Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelia Zuzia jest śliczna! i nie mówie tego żeby w dupe wleźć 🤪 🤪 🤪 piękne dziecko!

my po spacerze - ja jebie ale ziąb - godzinę wytrzymałam i do domu masakra. Franolek mi się w nocy obudził i był niespokojny 😞 nakarmiłam i usnął ale od rana lambada 🙂
teraz usnął po spacerku a ja herbkę se walne ciepłą 🙂

Buziaczka a Franolowi jaśnieją 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka napisał(a):
Kornelia Zuzia jest śliczna! i nie mówie tego żeby w dupe wleźć 🤪 🤪 🤪 piękne dziecko!

my po spacerze - ja jebie ale ziąb - godzinę wytrzymałam i do domu masakra. Franolek mi się w nocy obudził i był niespokojny 😞 nakarmiłam i usnął ale od rana lambada 🙂
teraz usnął po spacerku a ja herbkę se walne ciepłą 🙂

Buziaczka a Franolowi jaśnieją 🙃 🙃 🙃 🙃
mojej tez jasnieja pokolenie blondynek/blonynków 😁? ale pizdzi niemiłosiernie Bułka u nas też 🤢 walne se drzemkę chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka napisał(a):
Kornelia Zuzia jest śliczna! i nie mówie tego żeby w dupe wleźć 🤪 🤪 🤪 piękne dziecko!

my po spacerze - ja jebie ale ziąb - godzinę wytrzymałam i do domu masakra. Franolek mi się w nocy obudził i był niespokojny 😞 nakarmiłam i usnął ale od rana lambada 🙂
teraz usnął po spacerku a ja herbkę se walne ciepłą 🙂

Buziaczka a Franolowi jaśnieją 🙃 🙃 🙃 🙃


No Liwie tez jasnieją...z takich ciemnych teraz pod światło nawet w rudy wpadają 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ogółem,Klaudia rownież ma zegarek w głowie,jest mega marudna przez dziąsełka i włoski jej wyjaśniały też.zaraz pod jej łysinką ma dłuższe włoski i to fajnie wygląda,teraz jest po kąpieli i sobie je butelkę 😁 normą jest to,że 150ml ma mało i dorabiam do tego po 90 czasem i wszystko wyssie 😁
Zuzia ślicznotka nasza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczkaa napisał(a):
nie jestem wybredna ale ruskiego nawet lyka nie wypije..przez gardlo mi nie przeleci..fuj..dlatego jak chce sie napic to musi byc cos konkretniejszego.

ja kiedyś piłam 🤪 🤪 🤪 obowiązkowo na sylwestra był ruski,teraz Łukasz mi nie chce kupić butelki nawet bo powiedział,że nie będe pić badziewia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja banana moje kochane banitki 😜 😜

ja właśnie skonczyłam usypiać Franola - matko co za męka dziś - jakby się szaleju najadł.

Liwcia moja piękna 😘 😘 😘 😘

Na sylwestra zero planów, coś tam może z Buziaczką pokombinujemy ale nie wiadomo czy nam wyjdzie. Najgorzej ze chlapnąć nie mogę....już 2 rok z rzędu....wiec jakos tak bez podjary do tego podchodzę.... ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...