Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim. wczoraj byłam u ginekologa i powiedział mi że dzidzia mi się ciśnie i muszę dużo odpoczywać , leżeć itd. :-( macice mam jeszcze zamkniętą ale szyjka jest już taka jakaś nie ciekawa. Kurcze boje się lekarz mówił ,że do końca kwietnia musze donosić a potem już maj to będzie spoko. Mam nadzieje ,że wytrzymamy z Emilką. Kurcze a ja nic jeszcze nie mam do szpitala , ani pokoik nie gotowy ,ale mąż obiecał że mi pomoże , tylko nie wiem kiedy jak pracuje na okrągło. Mam nadzieje że damy radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej,hej laski...jak widze w lustrze jak wkladam buty to sama sie smieje z siebie 🙂i te sapanko do tego....o jezu o jezu 🙂 🙂 🙂moj pies to patrzy na mnie jak na wariatke 😁 😁 😁no co tam laski???ja juz po dawce i po sniadaniu a Wy co sie opierniczacie?dzieci glodna..nakarmic brzuszki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej dziewczynki! Nie pisałam bo jestem u rodzicow i nie mam zawsze neta. Ja ogolnie dobbrze tylko mam poblem z kroczem bo boli strasznie i glowka jest nisko. Ale damy rade. Nusze lezec.

no hej....jak mus to mus...lez i odpoczywaj....juz niewiele zostalo... 🙂glowa do gory dasz rade....lepiej nie lazic bo wiesz moze sila grawitacji dziala... nie wiadomo jak to jest...takze zycze wytrwalosci,wiem jak to jest bo sama lezalam kilka m-cy....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej,hej laski...jak widze w lustrze jak wkladam buty to sama sie smieje z siebie 🙂i te sapanko do tego....o jezu o jezu 🙂 🙂 🙂moj pies to patrzy na mnie jak na wariatke 😁 😁 😁no co tam laski???ja juz po dawce i po sniadaniu a Wy co sie opierniczacie?dzieci glodna..nakarmic brzuszki 😜 😜 😜

no ja wlasnie wciagnelam sniadanko...zaraz pewnie maly bedzie bombardowal jak zwykle po posilku hehehe....co do zakladania butow to mi zawsze misiek wciaga i zapina... 🙂 i odwrotnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko witaj! to lez i wypoczywaj! juz niedlugo Kochana! damy rade 🙂

witaj MarzenaS! jesli sa takie zalecenia lekarza, tak trzeba robic! uwazaj na siebie! bo jednak 30 tydzien to jeszcze za wczesnie! ale bedzie napewno dobrze! 🙂

ja juz wypryszncowana, wyszykowana 🙂 jeszcze paznokietki pomaluje,zeby wygladac jak elegancka ciezaroweczka 😜 i powoli bede zmykac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
A mnie mlody bombardue masara ide dzis do lekarza zobaczymy co mi powie o tym ulozeniu

to witam w klubie hehehe mi tez maly daje czadu hehehe
no co ci powie,ze jeszcze moze sie obrocic....a w razie co czeka cie cc.... 😜
mi tak mowil.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wsyztskim dziewczynkom... 😉

a ja dzisisj po ieprzespanej nocy, jakos nie moglam zasnać, Maluszek rozrabiał calanocke.... i o 6ej pobudka i na nowo... Badania laboratoryjne wykonane,jutro wyniki.... Pogoda u nas sie poprawia, wiec mam nadzjeje ze nastrój tez bedzie lepsz niz wczoraj.... a Bobasek od rana wiercipięta.... i czekamy do czwartku na wizytę.... oBY wszytskodobrze było....

😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie wieczornie!

ja mecze sie ze zgaga! 🤨 okroooopnnaaaaa jest!

Jamargaretka, dzidzia rosnie i zdrowa to najwazniejsze! a ta Dr! to jakbym lunela, to by od razu inna byla! Ty chodzisz Panstwowo czy prywatnie?? bo jesli nawet Panstwowo to dziwne, ze ciagle bada inny lekarz 😮 moim zdaniem powinien byc ten sam do jednej ciazy!

dzis Dywanik MIS juz dotarl do mnie! fajoski!
ale ten becik z Darland - katastrofa! nie polecam, jak wata i strasznie sztywny! szkoda tyko kaski! niby nie majatek, ale zawsze 50 zl na cos innego by bylo! 🤢 ehhhh!

zamawiam drugi z firmy GLUCK, sa drozsze, ale kolezanka miala i mnie przekonala jednak! jak pierzynka w dotyku!

dzis pojadlam polskich pierogow z miesem i cebulka 🙂 obzarlam sie niesamowicie! 😜


wiesz co Kasiu - ja chodzę państwowo - i lekarz prowadzący jest cały czas ten sam ale usg są wykonywane przez innych lekarzy - poza wizytami. po prostu dostaję skierowanie i jadę tylko na usg. ze skierowania miałam 4 razy robione a na tą beznadziejną doktor trafiłam dwa razy. a dwa pierwsze były ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
a wczoraj w końcu zapomniałam dopisac, że dzidzia też jest już główką do dołu - ale ta pani dr mowila ze jesczze moze się to zmienic

a mi moj powiedzial ze jest polozenie glowkowe juz,i juz sie nie powinien obrocic,chyba ze bede chodzic do gory nogami....
to juz nie wiem jak to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
A mnie mlody bombardue masara ide dzis do lekarza zobaczymy co mi powie o tym ulozeniu

to witam w klubie hehehe mi tez maly daje czadu hehehe
no co ci powie,ze jeszcze moze sie obrocic....a w razie co czeka cie cc.... 😜
mi tak mowil.... 😘


no tak tylko cieawe czy beda to w jais sposob ontrolowac czestsze usg czy cus bo teoretycznie powinnam miec ostatnie teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
A mnie mlody bombardue masara ide dzis do lekarza zobaczymy co mi powie o tym ulozeniu

to witam w klubie hehehe mi tez maly daje czadu hehehe
no co ci powie,ze jeszcze moze sie obrocic....a w razie co czeka cie cc.... 😜
mi tak mowil.... 😘


no tak tylko cieawe czy beda to w jais sposob ontrolowac czestsze usg czy cus bo teoretycznie powinnam miec ostatnie teraz

oj nie wiem kochana,ale tak mysle ze jesli jest wskazanie do cc to musi byc polozenie kontrolowane...takze moim zdaniem powinnas miec jeszcze z jedno usg a juz napewno przed samym terminem...ale to takie moje rozumowanie tylko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochan przyszłe Mamusie.Sprzedam bodziaki dla dziewczynki w rozmiarze 0-9 miesięcy ,57 sztuk w stanie idealnym lub bardzo dobrym.Bodziaczki są na krótki i długi rękawek.Cena jaka mnie interesuje to 250zł do małej negocjacji.Nie wszystkie bodziaki sa na zdjęciach!!Proszę o kontak na maila [email protected]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
A mnie mlody bombardue masara ide dzis do lekarza zobaczymy co mi powie o tym ulozeniu

to witam w klubie hehehe mi tez maly daje czadu hehehe
no co ci powie,ze jeszcze moze sie obrocic....a w razie co czeka cie cc.... 😜
mi tak mowil.... 😘


no tak tylko cieawe czy beda to w jais sposob ontrolowac czestsze usg czy cus bo teoretycznie powinnam miec ostatnie teraz

oj nie wiem kochana,ale tak mysle ze jesli jest wskazanie do cc to musi byc polozenie kontrolowane...takze moim zdaniem powinnas miec jeszcze z jedno usg a juz napewno przed samym terminem...ale to takie moje rozumowanie tylko....


zobaczymy juz dzis bede wiedziala napewno na szczescie mam bardzo fajna pania doktor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...