Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂

pod cyckami to moze cie nozkami napiernicza 🙂 ????? 🙂i moze glowka na dole jest juz....a po pipce raczkami cie glaszcze 😉..musisz sie wypytac teraz jak bedziesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂

a gdzie czujesz mocniejsze ruchy? dol czy gora brzucha?
hmmmchyba dol..ale sa dni ze ciezkie ruchy i takie gramolenie to pod cyckami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂


ja tez tak mam hhee 😜 ale na usg mi lekarz pokazal ze to pod zebrami kopniecia to nozkami dzidzius robi a to na pipce to raczkami uderza....bo jest obrocony glowka w dol wiec sama tez tak sadzilam...ale fajnie to wygladalo jak pokazywal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂


ja tez tak mam hhee 😜 ale na usg mi lekarz pokazal ze to pod zebrami kopniecia to nozkami dzidzius robi a to na pipce to raczkami uderza....bo jest obrocony glowka w dol wiec sama tez tak sadzilam...ale fajnie to wygladalo jak pokazywal....

wlasnie to chcialam powiedziec Oli. 🙂 ja czuje jak mi Fasola pod zebra wchodzi. zdecydowanie mocniejsze ruchy czuje pod zebrami bo mnie pietkami uderza (lezy kregoslupem do mojego brzucha). a raczkami czasmi uderza w moj pecherz.. ał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
i moze glowka na dole jest juz....a po pipce raczkami cie glaszcze 😉..musisz sie wypytac teraz jak bedziesz....

Hhihihihiih ale to słodko napisałaś 😁


Dziewczyny nie myślcie na razie jak Dzidzia jest ułożona, bo i tak nie mamy na to wpływu 😉
Wszystko okaże się przy porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Beatka olalam ja 🙂heheh mam tu takie wsparcie w naszych dziewczynkach ze olalam komentarz tej damy 🙂


i bardzo dobrze...a ja czytalam mase dobrych rzeczy o tych wozkach ale wiesz dotknac co innego....a nie masz jakis zastrzezen do wozka....bo ja caly czas mysle cZy czegos nie wypatrze a strasznie nam sie podoba ale czarno-blekitny....boski 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak dawno..pisalysmy o tym ktora poczula ruch i gdzie...liczylysmy i martwilysmy sie kiedy ruchy nadejda..teraz temat gdzie glowka..jak czas leci oooza pare tyg beda nam sie dupki pruły,,jak to moja babcia mowi,, 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Beatka olalam ja 🙂heheh mam tu takie wsparcie w naszych dziewczynkach ze olalam komentarz tej damy 🙂


i bardzo dobrze...a ja czytalam mase dobrych rzeczy o tych wozkach ale wiesz dotknac co innego....a nie masz jakis zastrzezen do wozka....bo ja caly czas mysle cZy czegos nie wypatrze a strasznie nam sie podoba ale czarno-blekitny....boski 🙂)
szukam na necie i nie ma zlych opini....wrecz zero reklamacji..mocne,stabilne..moze waga jest troche okolo 16 kg chyba ale mi to nie przeszkadza 🙂 a jak sie bosko prowadzi ooo i spacerowka duza 🙂w kombinezonie nawet pelno mijesca dzidzia bedzie miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
nie tak dawno..pisalysmy o tym ktora poczula ruch i gdzie...liczylysmy i martwilysmy sie kiedy ruchy nadejda..teraz temat gdzie glowka..jak czas leci oooza pare tyg beda nam sie dupki pruły,,jak to moja babcia mowi,, 😁 😁 😁

oooooooooj wypluj te slowa!!!!! 😉 ja ci sie popruje!!!! 🙂
no ewentualnie malusie naciecie ale zadnego prucia Ola blagam,nie kracz...hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kruszynka nigdy nie kopnela mnie w zebro...nigdy tez nie kopnela tak zeby bolalo.ale jak sie zacznie kolysac na pecherzu no to wtedy juz przegina 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
nie tak dawno..pisalysmy o tym ktora poczula ruch i gdzie...liczylysmy i martwilysmy sie kiedy ruchy nadejda..teraz temat gdzie glowka..jak czas leci oooza pare tyg beda nam sie dupki pruły,,jak to moja babcia mowi,, 😁 😁 😁

oooooooooj wypluj te slowa!!!!! 😉 ja ci sie popruje!!!! 🙂
no ewentualnie malusie naciecie ale zadnego prucia Ola blagam,nie kracz...hehehehe
nie nie to tak w przenosni..prucie znaczy ze bedziemy mialy rozwarcie hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
nie tak dawno..pisalysmy o tym ktora poczula ruch i gdzie...liczylysmy i martwilysmy sie kiedy ruchy nadejda..teraz temat gdzie glowka..jak czas leci oooza pare tyg beda nam sie dupki pruły,,jak to moja babcia mowi,, 😁 😁 😁

oooooooooj wypluj te slowa!!!!! 😉 ja ci sie popruje!!!! 🙂
no ewentualnie malusie naciecie ale zadnego prucia Ola blagam,nie kracz...hehehehe
nie nie to tak w przenosni..prucie znaczy ze bedziemy mialy rozwarcie hahaha 😁 😁 😁

wiem....Olcia...hehehehe...ale tak na wszelki....to wypluj 😁 hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
nie tak dawno..pisalysmy o tym ktora poczula ruch i gdzie...liczylysmy i martwilysmy sie kiedy ruchy nadejda..teraz temat gdzie glowka..jak czas leci oooza pare tyg beda nam sie dupki pruły,,jak to moja babcia mowi,, 😁 😁 😁

oooooooooj wypluj te slowa!!!!! 😉 ja ci sie popruje!!!! 🙂
no ewentualnie malusie naciecie ale zadnego prucia Ola blagam,nie kracz...hehehehe
nie nie to tak w przenosni..prucie znaczy ze bedziemy mialy rozwarcie hahaha 😁 😁 😁

wiem....Olcia...hehehehe...ale tak na wszelki....to wypluj 😁 hehehehehe
plunelam 🙂zapomniawszy spojrzec czy ktos nie pedzi chodnikiem 🙂 🙂zartuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
no symaptyczna kareta.. ale ogolnie malo pisza o nich w internecie.


ale opinie sprawdzeone w moim miescie tylko w jednym sklepie mozna je dostac ale na zamowienie i bardzo je zachwalaja a teraz jak ola tez takmi ma to juz jestem spokojna ze dobry wybor.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
no symaptyczna kareta.. ale ogolnie malo pisza o nich w internecie.


ale opinie sprawdzeone w moim miescie tylko w jednym sklepie mozna je dostac ale na zamowienie i bardzo je zachwalaja a teraz jak ola tez takmi ma to juz jestem spokojna ze dobry wybor.... 🙂 🙂
mialam z synkiem beby confort,mialam hauk,mialam deltim i polski deltim sie sprawdzil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...