Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witamy 🙂) u nas też ząbki, i skóra na policzkach tez taka jak w waszych dzidziulków.

poszłam wczoraj spac o 2 a raczej to już dziś... przyjechała do mnie kol z lic i tak cytrynówka...i sałatke dobrą zmajstrowałyśmy w chwil pare...
ahh miło było... BYŁO bo teraz MASAKROSSSSSS :/

Majunia maruda pierwsza klasa... w srode szczepienie ale pewnie go nie bedzie bo katar i kaszelek... no zobaczymy...

ależ Liwcia ślicznotka (mamy taki sam bujaczek 🙂))))) Franolek przystojniacha... ojjj złamie kilka serduszek damskich 🙂)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
witamy 🙂) u nas też ząbki, i skóra na policzkach tez taka jak w waszych dzidziulków.

poszłam wczoraj spac o 2 a raczej to już dziś... przyjechała do mnie kol z lic i tak cytrynówka...i sałatke dobrą zmajstrowałyśmy w chwil pare...
ahh miło było... BYŁO bo teraz MASAKROSSSSSS :/

Majunia maruda pierwsza klasa... w srode szczepienie ale pewnie go nie bedzie bo katar i kaszelek... no zobaczymy...

ależ Liwcia ślicznotka (mamy taki sam bujaczek 🙂))))) Franolek przystojniacha... ojjj złamie kilka serduszek damskich 🙂)



hehe a dzisiaj kacoooorrr 😁 😁 😁 😁
ja wczoraj szmbelana walnełam i po 2 lapkach juz mnie zakreciło...tak zglodniałam ze wpierniczyłam 3 kanapki wielkieeeeeee 🤪 i piłam dalej 🙃 ale kaca nie ma 🤪
pozniej dam foty mojej beybe 🙂 a my szczepienie mamy w czwartek 🤪 rotawirusy też 😮 kurde ostatnio po szczepieniu licho wyglądała :/ pare dni dochodziła do siebie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka90 napisał(a):
a moje sie wyświetliło? bo miałam problem z wrzuceniem 🥴


pikna Klaudia 🙂 wyświetliło... hehe lezy jak chce...
ja jak rano wstaje to lezy z nogami miedzy szczebelkami 🤪 boje sie zawsze ze złamie noge albo cus...ale mowią mi że dziecko kzywdy se nie zrobi.. hm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
witamy 🙂) u nas też ząbki, i skóra na policzkach tez taka jak w waszych dzidziulków.

poszłam wczoraj spac o 2 a raczej to już dziś... przyjechała do mnie kol z lic i tak cytrynówka...i sałatke dobrą zmajstrowałyśmy w chwil pare...
ahh miło było... BYŁO bo teraz MASAKROSSSSSS :/

Majunia maruda pierwsza klasa... w srode szczepienie ale pewnie go nie bedzie bo katar i kaszelek... no zobaczymy...

ależ Liwcia ślicznotka (mamy taki sam bujaczek 🙂))))) Franolek przystojniacha... ojjj złamie kilka serduszek damskich 🙂)



hehe a dzisiaj kacoooorrr 😁 😁 😁 😁
ja wczoraj szmbelana walnełam i po 2 lapkach juz mnie zakreciło...tak zglodniałam ze wpierniczyłam 3 kanapki wielkieeeeeee 🤪 i piłam dalej 🙃 ale kaca nie ma 🤪
pozniej dam foty mojej beybe 🙂 a my szczepienie mamy w czwartek 🤪 rotawirusy też 😮 kurde ostatnio po szczepieniu licho wyglądała :/ pare dni dochodziła do siebie 😮

ja rotawirusy ominę... mimo teegoz e na środe jestem zapisana...dostanie tylko hexe już 2gą, pierwszą zniosła znakomicie, (troszke tylko maruda) zobaczymy jak teraz bedzie.

P.S.mikołaj to UJ... zapomniał o mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
witamy 🙂) u nas też ząbki, i skóra na policzkach tez taka jak w waszych dzidziulków.

poszłam wczoraj spac o 2 a raczej to już dziś... przyjechała do mnie kol z lic i tak cytrynówka...i sałatke dobrą zmajstrowałyśmy w chwil pare...
ahh miło było... BYŁO bo teraz MASAKROSSSSSS :/

Majunia maruda pierwsza klasa... w srode szczepienie ale pewnie go nie bedzie bo katar i kaszelek... no zobaczymy...

ależ Liwcia ślicznotka (mamy taki sam bujaczek 🙂))))) Franolek przystojniacha... ojjj złamie kilka serduszek damskich 🙂)



hehe a dzisiaj kacoooorrr 😁 😁 😁 😁
ja wczoraj szmbelana walnełam i po 2 lapkach juz mnie zakreciło...tak zglodniałam ze wpierniczyłam 3 kanapki wielkieeeeeee 🤪 i piłam dalej 🙃 ale kaca nie ma 🤪
pozniej dam foty mojej beybe 🙂 a my szczepienie mamy w czwartek 🤪 rotawirusy też 😮 kurde ostatnio po szczepieniu licho wyglądała :/ pare dni dochodziła do siebie 😮

ja rotawirusy ominę... mimo teegoz e na środe jestem zapisana...dostanie tylko hexe już 2gą, pierwszą zniosła znakomicie, (troszke tylko maruda) zobaczymy jak teraz bedzie.

P.S.mikołaj to UJ... zapomniał o mnie 😞


UJ ... HAHAHAH DOBRE 🙂 😁 U MNIE BYL W SOBOTE 🙂 DAŁ MI STÓWKE ŻEBYM SAMA COS KUPIŁA BO NIE NAPISAŁAM LISTU DO ŚW. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A CHA... PYT DO MAM BUTELKOWYCH - JAK KARMICIE? TZN W ROŻKU JESZCZE CZY NIE?
MOJA LUBI BYC SCISNIETA... ROZEK ZA MAŁY ALE DALEJ JA TRZYMAM W NIM. SMIESZNIE WYGLADA ALE CO ZROBIE? 🙂
WLASNIE PRZYSZŁAM Z NIĄ OD DZIADKÓW NA DOLE... TEL WSADZIŁAM DO ROŻKA... I NIOSŁAM LIWKE...USPAŁAM JĄ I TEL ZOSTAŁ.... A TU NAGLE TEL BACH - DZWONI... LIWKA OCZY WIELKIE JAK ZAJAC I KONIEC ZE SPANIEM 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojtas dzielny chopek dumna mamusia 😁 troszkę zapłakał ale zaraz przestał, pani pielęgniarką zabawkę pokazała i świat dla Wojtusia przestał istnieć,
tą buzię kazała emolium cały czas smarować, tylko drobny mój syneczek 6450 waży...
a Wasze dzieci? żebym mogła porównać.
ja w rożku też juz długo nie trzymam Wojtka bo rożek za mały a wiercił się w nim strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a moja w rozku lubi... i usypia tylko w rozku 😞 tez bym wolała zeby swobodnie sobie leżała 😞

Wiojojka to buziak dla Wojciecha 🙂 dzielny wielki 🙂

aniusiu - ciezki nick do przepisania 😉 hehe nie chodzi juz o tego mikołaja jak o sam fakt 🥴 kurde szkoda...ale dobrze ze mamusia zrobiła Mikołaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!
chciała się przywitać na nowym wątku i pożegnać bo to mój jeden z ostatnich postów na forum ....
przy okazji chciałam podziękować wszystkim bez wyjątku za wsparcie od wszystkich w ciężkich chwilach w ciąży i po porodzie oraz za to ze mogłam poznać tak fantastyczne osoby będzie mi was brakować w razie "w" macie mój nr tel, GG czy co tam innego... szkoda ze się skwasiło
😞

ale od czasu do czasu pooglądam sobie wasze skarby
życzę wam by dzieciaczki się zdrowo chowały
Buziaki od Maksia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
witam!!!
chciała się przywitać na nowym wątku i pożegnać bo to mój jeden z ostatnich postów na forum ....
przy okazji chciałam podziękować wszystkim bez wyjątku za wsparcie od wszystkich w ciężkich chwilach w ciąży i po porodzie oraz za to ze mogłam poznać tak fantastyczne osoby będzie mi was brakować w razie "w" macie mój nr tel... szkoda ze się skwasiło
😞
życzę wam by dzieciaczki się zdrowo chowały
Buziaki od Maksia


bez sensu to wszystko.....szkoda tych naszych znajomości.... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
Kurde a moja w rozku lubi... i usypia tylko w rozku 😞 tez bym wolała zeby swobodnie sobie leżała 😞

Wiojojka to buziak dla Wojciecha 🙂 dzielny wielki 🙂

aniusiu - ciezki nick do przepisania 😉 hehe nie chodzi juz o tego mikołaja jak o sam fakt 🥴 kurde szkoda...ale dobrze ze mamusia zrobiła Mikołaja 🙂
czuje sie bezpiecznie taka scinieta 🙂moze by go rozwinac jak zasnie?
"aniusiu"- u nas tylko ode mnie i od mojego dostala prezenty i ten sam powod uslyszalam...
my na szczepienie w czwartek wiec niech Wojtus szepnie Zuzi ze tez ma być dzielna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palibulka napisał(a):
anycool napisał(a):
witam!!!
chciała się przywitać na nowym wątku i pożegnać bo to mój jeden z ostatnich postów na forum ....
przy okazji chciałam podziękować wszystkim bez wyjątku za wsparcie od wszystkich w ciężkich chwilach w ciąży i po porodzie oraz za to ze mogłam poznać tak fantastyczne osoby będzie mi was brakować w razie "w" macie mój nr tel... szkoda ze się skwasiło
😞
życzę wam by dzieciaczki się zdrowo chowały
Buziaki od Maksia


bez sensu to wszystko.....szkoda tych naszych znajomości.... 😞 😞 😞 😞




Bez sensu, szkoda 😞....a co dała "ucieczka" z MAMUSIE SIERPNIOWE..." Skoro już prawie wszystkie tu jesteście? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi się wydaje to nikt nikomu nie kazał się wypisywać,więc po co szukać winy tutaj???
a ten wątek założyłyśmy po to,żeby można było sobie swobodnie popisać,kto chciał dołączył,kto nie chciał nie dołączał,proste...
poza tym nie rozumiem anycool,normalnie pisała z dziewczynami na sierpniu a nagle mówi "do widzenia" i po co??? przecież jak było spięcie to my przeniosłyśmy się tutaj żeby tam nie było ciągle spięć i niedomówień przez to więc jeśli można prosić to TEMAT SKOŃCZONY 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli skoro napisałaś to pod postem od anycool to zabrzmiało jakby to naszą winą było ze "odchodzi"bo jest nowe forum. Skoro kobitki tu piszą(bo chyba po to forum jest) to fajnie bo to jest forum dla wszystkich ja nie chcialam sie klocic itd. czy pisac na tamtym forum ze odchodze poprostu zalozylysmy 2 gdzie sobie piszemy nie przeszkadzając nikomu. Nikt anycool nic nie mowil poprostu po co sie rzucac sobie do gardel jak mozna sobie pisac nie włazic innym w parade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane nie kłócicie się to moja decyzja chociaż to dziwne ze tam nie chciałyście być a tu i tak są wszystkie wiec po co to wszystko ... malutka własnie ty to zaczęłaś i skończyłaś 😘 i oklask...
buziaczki dla was niestety na jakiś czas muszę się pożegnać nie wiem na jak długo kochane kilka spraw w życiu mi się zbiegło wiec przez jakiś czas mnie tu nie będzie nie wiem jak długo nie umiem powiedzieć moze tylko tydz a moze z 3-4 miesiace ale w tel ma internet to od czasu do czasu napisze co u nas a i fotki prześle do którejś na tel
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ... to nie wasza wino po prostu sprawy się zbiegły 😞 😞 😞
trzymajcie się cieplutko

napiszcie mi eskę od czasu do czasu co u was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...