Skocz do zawartości

Co jecie podczas karmienia piersią?? | Forum o ciąży


magda123

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jak sama będziesz obserwować malucha,jeśli po zjedzeniu czegos dostanie wysypki,bóli brzuszka to mu to nie służy.
ja z pierwszym synkiem nie mogłam jeść nabiału,bo ma skazę,ale to tez ja pierwsza stwierdziłam po wysypce i niepokoju a lekarka przekonywałą mnie,ze to nieskaza.
potem sie w szpitalu okazało,ze na pewno skaza i azs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja unikam jedzenia, które wzdyma, jest ciężkostrawne, panierowane, zaniast kawy rozpuszczalnej piję Inkę. Do niedawna też unikałam serów żółtych i bananów oraz kakao w postaci sypkiej i w czekoladzie, ale powoli wprowadzam, natomiast z czekoladą będę ostrożna, bo nawet jak sama przesadzę to dostaję uczulenia. Orzeszki ziemne czasami sobie skubnę. Na pizzę dla siebie zamiast sera żóltego pod koniec pieczenia dodaję mozarellę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ma 2 miesiące a ja jeszcze smażonego nie jadłam. 😞
Moja tak czy siak wali zieloną kupe ale nie boli ją brzuszek.
Teraz sie staram jesc normalnie w miare.
ALe na poczatku to praktycznie ser biały, mleko, wszystko gotowane np. filet z kurczaka albo pieczone w piekarniku,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja staram się jadać wszystko po trochu no poza wzdymającymi rzeczami z początku jadłam raz na dzień coś nowego i nic mu nie było ostatnio nawet próbowałam mandarynkę jedna i nic żadnej wysypki wiec próbujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zjadłam pół banana 😁 bo mi położna pozwoliła;p
A i kazała mi ograniczyć mleko i przetwory mleczne - bo dzieciątka z nadmiaru kolkę mogą mieć... i jak zaczęłam ograniczać to mały zaczął lepiej noce przesypiać 😉 mniej się pręży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...