Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Foga dziś urodziła Daniela, wczoraj Paninka, w sobotę Karolciakam, w piątek Kornelka a w czwartek K8_online 🙂
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam ☺️
Kto jutro a może jeszcze dziś? 🤪
Wszystko jest w tabeleczce na sierpnióweczkach 🙂
A Eleeza chyba nadal czeka w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja byłam dziś u mojego gina...
I co do zwolnienia L4 po terminie porodu mój gin daje jeszcze tydzień,
umówiona z nim jestem, że jak nie urodzę do środy to przyjadę do niego i mi wypisze 😉
Także Dziewczyny może zapytajcie Waszych gin prowadzących 😉

A u nas bez zmian, organizm ładnie przygotowany do porodu
ale czy to nastąpi jutro czy za tydzień nie wiadomo 🤢
Mam nadzieję, że nie będę ostatnia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati- Ale z Nadii śliczna dziewczynka
natalia25- ciężko powiedzieć czy sex pomaga- u nas nie pomógł przez tydzień, dopiero szorowanie podłóg mnie ruszyło
Justyna891- nie stresuj się, będziesz pod dobrą opieką
Foga- gratuluję i nie zazdroszczę zastojów:/
A co do Eleezy- to chyba dalej nic się nie dzieje (ja mogę upiec chleb z dedykacją dla niej, ale to może nie zadziałać 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, dzięki za skrót 🙂

A więc gratuluję mamom weekendowym 🙂 🤪 🤪 🤪

Lydzia a tez przez to przechodziłaś??? Na razie uciekam się pozbyć choć na chwilę balastu z piersi i wybudzę Małą do karmienia, mam nadzieję, że wyssie jak najwięciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Oto Jagódka zaraz po urodzeniu: waga 2800, długość 51 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/20110819109.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/331/20110819109.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I pytanie do mam, które rodziły SN: Jak długo goiło wam się krocze po nacinaniu i czy miałyście obfite krwawienie, bo mnie się wydaje, ze mam trochę sporawe a co zapytałam położnej to to bagatelizowała 🤢 🤢 🤢 mówiąc, że przesadzam...

U mnie krocze jeszcze nie wygojone do końca 😞 A obfite krwawienia miałam przez 3 dni - od przyjścia do domu uzywam już zwykłych podpasek i krwawienie teraz jest już bardzo skąpe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Jagódka słodko śpi- no niestety przeżywałam to- mały sam nie dał rady ściągnąć całości więc było masowanie i odciąganie, ale po dwóch czy trzech dniach ogarnęłam temat. Podobno wypicie szałwii pomaga- ja wypiłam jedną szklankę.
Co do krocza to nie pomogę ( u mnie obeszło się bez nacinania) a krwawienia nie miałam obfitego, z tym że ze mnie sporo wyskoczyło podczas rodzenia łożyska jak lekarz na brzuch mi nacisnął (może to miało jakiś wpływ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wsyztskim rozpakowanym mamusiom którym nie gratulowałam 🙂
Jakoś brak czasu na cokolwiek, ale nie szkodzi. 🙃

Ja z pytankiem do rozpakowanych. 🙂
Po ilu dniach odpadl pępuszek u waszych robaczków? Właściwie mój maly ma jeszcze na to czas bo to dopiero 9 dzień jego życia, ale chialabym się już tego 'pozbyć' bo się przy kąpielach trochę stresuję że zamoczę albo coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
A oto córeczka Danieli śliczna Antosia 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/Antoninka_harrrar.jpg/][IMG]http://s2.ifotos.pl/mini/Antoninka_harrrar.jpg[/IMG][/URL][/quote
Hehe ale ma czuprynkę 🤪 🤪 Slodziutka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura, hura.
Idziecie jak burza kochane mamusie. Codziennie nowy dzidziuś.
A mówią, że w Polsce się mało dzieci rodzi 😉
Daniela, Foga - GRATULACJE, bardzo się cieszę waszym szczęściem.
A zaraz idę ściągnąć z aparatu jakieś zdjęcia - bo chyba tylko ja i Ann mamy nieaktualne avatarki 😞
A może hanie to po prostu takie wstydziochy i nie chcą się upubliczniać 😁
Foga, ja z zastojem walczyłam ciepłą, świeżo wyprasowaną pieluszką. Przykładałam do piersi a potem odciągałam mleko laktatorem - po godzinie takiej walki - puściło i do butelki nałapałam prawie 200 ml mleka 😁

P.S. Zdjęcie Antosi cudne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kochane Dziewczeta

gratulacje dla Mamus które powiły swoje Malenstwa podczas gdy bylam w szpitalu 😉 🤪

Jestesmy juz w domku - pierwszy dzien dal mocno o sobie znac 😮 ale sadze ze z kazdym kolejnym bedzie lepiej 😉 najgorzej ze trafił mnie ten nawał mleczny - to jest cos tragicznego - wczoraj mialam jakby kamienie ehhhhhh ale dzis juz w miare ☺️
Juleczka jest przeslodziutka 🙂 mowie Wam heheheh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Dzieki Kochane Dziewczeta

gratulacje dla Mamus które powiły swoje Malenstwa podczas gdy bylam w szpitalu 😉 🤪

Jestesmy juz w domku - pierwszy dzien dal mocno o sobie znac 😮 ale sadze ze z kazdym kolejnym bedzie lepiej 😉 najgorzej ze trafił mnie ten nawał mleczny - to jest cos tragicznego - wczoraj mialam jakby kamienie ehhhhhh ale dzis juz w miare ☺️
Juleczka jest przeslodziutka 🙂 mowie Wam heheheh 😉

Witamy Cię w domku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga GRATULUJE 🙂 🙂
Malsep ogromnie mnie cieszy,że do nas powróciłaś 🙂 🙂
Jak tak patrzę to dochodzę do wniosku,że wszystkie dzieci sierpnióweczek są przecudowne 🙂

WSZYSTKIM MAMUSIOM KTÓRE URODZIŁY OD 16 SIERPNIA SERDECZNE GRATULACJE!!!!


DOBRANOC 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...