Skocz do zawartości

SKOK ROZWOJOWY | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

MAMUSIE JAK WASZE POCIECHY PRZECHODZIŁY LUB PRZECHODZĄ SKOK ROZWOJOWY? MOŻNA TO JAKOŚ ZŁAGODZIĆ?

MÓJ SYNEK JUŻ 6 DZIEŃ JEST MARUDNY,NIESPOKOJNY,PŁACZLIWY,NIE CHCE SPAĆ-JEDYNIE TROCHĘ W NOCY,CIĄGLE CHCE CYCA I NA RĘCE,JAK UŚNIE NA RĘKACH A GO POŁOŻĘ TO GÓRA 30 MIN I SIĘ BUDZI 😞

DODAM,ŻE JEST AKURAT CHORY NA ZAKAŻENIE UKŁADU MOCZOWEGO I BIERZE ANTYBIOTYK OD PIĄTKU,OD TEGO TEŻ PEWNIE JEST MARUDNY I NIESPOKOJNY,BO BOLI GO BRZUSZEK-PODOBNO TAK JEST PRZY Z "ZUM"

JAK MYŚLICIE CZY TO BĘDZIE SKOK WZROSTOWY?
MAŁY W ŚRODĘ SKOŃCZYŁ 6 TYDZIEŃ A OD CZWARTKU SIĘ ZACZEŁO...WYGLĄDA NA SKOK W 6 TYG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shine napisał:
MAMUSIE JAK WASZE POCIECHY PRZECHODZIŁY LUB PRZECHODZĄ SKOK ROZWOJOWY? MOŻNA TO JAKOŚ ZŁAGODZIĆ?

MÓJ SYNEK JUŻ 6 DZIEŃ JEST MARUDNY,NIESPOKOJNY,PŁACZLIWY,NIE CHCE SPAĆ-JEDYNIE TROCHĘ W NOCY,CIĄGLE CHCE CYCA I NA RĘCE,JAK UŚNIE NA RĘKACH A GO POŁOŻĘ TO GÓRA 30 MIN I SIĘ BUDZI 😞

moja mala chyba tez przechodzi teraz skok rozwojowy, od dwoch dni nie chce spac, ledwo zasnie to po 20-30 minutach sie budzi i ciagle chce jesc, wczoraj byla u mnie znajoma i wlasnie mi o tym powiedziala ze to jest normalne i to minie ale za pare tygodni zas sie pojawi wiec trzeba to przetrwac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEATA MÓJ OSKAR MIAŁ TAK PRZEZ 8 DNI A POTEM JUŻ BYŁO DOBRZE.NIE JADŁ JUŻ TAK CZĘSTO I BYŁ ROZEŚMIANY,ZACZĄŁ WIĘCEJ GAWORZYĆ.

http://kobieta.wp.pl/kat,26335,title,Niemowlece-skoki-rozwojowe,wid,9961487,wiadomosc.html?ticaid=182db

http://wiki.28dni.pl/7_skokow_rozwojowych_-_1_rok_zycia_dziecka

TRZYMAJ SIĘ,ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI,JA BYŁAM U KRESU SIŁ JUŻ NIERAZ 😞 ALE TO MINIE 🙂

ODEZWIJ SIĘ CZASEM NA GG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem mamą dwóch córeczek ale pierwsze słysze o takiej dolegliwości u dzieci. tzn nie żeby dziewczynki nie miały niespokojnych nocy, nie chciały ciągle jeść bo tak było ale nie wiedziałam że ma to jakieś fachowe określenie, dla mnie to było normalne że przy mamie czują się najbezpieczniej i że gdy je karmimy czują się najlepiej, więc pewnie każdy maluch ma takie "zachowania". a minąć?? będą różne dni i na to trzeba się przygotować oby tylko dzieciaczki nie chorowały, nie zanosiły się nie krztusiły - bo co jak co ja od razu dostaje zawału !! 🙂 pzdr wszystkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ja tez pierwszy raz slysze , a mam juz drugie dziecko. Moj synek byl owszem niespokojny gdzies 4 i 5 tydzien zycia , ale ja nie wiedzialam , ze to sie jakos fachowo okresla i , ze wiekszosc dzieci to przechodzi. Myslalam , ze po prostu nie moze spac i jest nerwowy , bo mu goraco , u nas 36 -40 stopni goraca. Corcia znowu nie pamietam , zeby miala taki okres - tfu na pewno nie miala , bo ona przespala pierwsze 3 miesiace swojego zycia , budzila sie do jedzenia i jeszcze podczas zasypiala .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
ja też pierwsze słyszałam właśnie tu na forum o tym zjawisku, ale jak moja córcia 5-letnia była malutka to nikt o tym nie mówił, wiadomo dziecko też ma gorsze i lepsze dni jak wszyscy ludzie na ziemi, maluszkom też jest za gorąco, tak jak nam, też bywa że sie przejedzą, tak jak my, też czasami nie mają na nic ochoty jak dorośli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...