Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
I jeszcze jedno. Aż trudno uwierzyć, ze dziś jest 3 maj 😮 😮 😮

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/P5030010.jpg[/IMG]


Kurcze Marta ja myślałam, że śnieg coś tam popadał a tu taka ilość 😮 😮 Co się dzieje z tą pogodą??!! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A tak abstrahując od śniegu my już po obiadku, teraz "idę" na Allegro porozglądać się za potrzebnymi rzeczami do naszego nowego domku.... 🙂 Może za 2mce się wprowadzimy 🤨
I dzisiaj miałam spotkanie z kibelkiem Antonince ciasto nie posmakowało a wczoraj nic mi nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny polecam stronę

http://www.joemonster.org/art/8612/Instrukcja_obslugi_dziecka

Myślę, że niejednemu dziecku uratowała życie 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 Ja już po kościołku i po obiadku teraz odpoczywamy z Niunia 🙂 wczoraj nabyłam łóżeczko 🙂 od znajomych wic caly komplet za baaardzo niska cene i uzywane 3 razy 🙂 bo synek kolezanki wogole nie chcial spac w lozeczku 🙂 , i jestem baaaardzo zadowolona 🙂 a co u Was ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Witam brzuszki
Powiem,że nie nastrajacie tymi fotkami- śnieg w maju to przecież chore :/
U mnie dziś od rana leje nawet na 5 minut nie przestaje. Ja chcę słoneczka!!!!!

Ja jak rano sie przebudziłam to zaswiecilo mi w oczy sloneczko.. teraz niestety pochmurno , ale ani nie pada ani na szczescie nie sypie ... Pogoda wariuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny
No faktycznie to co sie dzieje za oknami to niepowazna sprawa. U mnie wprawdzie zimno i pochmurno ale bez takich anomali jak snieg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agat19 napisał(a):
Czesc Dziewczyny
No faktycznie to co sie dzieje za oknami to niepowazna sprawa. U mnie wprawdzie zimno i pochmurno ale bez takich anomali jak snieg 🙂

Tak pogoda taka brzydka, a nie wiem gdzie wszystkich wywiało.. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe u mnie od tej pogody co chwile nie ma prądu 😞

Marta jak wcześniej pisałaś, że u Ciebie śnieg to nie uwierzyłam, a teraz sama praktykuje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe u mnie od tej pogody co chwile nie ma prądu 😞

Marta jak wcześniej pisałaś, że u Ciebie śnieg to nie uwierzyłam, a teraz sama praktykuje 😠 😠
No masakra wklejałam zdjęcia 🤢 🤢 🤢 Oglądalaś ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów chyba całe allegro przewertowałam. Muszę jeszcze poszukać apteki otwartej żeby glukozę zakupić, bo mi się jutro badania kłaniają wrr. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, bo czytałam co ostatnio pisałyście o tej glukozie, ale tak z grubsza, że teraz trzeba 75 robić? Bo mi położna mówiła, że 50 ale byłam miesiąc temu.. Więc teraz nie wiem ile tego mam kupić, żeby mi nie kazała powtarzać.. 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
A właśnie, bo czytałam co ostatnio pisałyście o tej glukozie, ale tak z grubsza, że teraz trzeba 75 robić? Bo mi położna mówiła, że 50 ale byłam miesiąc temu.. Więc teraz nie wiem ile tego mam kupić, żeby mi nie kazała powtarzać.. 🤔 🤔
Kurcze wiesz ja robiłam 75g choć w poprzednich ciążach zawsze była 50 i nigdy nie miałam problemów z cukrem. Ginekolog mi powiedziała tylko teraz robimy już 75g. Wiem, że dziewczynom w laboratorium tez tak mówiono. Ale jak ja byłam teraz na badaniu to kobieta w laboratorium powiedziała mi, ze robi się 50g i że to zalezy od ginekologa. Więc sama nie wiem. Pamietaj tylko ze 50g to badanie jest na czczo i po godzinie. Natomiast 75g robi sie na czczo i po 2 godzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A właśnie, bo czytałam co ostatnio pisałyście o tej glukozie, ale tak z grubsza, że teraz trzeba 75 robić? Bo mi położna mówiła, że 50 ale byłam miesiąc temu.. Więc teraz nie wiem ile tego mam kupić, żeby mi nie kazała powtarzać.. 🤔 🤔
Kurcze wiesz ja robiłam 75g choć w poprzednich ciążach zawsze była 50 i nigdy nie miałam problemów z cukrem. Ginekolog mi powiedziała tylko teraz robimy już 75g. Wiem, że dziewczynom w laboratorium tez tak mówiono. Ale jak ja byłam teraz na badaniu to kobieta w laboratorium powiedziała mi, ze robi się 50g i że to zalezy od ginekologa. Więc sama nie wiem. Pamietaj tylko ze 50g to badanie jest na czczo i po godzinie. Natomiast 75g robi sie na czczo i po 2 godzinach.

A to ja nawet nie wiedziałam, że 50g się krócej czeka. Ja ciemna jestem, bo nie miałam jeszcze robionego. Ale jak robią tą 50g to kupię tyle. Jeszcze lepiej dla mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak mi powiedziała w tym laboratorium. Ale ginekolog znów mówiła co innego 🤢 🤢 🤢
Wiem że dziewczynom tu mówili w laboratorium że sie 50g już nie robi.
Wiesz gluzkoza nie kosztuje dużo jakieś 4zł, więc może kup obie. Jak ci w laboratorium powiedzą że nie robi się już 50g zrobisz 75g. Może to najlepsze rozwiązanie. A wogóle najlepsze to by było gdybyś mogła jutro rano zdzwonić do swojego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam łóżeczko, a teraz się zastanawiam czy nie za dużo tego wszystkiego tam 🤨 http://allegro.pl/zestaw-serca-lozeczko-szuflada-materac-posciel17el-i1565317021.html pomarańczowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak będę musiała zrobić. Chodź wolę ta 50g, krócej bym musiała czekać i mniejsza dawka. Zapytam może farmaceutki w aptece, powinna chyba wiedzieć, a jak nie to kupię te 2. Majątek to nie kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Kupiłam łóżeczko, a teraz się zastanawiam czy nie za dużo tego wszystkiego tam 🤨 http://allegro.pl/zestaw-serca-lozeczko-szuflada-materac-posciel17el-i1565317021.html pomarańczowe.
No sporo. Ale jak już kupiłaś 🙂 Jedyne co mi tam przeszkadza to ten pomarańczowy baldachim. Jakoś nie działa uspokajająco. Raczej bym się skłaniała ku spokojnym pastelowym kolorom (takich do spania i odpoczynku).
Co do ilości elementów wyjdzie ci w uzytkowaniu. Czy ci sie przydały czy nie. Nie martw się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
No chyba tak będę musiała zrobić. Chodź wolę ta 50g, krócej bym musiała czekać i mniejsza dawka. Zapytam może farmaceutki w aptece, powinna chyba wiedzieć, a jak nie to kupię te 2. Majątek to nie kosztuje.
No taka moja rada. Po co mają cie wrócić z laboratorium już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...