Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny nie dajmy sie tez zwariowac. Nie jest realne ani tez zdrowe wykonanie wszystkich mozliwych badan w ciazy bo jest ich mnostwo. Musialybysmy codziennie cos robic. A zawsze znajdziemy powody do zamartwaiania sie - tak maja wszystkie mamusie. Jasne ze trzeba robic badania chodzic do lekarza sluchac jego zalecen ale mysle ze nie ma co wyszukiwac wszystkiego co zle na sile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Evelina w końcu jakiś mocne zdanie na ten temat. Brawo. Popieram też. Prawda jest taka, że jakbysmy chciały zrobić wszystkie badania to codziennie jakieś by nam wypadało. Ja ostatnio jak robiłam tokso dowiedziałam się, że powinno się ją zrobić przynajmniej 2, 3 razy podczas ciąży. Zwłaszcza jeśli się nigdy nie chorowało.

Dzięki moniczek. Wiem. U mnie z łożyskiem, szyjką itp wszystko w najlepszym porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. ja wczoraj byłam na usg moj dzidzius ma juz 5,5 cm jeszcze malutki 🙂 tak sie krecil, ze nie mozna bylo zrobic pomiarow spedzilam tam ponad 20 min a jak sie krecil to nie w tym kierunku co lekarz chcial 😉 na szczescie wszystko jest dobrze lekarzowi i poloznej bardzo sie podobal. Jestem juz bardziej spokojna. Widzialam oczy i uszy i strasznie pachal rekami 😆 Strasznie duzy ekran duzo wiekszy niz zwykly komputer dobrze bylo wszystko widac. Moj maz tez bardzo zadowolony byl ze mna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak marta pamietam 🙂 ja juz 6 tyg siedze w domu i tyle wlasnie czekalam na usg 🙂
dalej na zwolnieniu jestem... pytalam lekarza czy moge podrozowac chcialam pojechac do bratowej tez jest w ciazy w marcu rodzi, jedzie sie tam ponad godzine, niestety do 5 miesiaca nie pozwolil mi jezdzic gdzies daleko samochodem. Moj maz powiedzial ze juz sie wyrywam z domu 🙂 bo ile mozna siedziec 😉 no ja tak samo jak wy wszystkie czekam do wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale pilnie się uczycie...aż się zawstydziłam ☺️
...bo u mnie na obietnicach się jak zwykle kończy.

Co do podróży właśnie sie ostatnio zastanawiałam czy mogę spokojnie jeździć...
chociażby do Rodziców - a to ponad 150 km 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o seks Evelina ? 😁 😁 😁

Co do podróży dziewczyny. Ja na USG 3D muszę jechać 100km. Więc zależy w jakim przedziale km zaczyna się podróżowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dziewczyny ale pilnie się uczycie...aż się zawstydziłam ☺️
...bo u mnie na obietnicach się jak zwykle kończy.

Co do podróży właśnie sie ostatnio zastanawiałam czy mogę spokojnie jeździć...
chociażby do Rodziców - a to ponad 150 km 🤨


Ja tez mam rodzine ponad 150km, a bratowa blizej i narazie lekarz powiedzial ze nie ma mowy jak mi sie nudzi to niech mnie maz zabierze do kina teatru a jak tesknie za rodzina to niech oni przyjada tak mi powiedzial, trzeba dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina powiem tak. Jeśli nie ma przeciwwskazań i masz ochotę na seks to do dzieła 😁. Ja teraz niestety mam zakaz od lekarza w związku z tymi plamieniami i ciążą zagrożoną. Ale w poprzedniej ciąży uprawialiśmy seks niemalże do dnia porodu. W każdym okresie ciąży odkrywaliśmy inne przyjemności. Nie przeszkadzał nam duży brzuch itp. A ochotę wtedy na miłość miałam niemałą 😁 😁 😁. Teraz ochota też jest. Tylko niestety zakaz od lekarza 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie musze lezec na szczescie, nie mam plamien musze tylko na siebie uwazac, bo mam za soba dwa niepowodzenia to dlatego trzeba dmuchac na zimne. Co do seksu Evelina cos tam wspomniala to jak bylam u lekarza na samym poczatku to powiedzial zebym zapomniala a teraz sie nie pytalam jakos bylo mi glupio 😉 narazie sie wstrzymuje a jak bede miala juz bardzo ochote nie mowiac o moim mezu to lepiej chyba zadz do lekarza niz tak na zywo zapytac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 o widzisz to tym bardziej muszę dopytać o te podróże 😉

Evelina co do seksu my korzystaliśmy intensywnie 😉
ale od paru tygodni mam podejrzenie infekcji (żółte upławy) także też przymusowy zakaz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że w uczeniu się nie jestem sama 😉
Ja właśnie kończę studia magisterskie! Robię badania i zbieram się do napisani apracy mgr 😉 Moja PAni promotor jak się dowiedziała o dzidziusiu to od razu spytała o termin jak jej powiedziała to szybko odpowiedziała: LIPIEC! Zebrać się proszę, ja będe wspierać i w lipcu się Pani broni 😉 No to się za robotę wzięłam!

Co do seksu... hm... czasem ze względu na zmęczenie wieczorem odpada myślenie na ten tamat. Ale jeśli już temet się rozwinie... ooo... no to powiem Wam że fajnie. Zdecydowanie inaczej , mocniejsze wrażenia i fajnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Ja niby zakazu nie dostalam 🙂 Czytalam natomiast ze substancje zawarte w nasieniu moga powodowac przedwczesne skurcze i ze trzeba sie zabezpieczac..Wydalo mi sie to dosc dziwne szczerze mowiac...

To prawda, sperma męska zawiera prostaglandyny, które powodują dojrzewanie szyjki macicy i wyzwalają czynność skurczową. Ale raczej wtedy jest zakaz jeśli grozi przedwczesny poród.
Jednak nie u każdej kobiety "to działa".
A pytałaś swojego lekarza? Ja niestety nie mogę ci doradzić, bo nie znam twojej sytuacji, stanu i samopoczucia w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina kurcze powiem ci że sa różne opinie. U mnie od samego początku jest wszystko oki, ale lekarz i tak kazał sie wstrzymać, choc na wielu forach czytałam że spokojnie mozna się kochac. Naszczęście u mnie juz nie ma zadnych przeciwwskazań więc wszystko wraca do normy. 😁 😁 😜 Wkońcu juz 12 tc, takze najgorsze za nami. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...