Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
U nas też wszystko jest w szpitalu od ciuszków, po pampersy, podkłady itp


Super.... ja mam na wyprawce wypisane, że muszę brać ze sobą podkłady, pampersy i całą resztę...
Ale już mam kupione, więc tylko muszę spakować 🙂

Ja pewnie i tak wezmę kilka sztuk pampersów czy podkładów no i na pewno chusteczki nawilżane - tak dla spokoju 😉

Ahhhh ja też już nie mogę się doczekać tego momentu kiedy wracamy do domku ze szpitala... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Kochane napewno bedzie pasowac rozmiarek 56 🙂 🙂 bedziemy pewnie jeszcze rekawki podwijac i spodenki pewnie tez 🙂 🙂 🙂 mam nadzieje 😜 hehe

Lekarz mi powiedział ze mała nie bedzie, z podkresleniem na długie nogi,,, ja biore 62, no nawet sama taka sie urodziłam 🙂 a jak bedzie inaczej podwine rekawki 🙂 a i na pepuszek bedzie wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co.... jeszcze przed pojsciem wyprysznicowania sie.....
ja tak bardzo to wszystko przezywam,jak kazda z nas zreszta!!! mysle, zeby bylo wszystko dopracowane i pokoik i ciuszki itd.... a tak ostatnio zaczelam myslec, zeby tylko Nasz Synus byl zdrowy i zeby bylo wszytsko OK!! ! tez tak macie??? Boziu to jest straszne, ale prawdziwe!
tego sie najbardziej teraz jakos obawiam, mysle, jak bedzie wygladal jak go pierwszy raz zobacze i modle sie zeby tylko bylo wszystko dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Kochane napewno bedzie pasowac rozmiarek 56 🙂 🙂 bedziemy pewnie jeszcze rekawki podwijac i spodenki pewnie tez 🙂 🙂 🙂 mam nadzieje 😜 hehe

Lekarz mi powiedział ze mała nie bedzie, z podkresleniem na długie nogi,,, ja biore 62, no nawet sama taka sie urodziłam 🙂 a jak bedzie inaczej podwine rekawki 🙂 a i na pepuszek bedzie wygodniej.


jak Wy rodzice wysocy to moze tak byc! 🙂 jeju, zeby tylko na Mojego Malego pasowal rozmiar 56 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
wiecie co.... jeszcze przed pojsciem wyprysznicowania sie.....
ja tak bardzo to wszystko przezywam,jak kazda z nas zreszta!!! mysle, zeby bylo wszystko dopracowane i pokoik i ciuszki itd.... a tak ostatnio zaczelam myslec, zeby tylko Nasz Synus byl zdrowy i zeby bylo wszytsko OK!! ! tez tak macie??? Boziu to jest straszne, ale prawdziwe!
tego sie najbardziej teraz jakos obawiam, mysle, jak bedzie wygladal jak go pierwszy raz zobacze i modle sie zeby tylko bylo wszystko dobrze!!!


Kasia! Dokładnie!! Modlę się , żeby Maleńka była zdrowa... jak tylko widzę w telewizji o chorobach dzieciaczków to poprostu serce mi się kroi... 😞 I myślę wtedy o naszym Maleństwie. Ale musimy wierzyć , że będzie wszystko dobrze! 🙂 Będziemy miały śliczne, zdrowe dzieci! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
wiecie co.... jeszcze przed pojsciem wyprysznicowania sie.....
ja tak bardzo to wszystko przezywam,jak kazda z nas zreszta!!! mysle, zeby bylo wszystko dopracowane i pokoik i ciuszki itd.... a tak ostatnio zaczelam myslec, zeby tylko Nasz Synus byl zdrowy i zeby bylo wszytsko OK!! ! tez tak macie??? Boziu to jest straszne, ale prawdziwe!
tego sie najbardziej teraz jakos obawiam, mysle, jak bedzie wygladal jak go pierwszy raz zobacze i modle sie zeby tylko bylo wszystko dobrze!!!




Kasia! Dokładnie!! Modlę się , żeby Maleńka była zdrowa... jak tylko widzę w telewizji o chorobach dzieciaczków to poprostu serce mi się kroi... 😞 I myślę wtedy o naszym Maleństwie. Ale musimy wierzyć , że będzie wszystko dobrze! 🙂 Będziemy miały śliczne, zdrowe dzieci! 🙂


ja tez jestem tej mysli! ale jakies takie dziwne koszmary przesladuja nieraz moja glowe!
nieraz tak sobie mysle, Boze czlowiek juz planuje wszystko przed narodzinami, a kiedys babki nasze mowily, zeby wozka wczesniej nie kupowac, ani ciuszkow, wyprawke po narodzinach! ja sobie tego nie wyobrazam, bo kto mi to wszystko by przygotowal!!? dlatego pewnie u mnie takie dziwne mysli! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dla mnie też najwazniejsze jest zdrówko Dzidka...
I dlatego aż tak się nie boję porodu, bo zniosę wszystko, żeby tylko Niuniu był zdrowy...


.... chyba kazda przyszla mama mysli o zdrowiu Dzidzi!
cieszy mnie to,ze nie jestem sama, bo tak nie rozmawialysmy nigdy na ten temat- moze bylo jeszcze za wczesnie, ale im blizej narodzin, tym czlowiek ma w glowie wiecej dziwnych mysli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszecie ze Wasze dzieciaczki w brzuszkach sa juz spokojniejsze, a moja nie! nie wazne czy wychodze na dwor i ja wybujam czy siedze w domu to i tak jest ruchliwa strasznie, a przeciez w tych ostatnich tygodniach powinna sie uspokajac. Moze z moja jest cos nie tak, ze tak daje mi popalic? 😮 w poniedzialek mam badania zobaczymy co mi powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
piszecie ze Wasze dzieciaczki w brzuszkach sa juz spokojniejsze, a moja nie! nie wazne czy wychodze na dwor i ja wybujam czy siedze w domu to i tak jest ruchliwa strasznie, a przeciez w tych ostatnich tygodniach powinna sie uspokajac. Moze z moja jest cos nie tak, ze tak daje mi popalic? 😮 w poniedzialek mam badania zobaczymy co mi powiedza.


Oj Gosia, to dobrze, że figluje 😉 Może będzie baletnicą 😉
Martwiłabyś się, gdyby się nie ruszała... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
piszecie ze Wasze dzieciaczki w brzuszkach sa juz spokojniejsze, a moja nie! nie wazne czy wychodze na dwor i ja wybujam czy siedze w domu to i tak jest ruchliwa strasznie, a przeciez w tych ostatnich tygodniach powinna sie uspokajac. Moze z moja jest cos nie tak, ze tak daje mi popalic? 😮 w poniedzialek mam badania zobaczymy co mi powiedza.


Oj Gosia, to dobrze, że figluje 😉 Może będzie baletnicą 😉
Martwiłabyś się, gdyby się nie ruszała... 😉


milo zobaczyc Twoja twrz na zdjeciu 🙂 bardzo ladnie wygladasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
piszecie ze Wasze dzieciaczki w brzuszkach sa juz spokojniejsze, a moja nie! nie wazne czy wychodze na dwor i ja wybujam czy siedze w domu to i tak jest ruchliwa strasznie, a przeciez w tych ostatnich tygodniach powinna sie uspokajac. Moze z moja jest cos nie tak, ze tak daje mi popalic? 😮 w poniedzialek mam badania zobaczymy co mi powiedza.


Oj Gosia, to dobrze, że figluje 😉 Może będzie baletnicą 😉
Martwiłabyś się, gdyby się nie ruszała... 😉


milo zobaczyc Twoja twrz na zdjeciu 🙂 bardzo ladnie wygladasz 🙂


Gosia, Ty też zmieniłaś zdjęcie 🙂 🙂 I już widzimy się nawzajem 😉 hehe 🙂 Ty też ślicznie wyglądasz 🙂 Ciąża nam służy 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
wypachniona! noooo, teraz to pachne na lavendowy Palmolive 🙃

Gosiu i Martyno- wygladacie super! do twarzy Wam z brzuszkami!!!!

ps. Martyna sliczna sukienka! 😉



Dziękuje 🙂 Kupiłam ją na brata 18-stkę ale obskoczę w niej jeszcze 2-latka chrześniaka i 40-stkę znajomych 🙂 a kosztowała tylko 69 zł 😉 więc jestem zadowolona 🙂

Kasiu ja zamiast lawendy to wolę teraz zapach naleśników :P bo chodzą mi cały czas po głowie 😉 Chyba zrobię na kolację! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
piszecie ze Wasze dzieciaczki w brzuszkach sa juz spokojniejsze, a moja nie! nie wazne czy wychodze na dwor i ja wybujam czy siedze w domu to i tak jest ruchliwa strasznie, a przeciez w tych ostatnich tygodniach powinna sie uspokajac. Moze z moja jest cos nie tak, ze tak daje mi popalic? 😮 w poniedzialek mam badania zobaczymy co mi powiedza.


Gosiu! ja mysle, ze twoja Malenka napewno bedzie startowac w castingu You Can Dance 😜 🙃

ja z jednej strony ciesze sie, ze Moj Maly spika wiecej, bo troszke mniej bolu, ale troszke mi teskno za breakdancem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
wypachniona! noooo, teraz to pachne na lavendowy Palmolive 🙃

Gosiu i Martyno- wygladacie super! do twarzy Wam z brzuszkami!!!!

ps. Martyna sliczna sukienka! 😉



Dziękuje 🙂 Kupiłam ją na brata 18-stkę ale obskoczę w niej jeszcze 2-latka chrześniaka i 40-stkę znajomych 🙂 a kosztowała tylko 69 zł 😉 więc jestem zadowolona 🙂

Kasiu ja zamiast lawendy to wolę teraz zapach naleśników :P bo chodzą mi cały czas po głowie 😉 Chyba zrobię na kolację! 🙂 🙂


heheh! to zycze milego smazenia!!! 🙂
a mi Aneczka narobila ochoty na Hot-dogi!!!!! mamo ja zwarjuje! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...