Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marta jaki śliczny torcik 🙂 Wszystkiego Dobrego dla Mai 🙂
Ja się czuję paskudnie 🤢 jakieś poty mnie oblewają, podbrzusze boli, jest mi niedobrze.......... 🤢 🤢 🤢 praktycznie cały dzień przespałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
ale kocica szwagra dzisiaj urodzila kociaki a tu ostro zakladali sie ktora z nas bedzie pierwsza bo wyliczyli ze taki sam termin mamy 😮 😮 😮

Hahahaha 😁 😁 😁 😁 a jak oni to wyliczyli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Witajcie 🙂

My już po urodzinowej impezce 🙂 Teraz kąpanie dziewczynek.

A dla upartych nierodzących obiecany tort 🤪 🤪 🤪

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/IMG_1289-1.jpg[/IMG]

🤪 mniaaaam 🤪
i sto lat dla Majeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ale Ty zdolniacha jesteś 🤪 W życiu bym takiego tortu nie zrobiła, mi nawet ciasta z proszku nie wychodzą 😮

Diviana wysłałam Ci jadłospis 🙂

U mnie dalej brak objawów porodu, zjadłam kolację i idziemy do znajomych. Miłego wieczoru życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez dziękuję bardzo 😘
Sms od Karolciakam:
"Mam na sali laskę po cesarce, mąż był przy niej non stop, rodzice od 15.30 do teraz! Jakaś masakra ! Chyba się wyprowadza 🙂 ufff Nie róbcie tego innym"

No więc Karolcia ma ciekawie a tak liczyłam, że będę mogła z nią być w pokoju 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka bardzo dziekuje...pewnie jak sie zacznbie to bede wiedziala ze to juz ale na razie tak intensywnie na to czekam ze wszystko odbieram za oznake porodu...nawet jak mi w brzuszku z glodu by zaburczalo to wzielabym za skurcze parte pewnie 😁 😁 😉 😉

siehankowa nie mam pojecia jak wyliczyli....kocica uciekla jakos w czerwcu ( oni dobrze wiedza ktorego dnia) wrocila po dwoch dniach i chyba policzyli ile kot w ciazy chodzi i im wyszedl taki termin jak mi 🙃 🙃 juz nie dopytywalam, w kazdym razie Ci co mnie jako pierwsza obstawiali - przegrali 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Inez dziękuję bardzo 😘
Sms od Karolciakam:
"Mam na sali laskę po cesarce, mąż był przy niej non stop, rodzice od 15.30 do teraz! Jakaś masakra ! Chyba się wyprowadza 🙂 ufff Nie róbcie tego innym"

No więc Karolcia ma ciekawie a tak liczyłam, że będę mogła z nią być w pokoju 🤨



i wlasnie dlatego u mnie wszyscy maja zakaz przylazenia do szpitala...bo pewnie tez pielgrzymki by sobie urzadzali i przeszkadzali nie tylko mi ale i wszystkim w ponblizu 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂
Ja padam po intensywnych wojażach, ale objawów brak...
Agusia ja też nie odczuwam skurczy, jakieś co prawda wychodzą na KTG,
ale ja nic nie czułam dotąd 😮

Daniela śliczna ta Twoja córcia i te włosy 🤪

Marta 100 lat dla Majeczki...a tortem częstuję się z przyjemnością 🙂

Madalena mam takie same spodenki dla mojego Niunia jak Twój w avatarku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Inez dziękuję bardzo 😘
Sms od Karolciakam:
"Mam na sali laskę po cesarce, mąż był przy niej non stop, rodzice od 15.30 do teraz! Jakaś masakra ! Chyba się wyprowadza 🙂 ufff Nie róbcie tego innym"

No więc Karolcia ma ciekawie a tak liczyłam, że będę mogła z nią być w pokoju 🤨



i wlasnie dlatego u mnie wszyscy maja zakaz przylazenia do szpitala...bo pewnie tez pielgrzymki by sobie urzadzali i przeszkadzali nie tylko mi ale i wszystkim w ponblizu 😉 😉


Oj biedna Karolcia, no ja pamiętam że z Gabi jak leżałam to jednego dnia też tak było że się ludzi nazłaziło a 6 nas w sali leżało....masakra, zero intymności, prywatności człowiek zmęczony a tu cię obcy faceci i baby oglądają 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
No właśnie czyżby Nasza Foga rodziła?? Aasia też się nie odzywała dzisiaj chyba

Ja już Wam mówię DOBRANOC


Daniela jestem, jestem i niestety nadal 2 w 1 🤨 🤨
Wszystkiego najlepszego dla Mai, sto latek!!!
Wzięłam mega gorący prysznic może coś przyspieszy 😁 😁
Mówię Wam dobranoc, buziaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczynki;-)
Marta superowy torcik ,no i wszystkiego naj dla Mai
Poxia ja taką żółtą wydzielinę to mam już jakiś czas,też nie dużo ale jest czasem na wkładce.
widzę że niektóre już powiedziały dobranoc i poszły odpoczywać.
A ja się wkurzyłam bo mój mąż pieska na ulicy potrącił,ale było strasznie ciemno a on wyskoczył tak nagle i nie miał szans go zauważyć;-( ehhh szkoda mi go strasznie,ale nie przeżył ;-(
Tak czytam jak próbujecie przyspieszyć swoje akcje porodowe i Ja też Zrobiłam dziś chyba z 5 kilometrów pieszo spacerkiem,wczoraj wysprzątałam cały dom,dziś lekarz zmolestował moją mariolkę na fotelu;-)ale efektów brak;-) chyba pozostaje nam czekać do terminów kochane nierozpakowane jeszcze dziewczyny;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa dziekujemy! !! Maly wlasnie skopuje z siebie kocyk 🙂 🙂
moniq jak tam spanie w lozeczku? Moj dzielnie spi sam. Przedwczoraj musialam go na dwie godziny zabrac do siebie bo sie smucil ale wczoraj juz cala nocka samodzielnie a teraz tez spi sam.
Biedna karolcia. Z czlowieka sie leje i sie czuje jak zwloki a tu goscie siedza i krepuja. Jak pierwszy dzien po porodzie mialam wstawac tylko na siku bo duzo krwi stracilam to na czworaka z prawie gola dupa szlam az sie gosciom tej drugiej dziewczyny glupio zrobilo i poszli sobie. Kurcze to bardzo krepujace jest. Jeszcze wszystko pobrudzilam od koszuli po przescieradlo a obcy to widzieli. Oby ja szybko do domu puscili to sie wyluzuje i poczuje swobodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Paninki :

Obudziły mnie skurcze o 4 rano co pięć minut o 6 po prysznicu były już co 2 minuty i tak jest do teraz. Bolą bardzo ale rozwarcie dopiero na 3 cm. Za jakiś czas znowu mnie zbadają i zdecydują czy będzie cesarka. Boli baaaardzo ale podekscytowana jestem strasznie. Liczę na kciuki. Kolejny skurcz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

No to super 🙂 Paninka dzisiaj pewnie Lilkę będzie tulić 🤪 Paninka trzymaj się dzielnie 😘 😘

U nas nocka super, wyspałam się chyba za wszystkie czasy 😁 u mnie oznak porodu brak, jakieś tam skurcze wczoraj odczuwałam ale niewielkie.

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...