Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tu znowu cisza...
nequitia jak tescie? zadowolenie z wczorajszej ''kucharki'' ?

co do podtrzymywania znajomosci jestem obiema rekami ZA tylko nie posiadam fb 😎

agnieszko to ci zazdroszcze bo ja jestem zakochana w slodyczach i czegos slodkiego w domu nie mam to sie robie zla az czegos nie skonsumuje



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe a teście zachwyceni 😉 haha zrobiłam to spagetti bez grama oleju i bez czosnku bo nie mogłam znaleźć 😁 od niedawna z nimi mieszkam 🙂 co do słodyczy to ja mam tak samo jak Ty 🙂 muszę mieć coś słodkiego pod ręką zawsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co... ja lubiłam słodycze i jakieś takie niezdrowe rzeczy, ale częściej sięgałam po chipsy, niż po czekoladę... od początku ciąży mam ochotę na chitosy serowe 🤪 mogłabym je pożerać kilogramami, ale częściej (pomijając te chitosy) sięgam po słodkości z czekoladą, np. batoniki, draże (na nowo odkryte), ptasie mleczko i takie tam 😁 ale teraz pomału zaczynam chcieć konkrety, np. karkówka z grilla, szaszłyki... albo ziemniaki z ogniska... już się doczekać nie mogę 🤪 🤪 🤪 a niebawem się zacznie sezon 😁 hihi

a co do takich "eksperymentów" to nie praktykowałam żadnych machań 😁 jedyne co widzę i co by się sprawdzić miało, to kształt brzucha... jak okrąglutki to chłopak, jak taki bardziej arbuzowaty (jak mój na fotce) taki spłaszczony lekko to dziewuszka 🙂 i takie coś to obserwuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja i tak będę teraz u lekarza szukała potwierdzenia płci... bo to ponoć nie można się sugerować tylko jednym usg... 🙂 jak teraz lekarz potwierdzi to już będę mogła być pewna 🙂 szczególnie, że będą to opinie dwóch innych lekarzy

luna Dzidzi coś kupiłaś?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze rozmowa o przepowiedniach co do plci..... znani mi temat heheh tyle co ja testow wirtalnych zrobiłam na to czy chlopak czy dziewczynka !!!!!! i zawsze po polowie wychodziło!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś o ile Maluszek nie będzie się wiercił baaardzo... mi lekarz mówił na ostatnim usg zwykłym, że jakby to było 3d to nic byśmy nie zobaczyli, tylko buźkę udało mu się chwycić i w 3d mi pokazać 🙂 ale ja sama i tak chciała bym pójść na takie badanie i mieć pamiątkę 😉

luna a czemu nic? przecież są uniwersalne kolory dla dzieci, nie trzeba wszystkiego w różu albo błękicie kupować.... ja się cieszę, że podostawałam duuużżżżżo ciuszków... bo by mnie chyba na nie stać nie było 🤔 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kazde usg strasznie przezywam, tydzien przed juz spac nie moge bo mysle by było wszystko oki, po ostatnim mimo ze nie było zadnych przeciwskazan wyłam jak dziecko przez 2 godziny takie emocje... nerwy puscily i beczalam jak glupia a mąż nie wiedzial co sie ze mna dzieje... a ja musialam sie poprostu wyplakac!!! WIEC EMOCJE SĄ OGROMNE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
luna cos ty taka nie malosprytna-trzeba bylo patrzec na buzie czy zarost jest 😉
ja na sam poczatek kupowalam biale spiochy i body z delikatnymi nadrukami tak ze dobre i dla chlopca i dla dziewczynki MYSLE ZE LEPIEJ KUPOWAC STOPNIOWO no chyba ze ma sie spory budzet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się staram jak najmniej martwić o budżet własnie, ale jakoś mi nie wychodzi... kurde póki co jesteśmy jakby nie było na utrzymaniu rodziców... ja nie pracuje, Mój bezrobotny, tyle dobrego, że zarejestrowany w urzędzie... żadnej pracy nie może znaleźć... czasem to przytłacza, ale jesteśmy dobrej myśli, że się ułoży w końcu 😁
Dlatego jakbyśmy mieli sami kupić to wszystko co mamy, to bylibyśmy w kropce, a nowe rzeczy też mamy w uniwersalnych kolorach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 7 par bodów biało kremowych + 5 fajnych kompetów body ze spodenkami na szelkach bardziej dla chłopaka ale i dziewczynkace spokojnie mozna nałożyć, te fajne ciuszki dostałam od siostry meza bo mieszka w angli i na wyprzedarzach pokupywala są PRZEPIEKNE u nas za takie ubranka to chca taka duza kase a tam za grosze sprzedaja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...