Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a jeszcze a propos naleśników!
U mnie najczęściej na słodko, ale lubię także "naleśniki olsztyńskie" Nazwa pochodzi od miejsca gdzie je jadły moje kumpelki! Do ciasta częściowo dodaje się mąkę kukurydzianą. Farsz jest z piersi kurczaczka papryczki cebulki - drobno pokrojone i podsmażone. Jak ostygnie dodajemy żółty ser pokrojony w kosteczkę. Farszem nadziewamy naleśniki, można polać ketchupem. Podsmażamy na patelni. DO tego podajemy sos z pieczonej papryki i pomidora... bajka 😉

A teraz Polsat i... I kto to mówi 😉 Miłego oglądania i miłego wieczoru życzę Wam ciężaróweczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki!
Musze Wam sie pożalić 🥴 🥴Przez try dni było ok brzuch nie bolał a teraz znów zaczął 🥴
Na dodatek na sali leży ze mną dziewczyna, ktora poroniła 😮:dr
Nie mogę się uspokoić i wyciszyć bez przerwy jak coś się polepszy to wychozi coś znów nowego...Leże już ponad 3 tygodnie i powoli zaczynam się wykańczać. Znów łapie mnie dół 🤨 🤔 🤨 🤔 🤨 🤔 🤨 🤔 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Chciałabym wreszcie móc cieszyć się ciążą,a nie żyć w niekończącej i powracającej obawie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
siehankowa trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin. Ja mam w niedzielę 😉 A czego się uczysz?


Ogólnie to studiuje kryminalistyke, a dzisiejszy egzamin mam z Zabezpieczenia dokumentów i badania ich autentyczności 😎 tak więc trzymajcie kciuki, jak wróce, dam znac jak poszło 😉
A TERAZ ŚCISKAM WASZE BRZUSZKI 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki.

Siehankowa powodzenia na egzaminie !!!

Pati123 nie martw się. U mnie też tak jest. Dziś kończę 14 tydzień, więc teoretycznie jakoś powinno się u mnie uspokoić. Przecież już 2 trymestr. A dziś rano znów miałam malutką "plamkę". Wczoraj pozwoliłam sobie na za dużo. Zrobiłam obiad, potem te naleśniki. I widzisz. Niestety tylko leżeć. Ja ci powiem, że bym leżała w tym szpitalu i nie marudziła, gdybym nie miała dzieci w domu. Ale wiesz ja w szpitalu tęsknie, dzieci w domu. Maja jest zbyt mała potrzebuje mojej obecności. Emilka znów przyjeżdża do szpitala i płacze. Wiesz leżę w domu. Choć wiadomo, że leżenie w domu to więcej emocji. Pati123 jeszcze trochę. Mnie to strasznie męczy. Widzisz tak jak pisałam myślałam że już spokój bo minął mi 12 tydzień, a w końcu 13 trafiłam do szpitala ostatnio. Mi chyba gorzej to przeżyć bo moje dwie poprzednie ciąże były całkowicie bezproblemowe. Jak byłam z Majką w ciąży w 8 miesiącu ciąży byłam na spacerze w górach 🙂. A teraz... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 główka do góry skoro jest na przemian to może dobry znak 🙂 musimy sie trzymać choć mi dziś też nie jest lekko koleżanka mi właśnie napisała, że poroniła a była mniej wiecej tym tygodniu co ja może z jeden, dwa wcześniej 😞
powiem wam, że ten internet do dobra ale i też mega okropna rzecz!!!!!!!!!!!!!!!!aż cieżko być penym swojej połówki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
no dokładnie ale wieczór był cieżki 😞
Pamiętaj zawsze możesz się wygadać. Mi też jakoś źle, wszyscy i wszystko mnie denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
no dokładnie ale wieczór był cieżki 😞
Pamiętaj zawsze możesz się wygadać.

wiem ale na samą myśl płakać mi sie chce a "luby" siedzi obok na swoim komputerku.
ale wiecie co mnie wkurza najbardziej ... o wszystkim dowiaduje sie przypadkiem!! a jak juz sie o czymś dowiem to, żeby sie nie przyznać to robienie ze mnie debila;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq1984. Kurcze nie wiem co ci napisać. Mogę tylko tyle, żebyś myślała teraz o sobie i o dzidziusiu. On czuje wszystkie twoje emocje. A te złe nikomu nie są potrzebne. W tym momencie staraj się "być egoistką" na koszt dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy kolejną mamusię-sierpnióweczkę 😉
Moniq ciężko pocieszać ale wiem ze czasem jeszcze trudniej rozmawiać ;( Czasem najlepsze byłoby "oczyszczenie" atmosfery ale nie zawsze jest to mozliwe. Spróbuj na razie gadać sobie z maluszkiem i być jak najspokojniejszą.

ja dzisiaj mam doła ;( przez chorowanie czuje się taka zmęczona i zdołowana a do tego boli mnie brzuch na dole od kaszlu ;( a jutro egzamin, na który nic jeszcze nie umiem ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się leżakować, ale taki mam dzisiaj nastrój, że masakra. Jak kogoś nie zabiję to będzie dobrze. Ja chciałam zrobić "organizacja i zarządzanie oświatą". Ale musi poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki! Muszę się z Wami pożegnać. Niestety moje przeczucia okazały się prawdą. Nie wiem nawet kiedy to się stało. Proszę cieszcie się tym co macie, bo każdy skarb naprawdę się docenia jak się go straci. My z moim kochanym mężem staramy się myśleć pozytywnie ale na razie ciężko.

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...