜
MArinko,Hussi już wiecie że Wasze cesarki będą pod koniec kwietnia???Ja nic na ten temat niewiem,ale w środę zapytam...


witam witam a ty tez masz miec cesarke:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
Dzień dobry Mamuski 🙂

Ja już dawno nie spię,ale poleżałam troszkę,teraz kawusię piję i zaglądam do Was.Ciśnienie prawidłowe 🙂tylko jakas taka polamana jestem i dokuczają plecy i nogi 😞
Fijolku cieszę się razem z Tobą,że z Waszą córcią wszystko ok...już nie długo Malutka bedzie z Wami 🙂Teraz nie mogę doczekać sie swojej wizyty...już tylko 4 dni 🙂
Justiks,Moniczkaa witajcie kochane 😜 😜 😜
MArinko,Hussi już wiecie że Wasze cesarki będą pod koniec kwietnia???Ja nic na ten temat niewiem,ale w środę zapytam...


witam witam a ty tez masz miec cesarke:o

czesc manki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
Tak Justynko,prawdopodobnie czeka mnie cesarka bo choruje na nadcisnienie,ale na 100% nie jestem pewna,może dowiemy się w środę.



a ty jak bys wolala rodzic?


Od początku ciąży i nawet przed chciałAm cesarkę,ale czym b liżej to wolalabym sama urodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
Tak Justynko,prawdopodobnie czeka mnie cesarka bo choruje na nadcisnienie,ale na 100% nie jestem pewna,może dowiemy się w środę.



a ty jak bys wolala rodzic?


Od początku ciąży i nawet przed chciałAm cesarkę,ale czym b liżej to wolalabym sama urodzic.


wiec zycze ci zeby bylo po twojej mysli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...