Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
ALE znow tu dzis spokoj hehe....ja mysle jak sie zmotywowac zeby ruszyc sie i sprzatac a nie hce mi sie tylko kurze wytarlam ;p 🙂

a ja pierdziele...dzis nic nie robie... 🙂 leze,do wieczora jestem sama tak wiec se poleniuchuje dzis 😉
narobilam sie w week tyle tego pakowania bylo...najgorsza robota odwalona... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
musze cos wszamac bo maly glod mnie dopadl . Dziewczynki jakie rozki kupilyscie lub macie zamiar kupic bo musze zamowic a nie jestem pewna czy ten ktory mi sie podoba bedzie dobry 🤨

ja jak juz zmienie dzielnie to podjade na bemowo do hurtowni i tam oblukam i rozki,i w ogole zerkne co tam maja jeszcze...moze sie obkupie tam na miejscu...a jak nie bedzie nic ciekawego to dopiero w necie bede buszowac... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
monia mi wlasnie na zywo zaden sie nie podobal hihih musze do wiekszej hurtowni sie chyba wybrac
🤪

dzastin no wlasnie ja tez nie widzialam nic ciekawego do tej pory...i tak se pomyslalam ze w hurtowni to powinien byc wybor...mam nadzieje ze bedzie w czym wybierac...takze w kwietniu napewno hurtownie odwiedzimy.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
JA juz po badaniach, zrobiłam zakupy i śniadanko zjedzone 😁 😁 😁 😁
Na dworze pięknie 🙂 🙂 mam nadzieje ze tak juz zostanie, wiecie z okna mam widok na rz.Wisłe wygląda jakby w ogole nie płyneła taki spokojny dzis dzionek 😆
Ja wczoraj wymyśliłam wieczorkiem ze musze zrobić porzadek w szafach , bo jak bedzie coraz cieplej, to w domku sie nie wysiedzi , a jak przjdzie malenstwo na świat to juz w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie,
JA juz po badaniach, zrobiłam zakupy i śniadanko zjedzone 😁 😁 😁 😁
Na dworze pięknie 🙂 🙂 mam nadzieje ze tak juz zostanie, wiecie z okna mam widok na rz.Wisłe wygląda jakby w ogole nie płyneła taki spokojny dzis dzionek 😆
Ja wczoraj wymyśliłam wieczorkiem ze musze zrobić porzadek w szafach , bo jak bedzie coraz cieplej, to w domku sie nie wysiedzi , a jak przjdzie malenstwo na świat to juz w ogole.

No jak cieplo sie zrobi to trzeba korzystac z ciepla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie,
JA juz po badaniach, zrobiłam zakupy i śniadanko zjedzone 😁 😁 😁 😁
Na dworze pięknie 🙂 🙂 mam nadzieje ze tak juz zostanie, wiecie z okna mam widok na rz.Wisłe wygląda jakby w ogole nie płyneła taki spokojny dzis dzionek 😆
Ja wczoraj wymyśliłam wieczorkiem ze musze zrobić porzadek w szafach , bo jak bedzie coraz cieplej, to w domku sie nie wysiedzi , a jak przjdzie malenstwo na świat to juz w ogole.

hej Anula...no pogoda zajebiaszcza...ale slyszalam cos ze ochlodzenie idzie...eh...wiesz ja rz.wisle tez mam bardzo bliziutko...niecale 500m chyba ale za nisko mieszkam i jej nie widze ...niestety...widze tylko dzwigi-zurawie ogromne,bo most polnocny u nas buduja... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Majóweczki poweeknedowo.... tropce nadrobilam wpisy z całego weekenndziku... 😉

Ja weekendzik spedziłam u ciotki na wsi,pełen rellaks, spokój z dala od wszytskiego....pogoda dopisala wiec było superaśnie....
A u nas dzisiaj jakos ponuro, spiąco.... mialam zaczac p[ranie, ale jakos dzisisja sobie odpuszcze, może jutro będzieładniejsza pogoda....

Beata2186 co dopizzy to mam super przepis na ciasto, niebawem wstawi,bo z pamiecinie kojarze ile czego dodac....
Kasiu spory ten Twój synulek,aledobrze ze zdrowo rośnie,oby tak dalej....
Gosiu buciki są poprostu przecudne, takie słodkaśne....
Justiks23 no brzuszek już spory,pewwnie czuć już ciężar.... moj tez oststsnio suę trochu powiekszył....
Ola wózeczek słodkaśny, jeszce ten korek,coik wspaniałego, i najważniejsze ze wielofukcyjny, też taki chemy... 😉 fotelik juzz mamy a zakup wóżeczka odłożylismy do rozwiazania....

Jutro rano wytbieram się na badania laboratoryjne, a już w czwartekkolejna wizyta u gin. i sie dowiem co z Maluszkiem i jak wyniki....I najważniejdssze wkońcu zobaczę Naszego Szkrabka... 😉az się doczejkać nie mogę..... trpchu sie rozpsalam....
Będe śledziła forum...

Buzikai i Milego dzionka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Monia .. w takim razie zapraszam do siebie na taras 😁

hehehe zara bede... 😉
chcialabym miec taki widok...na jakas wode wlasnie,duzo drzewek w sensie zieleni 🙂bardzo mnie to uspokaja....eh...no coz moge se pomarzyc...tymczasem widoki mam z okna malo ciekawe,dookola mury,wiezowce.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Justiks..dziekuje Ci za podpowiedz co do wozka....buziaki i jak sie uda jeszcze jedne oklask 😘 😘 😘


No problem Olcia polecam sie na przyszlosc 😘
83 min musze czekac 🙂do oklasku///spadam laseczki sprzatac..pozniej napisze i dodam Ci zaleglego oklasak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Justiks..dziekuje Ci za podpowiedz co do wozka....buziaki i jak sie uda jeszcze jedne oklask 😘 😘 😘


No problem Olcia polecam sie na przyszlosc 😘
83 min musze czekac 🙂do oklasku///spadam laseczki sprzatac..pozniej napisze i dodam Ci zaleglego oklasak 🙂

hehehe Olcia to tak jak u mnie....no coz czekamy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki 🙂 dziś zaczynamy 31 tydzień, ale to leci 🙂. Weekend minął fajnie. W sobotę w stolicy ze znajomymi, a niedziela na wsi u rodziców. Człowiek wypoczęty, aż miło w taką pogodę na dworku pobyć 🙂. Postanowiłam, w przyszłym tygodniu biorę się za pranie ubranek i pakowanie torby do szpitala 🙂.
Jutro jadę z tatą do Lublina, zamierzam pójść do szpitala w którym chciałabym rodzić, zorientować się, może akurat uda mi się obejrzeć oddział i porodówkę 🙂.
Co do badań to ja się pewnie w przyszłym tygodniu wybiorę, bo wizyta dopiero 29marca.
Dzisiaj biorę się za małe sprzątanie domku, bo się troszkę zapuściło 😜
Zajrzę do Was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...