Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andzelikata takie malutkie delikatne blekitne plamki sa, i dokladnie w tym miejscu w ktore mala nojmocniej kopie a nigdy sie nie uderzylam w brzuch zeby mialo prawo powstac 🤪 🤪 🤪nawet siostra zauwazyla siniaczka 😁 😁 😁ale jak dla mnie jesli to od jej kopniakow to moge cala sina chodzic 😉 😉 😉

madalena20 trzymaj sie, ja wczoraj mialam bliskie spotkanie z kibelkiem i nie wiem nawet po czym, mdlilo mnie ponad godzine a po rozmowie z muszla przeszlo jak reka odjal ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hmm ja o tym kremie mustelli nie słyszałam, ale jak jest dobry, to może po porodzie poproszę m, żeby mi kupił...

Paninka - no to masz bokserkę w sobie niezłą 🤪
Andzelika - ja tak wysoko jeszcze Małej nie czułam... najwyżej to kopnęła gdzieś w połowie wysokości między piersiami a pępkiem.. Zazwyczaj boksuje po bokach i w dole 🙂

Uciekam spać kochane, jutro o 6.00 pobudka......
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Ciekawe jak tam karolcia po wizytach w bankach???


Melduję się 😉
Połaziłam troszkę po praskich bankach i niewiele załatwiłam. Nasz podstawowy problem to wybrana działka. Ona nie jest budowlana a banki nie chcą hipoteki na tego typu działkę. W dwóch bankach zostawiłam kontakty i doradcy mają się dowiedzieć i oddzwonić 🤨 W BGŻ bardzo fajnie pogadałam z facetem. Dał mi pomysł na inną alternatywę. Jeśli Kredyt Bank da nam odpowiedź negatywną ( na ostateczną czekamy do środy) a potem PKO nam odmówi to będziemy kombinować z BGŻ. CO do doradców to moja przyjaciółka się tym zajęła. Pracuje właśnie jako doradca w takiej niedużej firmie i poprosiliśmy ją o pomoc. I do środy wszystko wyglądało że jest OK, poza tym że sie przedłuża. Więc się dziś troszkę przespacerowałam z MP3 na uszach i uspokoiłam 😉 Czekamy do środy! A w piątek mój Skarb ma urodzinki a tydzień później nasza 10 rocznica ślubu, więc może to tak specjalnie byśmy mieli prezent rocznicowo-urodzinowo-imieninowy ( jakoś tak nam się zbiegają okazje).
Ale powiem Wam coś! Dziś mój mąż zadzwonił do mnie z Czech i zapytał : "Co powiesz na spacer jutro po podkarpackim lesie????????? Przyjeżdżasz na podkarpacie?" Więc się rozpłynęłam i zarezerwowałam miejscówkę w autobusie 😉 Ponieważ Zosia wyjechała na weekend, ja jutro raniutko biorę Julię i wsiadamy w autobusik by w południe powitać podkarpacie 😉 Las, znajomi, wyciszenie, błogość, leżaczek w cieniu, grill i szczęśliwy zrelaksowany mąż...
Boję się jak zniosę podróż z Julką i Bartolinką ale wierzę że damy radę!
Idę więc wstawię zmywarkę, powieszę pranie i idę lulu 😉 A rano dopakować plecak i do przodu na odpoczynek bez warszawskiego zgiełku, zamieszania, problemów, banków, kredytów!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Dziewczyny mam prosbe.. mozecie mi napisac wszystkie rzeczy do pielegnacji dla dziecka ? od pierwszych dni zycia.. kremy nie kremy, szpmpony masci.. co potrzebne od poczatku ?

Hehe ja Ci nie pomogę 😜 Wiem tyle, że do pupy na 100% Sudocrem. A reszta to różnie piszą, musisz patrzeć czy można stosować o 1 dni. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂
Nam już humorek wrócił po rozmowie z Krzysiem 🙂 🙂 🙂 🙂
Andzelika moja Oliwka uwielbia okupować miejsca tuz pod zebrami i delikatnie się tam rozciągać jak by mi zebra chciała połamać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 A wczoraj jak zasypiałam to boksowała mnie w okolicach pepka. Troszkę bolało ale jak pomyslałam, ze to moja niunia to śmiałam się sama do siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Hej Kobitki 🙂
Nam już humorek wrócił po rozmowie z Krzysiem 🙂 🙂 🙂 🙂
Andzelika moja Oliwka uwielbia okupować miejsca tuz pod zebrami i delikatnie się tam rozciągać jak by mi zebra chciała połamać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 A wczoraj jak zasypiałam to boksowała mnie w okolicach pepka. Troszkę bolało ale jak pomyslałam, ze to moja niunia to śmiałam się sama do siebie 😁

Ja od niedawna czuję tak wysoko. Boskie uczucie 😜 🙂 Zawsze, jak poczuję to się od razu prostuję, żeby więcej miejsca miał hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
karolciakam super jedz, odprez sie zrelaksuj i nie mysl o problemach....a jak wrocisz z taka wypoczeta glowa to od razu wszystko bedzie prostsze 😘 😘
ja juz leze mala po tych truskawach spac nie zamierza chyba


Brzuszki moje kochane wyluzowałam dzięki Wam!!!!!!!!!!!! To dzięki Wam i waszym dowiadczeniom stwierdziłam że wrzucić na luz trzeba. Może to rzeczywiście nie to????????? Wszystko się jakoś musi ułożyć!!!!!! Taka wyluzowana jadę uspokoić Jaśka!!!!!
Paninka co do twojej skaczącej miłośniczki truskawek, która nie zamierza spać to u mnie zadziałała kolacja. Może wyślemy nasze imprezowiczki na wspólną imprezkę 😉??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki 🙂
Jakoś przespałam tą nockę. Przed spaniem zaparzyłam sobie herbatkę z mięty i rumianku i chyba pomogło. Bo dosyć szybko zasnęłam. Wszystko było by ok gdyby nie to, że latałam siusiu no ale cóż przynajmniej nie miałam bliskiego spotkania z kibelkiem 🙂 Teraz siedzę i stękam z bólu bo rano obudził mnie skurcz łydki w prawej nodze 😞 😞 😞 ehhh narzekam jak stara baba 🥴 🥴

Trzymajcie się kochane i wszystkim życzę miłego weekendu 🙂 😁 😁

Ps. A u mnie 34 dni do porodu 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Ja już od 6.00 walczę z poprawką prezentacji na dzisiejsze zajęcia - przed chwila skończyłam.... Teraz najchętniej położyłabym się spać..... Ale niestety, trzeba zakończyć w końcu tę edukację 🙂

AAA i muszę lecieć do sklepu po mleko do kawki, bo m jak zwykle wypił wszystko i zostawił w lodówce pusty karton wrr 😠 😠 😠

Karolcia - bardzo się cieszę, że wszystko powoli się układa.... Jak już przytulisz się do męża, to wszystkie problemy zaczną wydawać się pierdółką.... Najlepiej sytuacje stresowe dzielić na dwa.. dla Jednej osoby to za dużo 🙂 P.S. ja mam kredyt na mieszkanie w BGŻ i nie narzekam , więc bądź dobrej myśli 🙂
Życzę wam miłego wypoczynku i zero stresu 🙂

Dla Wszystkich miłej sobotki 🙂
Wpadnę do Was wieczorkiem
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE 🙂

U nas pogoda bardzo się popsuła, zero słonka i zimno 😲

Nocka minęła spokojnie, ja już po śniadanku. Jak kurde mogę pospać dłużej to jakoś nie mogę 🤢

Karolcia miłego wypoczynku 🙂 Zobaczysz wszystko się ułoży 😎

No ja się zbieram trzeba jechać jakieś zakupy zrobić bo w lodówce pustki lecz przeraża mnie ta wizja bo w sobotę to taki tłok w sklepach że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po śniadanku 🙂 Dziewczyny ogóreczki małosolne już dziś smakują wyśmienicie. A do tego świeżutki chlebuś z własnej roboty smalczykiem. Mniam. Po prostu palce lizać.

Teraz przygotowuję kawę 🙂 Zapraszam na wspólne picie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuchatki 🙂

jo-aneczka, wózek póki co widziałam tylko w necie, ale sprzedawca był tak miły, że porobił i powysyłał mi wcześniej fotki robione przy sztucznym i naturalnym oświetleniu - tak żeby realnie kolor wyszedł i w ogóle 😉 pozniej lecę na nasze mieszkanko, to będę oglądała na żywo 🙂

p0xia, co do kosmetyków dla maleństwa, to ja kupuję Oillan Baby płyn+szampon 2in1, Oillan Baby krem do buzki ... a do pupci to zastanawiam się między Oillan Baby a Linomag zielony... z sudocremem na razie się wstrzymam - moze dostane próbke w szpitalu... poza tym czytalam, że sudocrem jest idealny, ale jak juz pojawią sie odparzenia... aaa, i jeszcze kupie mleczko do ciała ze Skarb Matki, bo do szpitala trzeba mieć oliwkę lub mleczko.... ale może pózniej okaże sie, że sam plyn Oillan wystarczy maleństwu 🙂
te kosmetyki sa na pewno od 1. dnia życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie, ja też zaliczam szybką kawę i pędzę na zakupy.
Odezwę się później.
Karolciakam, no widzisz jaką miłą niespodziankę ci małż zrobił. Miłego odpoczywania.
Pogoda rzeczywiście się poprawiła - wreszcie chmurki!!! i trochę powietrza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...