Skocz do zawartości

czy mozna w ciąży jeść grzyby? | Forum o ciąży


capslocc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie!!! 😁mam do was pytanie ...jak wiadomo co roku zaczął się sezon grzybowy...jestem ogromnym ich smakoszem w przeróżnej postaci...ale tez jestem w 3mc ciąży ...czy mogę jeść moje ulubione grzyby...czy raczej nie powinnam...napiszcie co wiecie na ten temat...będe bardzo wdzięczna ..bo na obiad dziś podaję kurki z piersią kurczaka w sosie śmietanowym z penne...mniamm... 🥴ale czy mogę?pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja jadłam i nic,nawet teraz przy karmieniu piersią zdarza mi się grzybowa i małej nic nie dolega,więc sporadycznie raczej nic się nie stanie jak zjesz,ale nie wiem jak to jest z teorią na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
TAK DLA ŻARTU POWIEM ŻE WSZYSTKIE GRZYBY SĄ JADALNE ALE NIEKTÓRE TYLKO RAZ W ŻYCIU 😁 😁 😁 😁 😁 😁

dlatego te które je się raz w życiu warto zamrozić i trzymać bo mogą się kiedyś przydać 😁 😁 😁
żartuje oczywiście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka90 napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
TAK DLA ŻARTU POWIEM ŻE WSZYSTKIE GRZYBY SĄ JADALNE ALE NIEKTÓRE TYLKO RAZ W ŻYCIU 😁 😁 😁 😁 😁 😁

dlatego te które je się raz w życiu warto zamrozić i trzymać bo mogą się kiedyś przydać 😁 😁 😁
żartuje oczywiście 😁


HA HA HA DOBRE 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
malutka90 napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
TAK DLA ŻARTU POWIEM ŻE WSZYSTKIE GRZYBY SĄ JADALNE ALE NIEKTÓRE TYLKO RAZ W ŻYCIU 😁 😁 😁 😁 😁 😁

dlatego te które je się raz w życiu warto zamrozić i trzymać bo mogą się kiedyś przydać 😁 😁 😁
żartuje oczywiście 😁


HA HA HA DOBRE 😁 😁 😁 😁 😁


to teraz do lasu 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny...zdecydowanie pomogłyście mi podjąć decyzję!!!a co do tych grzybów jadalnych tylko raz w życiu to faktycznie ubaw po pachy!!! 😜...jutro rano brykam do lasu na grzybki i na solidne dotlenianie ...a później wiadomo...mniamm mniamm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc napisał(a):
witajcie!!! 😁mam do was pytanie ...jak wiadomo co roku zaczął się sezon grzybowy...jestem ogromnym ich smakoszem w przeróżnej postaci...ale tez jestem w 3mc ciąży ...czy mogę jeść moje ulubione grzyby...czy raczej nie powinnam...napiszcie co wiecie na ten temat...będe bardzo wdzięczna ..bo na obiad dziś podaję kurki z piersią kurczaka w sosie śmietanowym z penne...mniamm... 🥴ale czy mogę?pozdrawiam !!!


jeśli masz grzybki ze sprawdzonego źródła, to oczywiście, że możesz jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można ale pamiętajcie,ze grzyby są ciężkostrawne 😞
mnie w pierwszej ciąży jak zjadłam rozbolał brzuch,więc teraz w drugiej odpuściłam sobie.
Ale przeciwskazań nie ma,zależy od kobiety według mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...