Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ??? 😮 Poczułam dziś coś jakby kopniaczek w brzuch. Leżałam i aż podskoczyłam ze strachu. Ostatnio wszystko co się dzieje w moim brzuchu mnie straszy 🙂. Poczekałam chyba godzinę i to się powtórzyło. Myślicie, ze to pierwsze kopniaki. Trochę wcześnie. Wprawdzie kończę już 14 tydzień. I to moja trzecia ciąża. Więc teoretycznie mam szanse na szybko wyczuwalne ruchy. Ale już??? W poprzedniej ciąży czułam dobre kopniaki w 17 tygodniu.
Moniczek co o tym myślisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja w trzeciej czułam od 16 tygodnia...wiesz jak dzidzia jest duża to chyba całkiem możliwe,jedna z dziewczyn na forum pisała o 12 tygodniu ale dzieciątko faktycznie miała duże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie nie strasz 🙂 🙂 🙂. Duże dziecko 😲. A kto je urodzi ??? 😮 😮 😮

PS. Ale mój chyba nie jest jakiś duży. Chociaż w sumie według usg wychodził 5 dni starszy.
No zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ale się rozpisałyście od wczoraj 🙂
Jestem dziś po 2- chy wizytach usg genetyczne wszystko w jak najlepszym porządku kawał dziecka już w sobie mam (całe 6cm :P) Jeśli chodzi o badanie od razu dopochwowo miałam robione, a potem jeszcze przez brzuch. Bąbel na początku uciekał, ale jakoś udało się go opanować.
Zaliczyłam również wizytę u mojego gina- potwierdził, że wszystko ok, chciał sprawdzić serduszko, ale maluch się zbuntował i tak fikał, że niestety się to nie udało.
Ojj ale się rozpisałam 🙂
No ale najważniejsze, że wszystko ok i znów można spać spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪


monia u mnie na odwrot kazde mniejsze 3860 3420 i 3100 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Super lydzia84. To mamy dzień dobrych wiadomości 😁 😁 😁.

Moniczek to teraz poniżej 4kg nie schodzisz ??? 😁 😁 😁


no daj proszę spokój hehe...Bartek miał mieć 4kg wg USG i już byłam przerażona i trochę to potrwało zanim go "wypchnęłam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje były niemalże identyczne. Pierwsza 3300g, druga 3280g.
Z tym że Majka urodziła się 14 dni przed terminem, więc gdyby poczekała może dociągnęła by do 3500g.

Teraz zobaczymy. Moniczek w razie czego zgłoszę się 😆 😆 😆 z reklamacją proroctwa 😆 😆 😆. Wiem, gdzie jest Gdańsk 🙂.
(oczywiście żartuję 😁 😁 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion ja się skamufluję zawczasu 🤪 🤪 🤪 i nie znajdziesz mnie hihih
lydziaa84 no niech fikaja w brzuchu coby potem grzecznie spały jadły i siusiały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
moniczek napisał(a):
ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪


monia u mnie na odwrot kazde mniejsze 3860 3420 i 3100 🤪
Za te 3850g to ja i tak dziękuję 😁 🥴 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alaa, nie mam pojecia czemu ty masz na 21 sierpnia a ja na 16. Ale wydaje mi sie ze ta data jeszcze ulegnie zmianie, tym bardziej u mnie gdzie maluszek ma juz 7 cm 😁
lydziaa84 super wieści. oby tak juz do samego końca kazda z nas miała same dobre wiadomosci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion ja się skamufluję zawczasu 🤪 🤪 🤪 i nie znajdziesz mnie hihih
lydziaa84 no niech fikaja w brzuchu coby potem grzecznie spały jadły i siusiały 🙃
Kto wie może kiedyś będziemy pić razem piwko i jeść rybkę w jakiejś knajpce nad morzem 🙂 Życie różne scenariusze pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczek napisał(a):
ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪


monia u mnie na odwrot kazde mniejsze 3860 3420 i 3100 🤪
Za te 3850g to ja i tak dziękuję 😁 🥴 😮


szczerze nie bylo tak zle z 4 x i juz jest hihihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczek napisał(a):
ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪


monia u mnie na odwrot kazde mniejsze 3860 3420 i 3100 🤪
Za te 3850g to ja i tak dziękuję 😁 🥴 😮


jeeesoo Justyna ale z Ciebie weteranka 🤪 🙃 😜 no szok - to każde następne to formalność normalnie haha

szczerze nie bylo tak zle z 4 x i juz jest hihihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczek napisał(a):
ja Cię nie straszę hihi 😁 ale tak mówią że co ciąża to i dziecko większe
u mnie sie sprawdziło najpierw 3000g,drugie 3100 a trzecie 3640 ło matko jak sama pomyślę to też się boję hahaha 🤪


monia u mnie na odwrot kazde mniejsze 3860 3420 i 3100 🤪
Za te 3850g to ja i tak dziękuję 😁 🥴 😮


jeeesoo Justyna ale z Ciebie weteranka 🤪 🙃 😜 no szok - to każde następne to formalność normalnie haha

szczerze nie bylo tak zle z 4 x i juz jest hihihhi


Monia a co mi tam hihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq1984 ty nie oglądaj takich programów. Nic dziwnego, że potem masz deprechę. Po co się stresujesz dodatkowo. Ty sobie jutro lepiej obejrzyj "I kto to mówi". Zwłaszcza początek jak plemniczki szukają jajeczka 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Moniq1984 ty nie oglądaj takich programów. Nic dziwnego, że potem masz deprechę. Po co się stresujesz dodatkowo. Ty sobie jutro lepiej obejrzyj "I kto to mówi". Zwłaszcza początek jak plemniczki szukają jajeczka 😁.

nie martw sie po tym programie nie bede miała 🙂 ale odcinek normalnie masakra 😞
jutro w dzień dobry tvn ma być troche o cieżarówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !
Cieszę się, że u Was dobrze 😉 dzieciaczki rosną!
Marta wspaniale że poczułaś kopniaka, na dniach okaże się czy to było "to"! Moja kumpela w drugiej ciąży szybko poczuła ruchy. Było to koło 13-14 tygodnia, ale Kasieńka jak się urodziła miała 4,5 kilo 😉 Ale kumpela tak ma! Jej pierwsze dziecko miało 5 kilo bez 5 gram 😉 Ogarnęła wszystko naturalnie w godzinkę - ciężarówka-wyczynówka!

Mówicie rano na TVN... zazdroszczę Wam trochę tego ciążowego lenistwa! JA biegam do pracy, na konferencje itd..itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAA! Miałam się Was poradzić! Co powinnam (mogę) wziąć jak mnie rozkłada? Taka dziś jestem zakatarzona i zimno mi było ;( Chyba moi kochani studenci coś mi przynieśli, czyżby wiedzieli że marzy mi się odrobinka lenistwa 😉
Hm... tylko lenistwo bez chorowania mi się marzy!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...