Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja sie wczoraj wystraszylam 😮
wieczorem juz lezalam na lozku wykapana i sie drapnelam w czule miejsce i poczulam ze mam cale majtki mokre 🤪 nie byla to ta wydzielina bo za duzo tego bylo, siusiu tez bo kolor bialy, ale tez nic nie czulam ze mi leci 😮 polecialam do lazienki, ale juz pozniej bylo wszystko ok. Dzis moja wydzielina zwiekszyla sie o 2 razy, jak bylam na dworzu to szlam jak mrowka bo mialam caly czas jakies dziwne parcie w dol. a brzuch tak mi zszedl na dol ze jak chodze po schodach to o uda obcieram 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadlam obiadzik,zebrałam wiekszosc prania i mam zapiar zrobic cos do picia sobie i sie poopierniczac...a co 😜 😜 😜po calym dniu nalezy sie...
Co do picia to mi az pachnie piwo...tylko lyczka bym chciala...eh...
A co do porodu to ja tak sie boje tej mojej cesarki ze nie macie pojecia...ale co ma byc to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
juz tera zpowinno si eulozyc w dol?????????????

nio juz teraz sie ukladaja 🙂
zobacz ten artykul.
http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porod/Ulozenie-posladkowe.html
o jezu 😞 czyli jak myslicie my to poczujemy ze dzidzia sie obracac bedzie glowka w dol??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
a ja sie wczoraj wystraszylam 😮
wieczorem juz lezalam na lozku wykapana i sie drapnelam w czule miejsce i poczulam ze mam cale majtki mokre 🤪 nie byla to ta wydzielina bo za duzo tego bylo, siusiu tez bo kolor bialy, ale tez nic nie czulam ze mi leci 😮 polecialam do lazienki, ale juz pozniej bylo wszystko ok. Dzis moja wydzielina zwiekszyla sie o 2 razy, jak bylam na dworzu to szlam jak mrowka bo mialam caly czas jakies dziwne parcie w dol. a brzuch tak mi zszedl na dol ze jak chodze po schodach to o uda obcieram 🤪
idz do lekarza! najlepiej tak chyba zrobiszGosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
juz tera zpowinno si eulozyc w dol?????????????

nio juz teraz sie ukladaja 🙂
zobacz ten artykul.
http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porod/Ulozenie-posladkowe.html
o jezu 😞 czyli jak myslicie my to poczujemy ze dzidzia sie obracac bedzie glowka w dol??

wiesz co, ja mialam tak ze czulam jak sie strasznie wierci. wizyte mialam kilka dni pozniej i juz pod koniec 31 tc lekarz powiedzial ze jest glowka w dol..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
juz tera zpowinno si eulozyc w dol?????????????

nio juz teraz sie ukladaja 🙂
zobacz ten artykul.
http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porod/Ulozenie-posladkowe.html
o jezu 😞 czyli jak myslicie my to poczujemy ze dzidzia sie obracac bedzie glowka w dol??

ja tego nie czulam...a tez do niedawna mialam posladkowe...jakie bylo moje zdziwienie jak gin mi powiedzial ze juz glowka na dole...a ja sie juz na cc nastawialam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro mam wizytę, więc zobaczymy jak tam sobie Mały leży, ale ja mam wrażenie, że on jeszcze cały czas zmienia pozycję, bo rożnie czuję ruchy...
Wczoraj czułam tak jakby napieranie główką w dole, a dzisiaj już tego nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Gosia, brzuch podobno obniza sie na 2-3tygodnie przed porodem. Kurcze wez no moze idz do lekarza jak tak Ci szoruje po nogach..

no ja tez bym poszla...to moga byc tylko zwiekszone uplawy bo podobno moga wystapic...ale lepiej to sprawdzic...i miec spokoj i sie nie zamartwiac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Gosia, brzuch podobno obniza sie na 2-3tygodnie przed porodem. Kurcze wez no moze idz do lekarza jak tak Ci szoruje po nogach..

no ja tez bym poszla...to moga byc tylko zwiekszone uplawy bo podobno moga wystapic...ale lepiej to sprawdzic...i miec spokoj i sie nie zamartwiac..

ja tez mam takie dni ze wkladka jest cala przemoczona ale podobno moga byc zwiekszone uplawy. mnie to ten Gosiowy brzuch niepokoi... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Fijolek ale ja mam wizyte w srode teraz i to jest 30 tydz to tez juz moze byc obrocona?

mysle ze moze..
Większość maluchów układa się w brzuchu swojej mamy we właściwe położeniu (podłużnym główkowym) między 32. a 36. tygodniem życia płodowego.
calosc znajdziesz tutaj http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,4584.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Fijolek ale ja mam wizyte w srode teraz i to jest 30 tydz to tez juz moze byc obrocona?

mysle ze moze..
Większość maluchów układa się w brzuchu swojej mamy we właściwe położeniu (podłużnym główkowym) między 32. a 36. tygodniem życia płodowego.
calosc znajdziesz tutaj http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,4584.html
dziekuje bardzo 🙂..bardziej boje sie cesarki jak naturalnego porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂

a gdzie czujesz mocniejsze ruchy? dol czy gora brzucha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam....ciezycie sie znow wam pomarudze hehe 😜 😜

Ola
po pierwsze olej ta pseudo kolezanke.....ja kupuje taki sam wozek bo juz dawno go z mezem wypatrzelismy ale w internecie i balam sie ze moze cos z nim nie tak ale jak zachwalasz to tym bardziej jestem utwoerdzona w tym ze wlasnie ten kupimy i np mojej calej rodzince jak pokazyalam to bardzo sie podoba....a fakt kazdy ma inny gust mi sie nie podobaja 3 kolowe ale nie bede negowac lasek ktore kupily takie wozki to ich sprawa widocznie im sie podobaja....to chyba normalne ze kazda z nas ma inny gust... 🙂 🙂

A co do ulozenia maluszka to ja od dzis zaczynam 31 tydzien i w zeszlym tygodniu mialam wizyte i moj synus tez juz jest ulozony glowka w dol...a lekarz mowi ze do porodu on sie jeszcze moze 100razy obrocic....takze wszystko sie okaze na 2 tygodnie przed.....

A co do uplawow tez mam taka przezroczysta wydzieline jakbym centralnei"siusiu:zrobila tyle tego, mowilam lekarzowi a on standardowa odpowiedz "ze to normlane" pokinie jest ona zolta z krwia czy cos...wiec chyba ok....

Ale was zanudzilam hehe 😜 😜 to chyba tyle narazie co mialam do powiedzenia.....
ps. te ktore przeczytaly cala moja wypowiedz normalnie was kocham ze jeszcze nie zasnelyscie hehe...lapcie po buziaku od cioci 😘 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...