Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja jestem padnieta. wszystko dzis zalatwilismy i normalnie brak mi sil.
Drzwi do kabiny zamowione, musimy czekac do 4 tygodni.. chcialabym sie jeszcze w dwupaku wykapac.. 🙂
kafle kupione i byl nasz majster i kolejne uzgodnienia z mezem.. ehh do piatku podobno powinni zdarzyc.. oby. juz mam dosyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Justiks no powiem Ci kochana.. calkiem calkiem duzawe to M1 🙂 u mnie tez ostatnio brzuchol postanowil wziac i urosnac.. 🙃


w poniedzialek sie dowiem ile ma maly bo mam wrazenie ze mimo wielkich rozmiarow brzuchola on ma malo miejsca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witjcie
Ja juz w lozeczku,ale u sasiada tak muzykA glosno gra ze az mi chwilami w glowie szumi 😞A jak Maly sie urodzi to raczej w wekendy biedaczek sobie nie pospi bo mam baardzo rozrywkowego sasiada...
Fijolku u ciebie to juz widzisz koniec,a u mnie...eh...tez mam dosc,ale pozniej bedzie ladnie 😜
Justiks sliczny brzuchol,no i spory juz.Moj tez rosnie i chwilami mam wrazenie ze z dnia na dzien coraz wiekszy...
Kasiagwiazdka u mnie Maluszka pokoik skonczony,mozna skrecac lozeczko i komode,ale poki co ja mam tu lozko wstawione do czasu az skoncza nasz pokoik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zagladam do Was z mysla, ze pewnie pare stronek do nadrobienia, a tutaj tylko 2 dzisiaj 😜

ja tylko na chwilke, bo dzis podzialalam troszke i brzuszek sie zrobil twardy, wiec musze zaraz do lozeczka.

jak mi ucho zatyka to wlasnie tak robie, ze zatykam nos, albo ziewam i sie tez polepsza 😜 hehehe

justiks, ale masz Brzucholek fajny! a jaaaki juz duzy! 🙂 ale moj tez rosnie teraz coraz szybciej, bo czuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku i Manki, teraz napewno nie jest na reke z tymi remontami, ale akurat na przyjscie maluszka na swiat bedziecie miec wszystko nowe i ladne, wiec glowa do gory!

ja tez juz bym chciala, zeby pokoik byl zrobiony i bylby spokoj, ale trzeba jakos to przezyc!

Nasze mebelki maja przyjsc pod koniec marca, wiec do tego czasu bedzie zrobione 🙂 pozniej tylko skrecic meble i zaczac prac, prasowac i ukladac Maluszka rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zycze Wam spokojnej i przespanej nocki moje Brzucholki!

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam bo podnie jak Kasia myslalam ze bede miala duzo zaleglosci a tu widac ze weekend i duzo ciszej na forum, a propos KasiaGwiazdka uwazaj na siebie kochana, wytrzymaj, juz niedlugo!
justiks fajny brzunio, mysle ze moj wyglada podobnie, obiecuje niedlugo wstawic fotke, a poki co chyba dzis juz nie wleze na brzuszka wiec zegnam sie i zycze dobrej nocki. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie śpioszki 😁
JA wczoraj padłam po 20 zasnełam w salonie, jak sie obudziłam była 1 i tylko do sypialni sie przeniosłam 😆 Tomek tez przysnął to go zgarnełam ze soba 🙂
a dzis po 6 sie obudziłam i po spaniu, juz zjadłam sniadanko, posprzatałam zaraz wywiesze pranko na balkon 🙂 zeby tak aktywnie było cały dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie śpioszki 😁
JA wczoraj padłam po 20 zasnełam w salonie, jak sie obudziłam była 1 i tylko do sypialni sie przeniosłam 😆 Tomek tez przysnął to go zgarnełam ze soba 🙂
a dzis po 6 sie obudziłam i po spaniu, juz zjadłam sniadanko, posprzatałam zaraz wywiesze pranko na balkon 🙂 zeby tak aktywnie było cały dzien 🙂


witaj Aneczka! mi tez sie wczoraj w salonie przysnelo przed TV, pozniej jak i Ty przenosilam sie do Sypialni 😜

dzis pobudka o 8ej 🙂 kawka i buleczka z dzemikiem juz skonsumowane 😉

dzis cd. remoncik pokoiku ... 🙂 szkoda, ze nie mozna tego w jeden dzien zrobic 😜

milej niedzieli zycze Wam Wszystkim !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie! dzis o 9 zwalil mnie z lozka moj maz 🙂 na szczescie zrobil sniadanko i herbatke wiec odkupil swoja pobudke! zaraz szykujemy sie na jakis spacerek, kto wie moze starowka? musimy korzystac jeszcze z wolnego czasu no i pogody przede wszystkim bo jest na dworze cudownie. Milego dnia kochane! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuski 🙂
Ja tez juz po sniadanku...ogarnąć musżę i obiadzik zrobić potem,Mamuska dzis imieniny ma...Krystyna...
Cisnienie dzis troszku podwyzszone 😞ale wzielam leki i mam nadzieje ze sie unormuje.Zaraz troszke ogarne a po obiadku na spacerek 😜Trzeba korzystac z pieknej pogody 🙂We wtorek maz przyjedzie wiec znow latanie,zakupy itp.tym razem plytki na kuchnie bedziemy wybierac,wyposarzenie do lazienki i panele na nasz pokoj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane....weekend i znow cisza na forum...dobrze korzystajmy z pieknej pogody i spacerki z mezami koniecznie....ja juz od 7 nie spie...bylismy z mezulkiem na gieldzie w sasiednim miescie zobaczyc i niedawno wrocilismy zaopatrzylam sie w 2 kolejne bluzki na brzuszek akurat luzniutkie i zwiewne....fajne modne sa teraz takie koszule w kwiaty dosc luzne wiec i sobie taka zakupilam ale za luzna to ona raczej nie jest hehe niedlugo obiadek a potem pewnie odpoczynek prezd tv i ogladanie meczyku hihi ,,,,
Milej niedzieli kochaniutkie w razie gdyby mnie juz nie bylo... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

ja tez po krotkim spacerku juz 🙂 zajadam banana z jogurtem i herbatnikami pokruszonymi :P

robie tez ciacho na szybko, bo mamy miec gosci 🙂 na herbatnikach krem karpatka i budyn karmelowy 🙂 czekam az mi karpatka tylko wystygnie 🙂

widze, ze dzis wszystkie spedzacie czas ze swoimi drugimi polowkami , bo taaaaaakaaaa cisza na forum 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...